Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

mhm sam zakej pa ne sej itk v proemtnem ti ne pise seriske motorja ? :D in to tud odvisno kje registriras bivsemu lastniku so registriral brez homologaciskega men so pa kompliciral s tistim kurcem od homologacije jao jao sm mislu da bom znoru sm bil na tehnicnih 2 uri !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a za starejše k je 98 letnik ni treba met homologacije??

grilzzz sori k sm uprašu...sam mislm da je ta forum namenjen da izve vsak kej novga ne da boš ti buče prodaju...pa brez zamere :P

ayd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

starejši motorji je sploh nimajo :> mislim majo jo samo ni pa homologacijskih kartončkov

Popravljeno . Popravil [2fast4u]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a za starejše k je 98 letnik ni treba met homologacije??

grilzzz sori k sm uprašu...sam mislm da je ta forum namenjen da izve vsak kej novga ne da boš ti buče prodaju...pa brez zamere :P

ayd

Ni nobene zamere, samo glede na to da je postal MS ogromen forum in ni le rubrika 125-250 ccm, bi si lahko tudi kaj sam poiskal, čeprav verjamem da je nekaterim to pač težko.

Glede mojih buč pa, jaz sem le lepo napisal da je po novem mašina postala potrošni material in jo lahko menjaš po mili volji, kar se tiče pa ostalih tem pa svinjam bolj ali manj tam kjer je bil ze pred mojimi posti cel svinjak.

LP Grilzz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče kdo ve kje bi se dalo dobit prozorne zadne šipce za zadno luč pri mitotu? :? sem že gledal ampak ne najdem :cry: :cry:

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče kdo ve kje bi se dalo dobit prozorne zadne šipce za zadno luč pri mitotu? :? sem že gledal ampak ne najdem :cry: :cry:

prozorn pleksi kupis pa potem doma zrezes al pa kar tam reces unemu ko se s tem ukvarja ce ti nardi in tocno po meri ti odreze :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ni tko lahku veš, vidm da še nisi vidu luči, no sam plastike ko je bla ven vzeta. ubistvu je ena ravna plošča, tista dva pravokotnika, ki gledata ven pa sta izboklini na plošči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ni tko lahku veš, vidm da še nisi vidu luči, no sam plastike ko je bla ven vzeta. ubistvu je ena ravna plošča, tista dva pravokotnika, ki gledata ven pa sta izboklini na plošči

ja mojo sm sam na mitoti pa res ne hehe :P hm .... ma ce ne ..... bom jst prasu enga ko dela s pleksijem itk morm it do njega neki prast .... ce bi se dalo neki ustimt tko da lahko bi tud zate prasu ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mojo sm sam na mitoti pa res ne hehe :P hm .... ma ce ne ..... bom jst prasu enga ko dela s pleksijem itk morm it do njega neki prast .... ce bi se dalo neki ustimt tko da lahko bi tud zate prasu ......

ja dej plis :OK: :OK:

sej sm drgač sam razmišlu d bi kalup iz gipsa naredu pa bi pol sam delu jih še za koga če bi nucou.

pa bi pleksi nad kalupom segreu pol bi pa v dnu kalupa naredu majhne luknce, pa sesalc dau spodi pa bi vakuum naredu obliko po kalupu :D

no kakšna se vam zdi ideja :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dej plis :OK: :OK:

sej sm drgač sam razmišlu d bi kalup iz gipsa naredu pa bi pol sam delu jih še za koga če bi nucou.

pa bi pleksi nad kalupom segreu pol bi pa v dnu kalupa naredu majhne luknce, pa sesalc dau spodi pa bi vakuum naredu obliko po kalupu :D

no kakšna se vam zdi ideja :? :? :?

hm ...... teoreticno ze sam prakticno .... :D edino ce bi probal z unim susilcm ko lahk navije na ful stopinj .... kr fora je sam v tem da ti ne rata crno ... kr ce ne zajebas .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to bi z unim fenom ko majo štromarji za izolacijo gor dajat na drate ( 800 stopinj al kolko)

ja sam bi mogu bit ful potrpezliv in pocas kr ce bi preplizo bi kar crno ratal pa stopl ..... ma uglavnm en dan morm jst do unga it prasat ce bi upal meni neki ustimat .... pa bi lahko se zate prasu .... pol pa se ze zmenmo kko in kej ok ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jst ne vem kaj tem ljudem ni jasn--->>>

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornakolesa/oglas.asp?id=60308#

men se to zdi otročje take neumne pisat...to smo se šli u vrtcu :BUA: :BUA: :BUA:

Popravljeno . Popravil weerus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!