Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Folk, ima kdo tesnila za na glavo od celindra (dve tesnili sta) ??? Nujno bi potreboval. A mi lahko kdo to zrihta pa kolko to pride ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tesnilo lahko uporabiš tud pasto za tesnila, se mi zdi da košta okol 500 sit, pa namažeš pa je...

kaki Merkur bi znal met

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam jaz to doma...samo mi je danes mehanik reko da naj ne delam s tem ker ni zanesljivo :(.... pizo eee...zaj pa mi bo stal v garaži :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma baje da tista pasta ni dobra za na glavo celindra ...... najbols je da kupis tesnilo in je .... sicer pa ne vem zakaj bi meli 99letniki cagive 2 tesnili :? :? :? n wem no sam cudno se mi zdi ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am mene pa sam zanima....kko naj vem da so logarji zanic...iz njih ne pada nic stran, na pogled (barva, obraba) itak nwem kaksni morjo bit....any help ?

sicer je reku mehanik da bi blo treba zamenjat levga....sam kaj ko je na vsaki strani samo edn :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am mene pa sam zanima....kko naj vem da so logarji zanic...iz njih ne pada nic stran, na pogled (barva, obraba) itak nwem kaksni morjo bit....any help ?

sicer je reku mehanik da bi blo treba zamenjat levga....sam kaj ko je na vsaki strani samo edn :?

ja pogledaš,če imajo "luft" :) notranji del se ne sme v nobeno smer premikat,...sam vrti se loh :D ...pa glasni ne smejo bit,...pa zdej ne vem točno kakšne ma,...če so zaprtga tipa,tist del k je čez kuglce al valjčke more bit dobr....to je zdej čist tko laično povedano,...predvsem je pomemben da nima notranji del nč lufta .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='24 Dec 2005 @ 11:21' post='618242']

am.. jaz mam eno vprašanje če menjaš bat na celindru je nujno da daš celinder honat ?

ja ce bos dal honat mors tud vecji bat kupit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu zaj lahko vidite mojo cagivo in mogo glavo od celindra ki potrebuje dve tesnili !!!

051223_1191055_thumb.jpg

051223_1191054_thumb.jpg

051224_1191045_thumb.jpg

051224_1191046_thumb.jpg

zaj pa se naj res en junak najde ki mi bo lakho tesnila zrihtal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imajo samo ne v Sloveniji,ker ni zastopnika.

Mte:):

:topic: Honanje:to je zelo podobno brušenju.Razlikuje se le v tem da pri honanju brusimo z majhnimi obrati in se uporablja za končo fazo obdeleve,za zelo fino obdelavo.Običajno honanje merimo v stotinkah,tisočinkah

Drugo ime za honanje je superfiniš,če ti je kej bolj znano. :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh am... no danes sem delal skupaj 165ccm kit na mitota pa ugotivil da tesnila od original celindra so pretanka ker gre bat čez celinder :S sedaj pa morem počakati da dobim nova tesnila prav za ta celinder :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imajo samo ne v Sloveniji,ker ni zastopnika.

Mte:):

:topic: Honanje:to je zelo podobno brušenju.Razlikuje se le v tem da pri honanju brusimo z majhnimi obrati in se uporablja za končo fazo obdeleve,za zelo fino obdelavo.Običajno honanje merimo v stotinkah,tisočinkah

Drugo ime za honanje je superfiniš,če ti je kej bolj znano. :topic:

a nism vedu da ni zastopnika v slo :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imajo samo ne v Sloveniji,ker ni zastopnika.

Mte:):

:topic: Honanje:to je zelo podobno brušenju.Razlikuje se le v tem da pri honanju brusimo z majhnimi obrati in se uporablja za končo fazo obdeleve,za zelo fino obdelavo.Običajno honanje merimo v stotinkah,tisočinkah

Drugo ime za honanje je superfiniš,če ti je kej bolj znano. :topic:

ke pa si to pobraw??? pri honanju se glawa (brusilna) wrti w eno smer, in se istočasno pomika gor in dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke pa si to pobraw??? pri honanju se glawa (brusilna) wrti w eno smer, in se istočasno pomika gor in dol.

ja in kej sej je prow povedu ????!!! lih tko brusi aa ! jao :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!