Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Takole !!!

Navoje na glavi sem že porihtal :OK:. Je tam pri meni en taki mojster ki to vse porihta(zastojn seveda :D) .....jutri pa grem v maribor k enemu da mi tesnila naredi. Pol pa se bom že vozo....JEEEJ

051228_1199889.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še preveč ga je. Raj si plug dej nardit za mitota da se boš slpoh lahko vozu :grim :devil:

Pa še posipalc soli in peska :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gas pa počas. Pol bo pa po poročilih da si se z ogljikovim monooksidom zadušu. Sej veš - zbiranje plinov iz auspuha. :BUA: Al pa če okna odpreš. Ti bo mal snega notr nanesl pa mraza tud :P :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok pa to zna kej nagajat..k mito letnik 95 to je bl tko no..to bo bl v garaži k na cesti.a mam prou???

:BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

totga tipa js mybe poznam ko to prodaja sam nism ziher. a je kdo klical? če je iz okolice slov.bistrice pol vem ker je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mene pa zanima če ma kdo letnik 95 pa kako mu dela(če ga kej jebe)...pa tud drugi dejte povedat

aja sej res jimiboni kok si ti dau za tega mitota...sej si ga kupu zdej prek kratkim...k se mi zdi da sm ga vidu na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm 95 letnik je res siv tm spodej. to vem k sm jest najprej hotu kupt isti letnik :> ja pomoje da se zna kr fejst kvart ja. to je ja 10 let staro ze ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ima to velike veze kateri letnik je ? A se nea bol gleda kolko kilometrov ima ? Kolko imate vi kaj kilometrov ? Jaz mam 30k :wacko: Bom moral kupit novo amaturno pločšo na ebayu za 20€ z 7k kilometri :wacko:

Jaz sn dal 500k za 99letnik...Kaj mislite sn dal preveč ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po slikci zgleda zelo lep, štrihan je bil, sam ker pa ni bil :).

Jst mam drgač 95 letnik, zdej kolk se kvar, ja zdele mam rečmo z elektriko probleme, sam jih majo skor vsi z cagivami, drgač pa ne vem kaj bi se kvarlo. Piše da je mel generalko, zdej odvisen kolk je menu, računaj da se na tolk in tolk km mena bat, ketna z zobniki, lamele v kuplengi, kaka zajla... Pa gume sigurno.

Da zaokrožem, zdej ko mal bol poznam ta motor(nasploh 2t) ni to, da bi se kej kar tko z lepega neba pokvarlo, pač če ma tolk in tolk kilometrov, je čas da se zamenja, če on ni, boš mogu ti. Samo od sebe pa ne bo crkenlo :)

No sem še zdele vidu, ne kej velik nima veze ker letnik je, ker kot piše zgorej se mora vse menat in po obrokih obnoviš komplet motor. Zdej če ma pa celinder pregret, pa vs zdrgjen k je od traktorja olje noter tankov je pa druga zgoda... Sam sam po slikci zgleda lepo očuvan, pejt ga pogledat pa se prepričej ;)

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi dal preveč...če ti je žal ga men prodej za isti denar ker jst nujno rabm mitota

sam kilometr vsi vrtijo nazaj tko da je to brezveze gledat na to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom vido kak bo mi služo.....ker namreč zaj ko mi ga je en mehanik raztrgal (da je glavo dol vzel) reko da ga naj čimprej prodam ker je italjan za en drek. Je reko da delov ni nikjer za dobit pa zlo so dragi. :? Je reko naj si raje hondo kupim. Kaj mi vi priporočate?? Čisto me je zmedel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo moj nasvet!!!

prodaš in kupš hondo to je najbolš...(ampak prodaš men) :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem če je to...jauu res ena vem...pa dnarja tud nimam :wacko: Samo tisti mehanik obvlada svoj posel....samo motore šraufa vsi hodi k njemu šraufat.....no saj pravim, bom vido kak bo mi bo to prihajoče sezono služil.

Nebom ga prodal, bemo mast, preveč mi je svetovn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej tko ti bom reku, delno je mel prov mehanik :). Vzdrževanja mitota stane, mislem da najbolj od 125k, če boš mel kako nsr boš cenej čes pršu.

Sam dele se da dobit, pocen pa niso, sam tud drugi niso :)

Če bi se rad hiter pelu(koker se pač da za 125ko), kup cagivo al pa aprilio. Sam dnar bo sam odteku :). Če boš pa mal počasnej šel, ampak bo mal bolj (ne dost) polna denarnica, pol pa japonca. Vsekakor bo manj komplikacij z japoncom.

Moje mnenje, Cagiva stane, sam je vredna svojga dnarja :OK: (ampak res ni malo denarja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!