Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

A ma mogoče kdo kako revijo, dokument, še bolš homologacijo, al pa da ma v prometni 11kw. Bi rabu it fehtat na občino če mi bodo 11kw napisal, zdej mam 17kw. Najraj, da je kje omenjen 95 letnik :). Al pa mogoče kaki link kjer to lepo piše.

Če ma kdo, pa če lahko kako poskenera pa mi na mail pošle bi bil zlo vesel :)

Da skrajšam, kakršne koli dokaze da ma mito 11kw :)

Mojdrugi@gmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam jst sam nimam skenerja, ampak mam napisam letnik 2000

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='30 Dec 2005 @ 00:41' post='620559']

ja sej v redni ceni pride polini kit 165ccm 140k oz tam blizu...

jaz sem ga dobo za dosti manjši dnar heh drugače ga tak enbi kupo..

za rotax 122/123 (vse manual gearbox aprilie) je polini kit 154 80-90 jurjev, tistih 140k je po moje baba cula baba rekla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za rotax 122/123 (vse manual gearbox aprilie) je polini kit 154 80-90 jurjev, tistih 140k je po moje baba cula baba rekla...

ja sej al pa racunajo tolko z delom ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am... zok...

Polini Tuningzylinder 165 ccm, Mito 125 n.l. 445.00 €

tak da nevem kdo ma prav ti al katalog hah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='3 Jan 2006 @ 09:44' post='621783']

am... zok...

Polini Tuningzylinder 165 ccm, Mito 125 n.l. 445.00 €

tak da nevem kdo ma prav ti al katalog hah :D

aja on je mislu za aprilio ..... mhm ....a za cagive so polini celindri ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

136096 Polini tuning cylinder 165 ccm, Mito 125 445.00 €

če bi se kdo rad prepričal: KLIK in potem cagiva 125 engine, nato pa cylinder/piston in dol na seznamu je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pol je pa tko k sm reku. Se ti bol splača kupt kit pa cenej skoz prideš. Za 40k dobiš že ene par gajb pera :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,so sam majo 5 konj manj od aprilijinih

hehe sej prow ... da me nebo k0ci prehitavu k bo mislu da ma on najbols masino :P hehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sej prow ... da me nebo k0ci prehitavu k bo mislu da ma on najbols masino :P hehe :P

tut js sm meu aprilio sej je hudo potegnla :OK: sam sm jo pa redno šraufow :BUA: wsake 14 dni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut js sm meu aprilio sej je hudo potegnla :OK: sam sm jo pa redno šraufow :BUA: wsake 14 dni :P

mja lol :D ka si pa delu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja lol :D ka si pa delu ?

ketno pa zobnike menu, generalna cela po 3k km k jo je prešn lastnik sam doma delow je bat premejhn kupu je use obročke zbil, semeringe menow, masko menow pa štrihow, serwis naredu, swečke menu k gate ker je mela preweliko exploziwnost, pr juretu sm jo mew zarad frgazarja je blo razštelan čist mi ga je u piko naštelow (JURE CAR!!!) pa še bi lah naštewow sam se ne spomnm, pa se tut nočm! :BUA:

aja btw :topic: :topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ketno pa zobnike menu, generalna cela po 3k km k jo je prešn lastnik sam doma delow je bat premejhn kupu je use obročke zbil, semeringe menow, masko menow pa štrihow, serwis naredu, swečke menu k gate ker je mela preweliko exploziwnost, pr juretu sm jo mew zarad frgazarja je blo razštelan čist mi ga je u piko naštelow (JURE CAR!!!) pa še bi lah naštewow sam se ne spomnm, pa se tut nočm! :BUA:

aja btw :topic: :topic: :topic:

fak pol ti je uni pajaco vse zjebal ? jst bi mu dal dva samara ce bi tako dobu ... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak pol ti je uni pajaco vse zjebal ? jst bi mu dal dva samara ce bi tako dobu ... :huh:

ja fajn me je nategnu :angry2: no sam sm jo pa tut prodal dobr, sam kwa k sm 150k wano uložu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fajn me je nategnu :angry2: no sam sm jo pa tut prodal dobr, sam kwa k sm 150k wano uložu

bad ... za kok pa si jo zdilu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!