Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

hehe sej prow ... da me nebo k0ci prehitavu k bo mislu da ma on najbols masino :P hehe :P

itq ne mislm dajat kita not :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,so sam majo 5 konj manj od aprilijinih

ja na papirju :D :D :D :D :D

Popravljeno . Popravil [2fast4u]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej en lep pozdrav vsem tukaj..prvič pišem na ta forum...

In sicer vem za enga mitota k ga en prodaja ampak ma 23 KW v prometni jaz pa sem šele lani naredil izpit torej lahko vozim do 11 kw... poznam pa enga ki dela na tehničnih pregledih v pisarni...a mislite da bi prišlo da kakšnih zakomplikacij če bi mi on v računalniiku spremenu na 11 kw in pri tem izdal novo prometno??? k vem da majo eni 180 runner skutere pod 50 registrirena pa to??

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej en lep pozdrav vsem tukaj..prvič pišem na ta forum...

In sicer vem za enga mitota k ga en prodaja ampak ma 23 KW v prometni jaz pa sem šele lani naredil izpit torej lahko vozim do 11 kw... poznam pa enga ki dela na tehničnih pregledih v pisarni...a mislite da bi prišlo da kakšnih zakomplikacij če bi mi on v računalniiku spremenu na 11 kw in pri tem izdal novo prometno??? k vem da majo eni 180 runner skutere pod 50 registrirena pa to??

LP

tvoj prijatelj lahko ostane brez službe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ja lahko. drgac pa baje ce jim pokazes ksn revijo (ali kej podobnega) se MOGOCE da zment da ti napisejo 11kW na posebn list, da ga pokazes policaju ce te ustavi. MOGOCE.

lahko se pa furas pa upas da te ne pohopsa noben plavko :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aia no torej se da... ker motor ma samo prometno dovolenje nima nobenih drugih papirjev... tak da potem samo v njihovem računalniku in na prometni morjo podatki štimat...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ne bo tako:> oni majo se vseen napisano 23kW tut ti mas na prometnem 23kW, samo oni naj bi ti dali potrdilo da je motor 11kW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aia no torej se da... ker motor ma samo prometno dovolenje nima nobenih drugih papirjev... tak da potem samo v njihovem računalniku in na prometni morjo podatki štimat...

LP

:nono: kdo ma pa homologacijo :? tut to morš met in not piše kok kw ma (tak kartonček ko prometno sam da je bele barve)

btw: welcome

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da starej modeli kot 98l še niso mel vsi homoligacije(tud skuterji recimo ne vsi), tko da jo lahko mirne duše "zgubiš" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: sej res :D sm pozabu

ampak če jo pa rabš se mi zdi da ti jo nardijo iz kataloga k ga majo tm (pač pogledajo pod ta pa ta letnik in ti vpišejo kw)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ne.. ker je ducati 996, le bolj "nabildan"

:slap: sej res :D sm pozabu

ampak če jo pa rabš se mi zdi da ti jo nardijo iz kataloga k ga majo tm (pač pogledajo pod ta pa ta letnik in ti vpišejo kw)

Torej bi mi oni v homologacijo napisali iz kataloga npr. 11kw in ne 23 tak kot je v prometni...in potem ko bi imel v homologaciji napisano 11kw bi lahko brez problemov dal naredit novo prometno??? nwm mogoče se motim...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj po logiki vsi deli kot so luči , plastike , sedež , ............................ od ducatija 996 pašejo tudi na cagivo ?

ja nekateri deli pomoje pašejo sam prve luči sigurn ne. poglej razliko, ducati ma večje (višje) luči

mislim da ne.. ker je ducati 996, le bolj "nabildan"

Torej bi mi oni v homologacijo napisali iz kataloga npr. 11kw in ne 23 tak kot je v prometni...in potem ko bi imel v homologaciji napisano 11kw bi lahko brez problemov dal naredit novo prometno??? nwm mogoče se motim...

LP

ja lahko če majo oni v katalogu za 98 letnik napisano da ima res 11kw, drugače ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am... ne razumem zakaj bi oni ostal brez sluzbe če bi mu to spremenil... heh

sej pa te on to naredi pa nikoli nebo noben posumo da je blo tu gdaj 23KW napisanih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud 97 letniki majo kartonček-homologacijo kjer piše 23kW :grim ...

pa jz ga ne bi preveč sral in se zajebaval s temi varijantami,da ti vpišejo neki druzga not...najebeš loh ti in uslužbenec. Ti se lepo vozi tko kot je,če te ustavijo boš ali imel srečo in te bo samo opozoril,ali pa boš dobil sodnika za prekrške in ti bo izrekel ukor,ker si itak mladoleten in bo to tvoj prvi tak prekršek...sam mal se morš neumnega naredit tm :grim ....aja oboje ti govorim iz lastnih izkušenj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='7 Jan 2006 @ 11:34' post='623678']

am... ne razumem zakaj bi oni ostal brez sluzbe če bi mu to spremenil... heh

sej pa te on to naredi pa nikoli nebo noben posumo da je blo tu gdaj 23KW napisanih...

ja jas sem tut tak mislo....

LP

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če je že kdo od vas vrtal lukne u airbox za bolši zvok in kolko jih mora bit pa kok velke da se res pozna :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!