Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ja kako nej pa pol vem če je 7 speed razn da se grem vozt če je možno da je fergi zamenu??

a pa je velik mitotov 99 da ma 7 speed?

pa še neki....dons k sm klicu v avtoplus da so me prevezal mi je un k se najprej jav reku k sm omenu da bi kupu mitota letnik 98 da sploh ni možn zdej u EU uvozt motor str več k 7 let iz tujine(tud če je use u EU)...se prav da bi mogu bit najmn 99 letnik če bi ga jst hotu uvozt.sam pol k sm pa uprašu unga k me je nadru mi je pa reku da kdo me je to nategnu...tko da ne vem zdej kaj je res

kaj vi mislte?kdo kej ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: :BUA: kreteni! nwem pojma nimam. lahko pa probam najdt eno revijo k notr vse pise. pooje motosi. nekje vem da mam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kako nej pa pol vem če je 7 speed razn da se grem vozt če je možno da je fergi zamenu??

a pa je velik mitotov 99 da ma 7 speed?

pa še neki....dons k sm klicu v avtoplus da so me prevezal mi je un k se najprej jav reku k sm omenu da bi kupu mitota letnik 98 da sploh ni možn zdej u EU uvozt motor str več k 7 let iz tujine(tud če je use u EU)...se prav da bi mogu bit najmn 99 letnik če bi ga jst hotu uvozt.sam pol k sm pa uprašu unga k me je nadru mi je pa reku da kdo me je to nategnu...tko da ne vem zdej kaj je res

kaj vi mislte?kdo kej ve?

ja enostavno probaj kok brzin ma

peli in šaltaj, sej ni nujno da šaltaš pri 12k rpm pač premeni pri 5k rpm in boš vidu kok brzin ma, jst se tut u 6 speedu pelm 50 ko ga ogrevam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja kdo je enkrat neki govoru da lohk zrihta mikuni 35 za mitota? A pa paše ta fergi tud na letnike 2000 k majo že dellorto 28.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Paše, vse paše sam mal se je treba potrudt. Pr NSRah so spremenjeni cilindri, tko da lohk nardiš en konus, priporočam še carbon reeds(okol 50€) in gor zmontiraš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja kdo je enkrat neki govoru da lohk zrihta mikuni 35 za mitota? A pa paše ta fergi tud na letnike 2000 k majo že dellorto 28.?

pomoje bi mogu mal uno gumijasto stvar povecat...no, lukno v njej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am.. koleno moreš povečat ja ... drugače pa če kdo rabi fergija 34 mam jaz ... :> za prodat smao igle ni to se pa da od orginalnega fergija..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to tud mene zanima če kdo pozna

k jst bi to ful kupu sam jst mam tak filing da je tole mal zgonen...

povejte svoje mnenje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale auspuh je mal čudn, ampak motor zgleda pa ok :OK: Kilometrov nima tok, kit je not, na sliki zgleda lepo ohranjen :huh: Ampak možno da je kej :krneki: Al pa smo mi preveč paranoični

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no a bi kdo povedu kej o tem mitotu??a pozna kdo al pa karkol

jst sm poslou že 2 maila pa ni odgovora tko da ne vem.da ni to kšn nateg :?

dejmo kej pametnga povedat no :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no a bi kdo povedu kej o tem mitotu??a pozna kdo al pa karkol

jst sm poslou že 2 maila pa ni odgovora tko da ne vem.da ni to kšn nateg :?

dejmo kej pametnga povedat no :D

ja za take pare se ti splaca uzet pa se da je kit nov in ma 11kw v prometni je to zakon :OK:

sam kaj ko se mi meni tale auspuh tud zdi mal cudn ?! :D skratka weerus upam da bos kmal najdu svoj motorcek in da bos bil do zacetka sezone med nami :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej men je tud čudn tale auspuh...ampak ostalo mi ni tok napačno..sam barva mi je mal čudna.pa pomoje zato k je najbrž slikan z mobitelom

ej baha tnx za tvoje želje...tud jst tko upam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej men je tud čudn tale auspuh...ampak ostalo mi ni tok napačno..sam barva mi je mal čudna.pa pomoje zato k je najbrž slikan z mobitelom

ej baha tnx za tvoje želje...tud jst tko upam :D

hm ....

ja bomo vidl kej bo odpisu nazaj .. a si ga prasu glede auspuha ??? drgac pa glede barve .... pomoje je bla nanovo prebarvana ... ma itk sej gres pogledt pa ktoj vids ce je kej narobe .... :) ma ja al pa ne ... kr zej res gledm da so lahko tok slabe slike kr tam pr uni sliki ko je sliakn zadek vlece mal na rdece ... :D

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej problem je sam u tem k on nč ne odpiše...očitno se mu jebe.sam drugač pa itq da u živo use vidš kako in kaj.sam da bi on odpisu k mobitela pa tud ni dau...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej problem je sam u tem k on nč ne odpiše...očitno se mu jebe.sam drugač pa itq da u živo use vidš kako in kaj.sam da bi on odpisu k mobitela pa tud ni dau...

ko mi grejo na k taki p3dri ... mhm .... sam kej ko ti ne preostane drugega kot da cakas in upas na mail :( bad 4 u .... sam tega auspuha se zej nism usteku :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapovič ne dela za 2T.

vemo .... ma lonc bi vseen lahko zmontiru gor da bi bil bolj jack a :slap:

sam to na cagivi ni akrapo je neki X bwo ...

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!