Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ta auspuh je za moje pojme ful predebel.mi ni tok ušeč.pa sej bi ga uprašu če ma tud originalnga...zakaj pa mislte da ma tako čudno rdečo barvo(oz. oranžno :D )

pa ta debil mi še zmer ni odpisu :BUA: :BUA:

Popravljeno . Popravil weerus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ne odgovori na mail se pac poklice a je tako tezko........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta Cagiva na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) men zlo zlo sfukana deluje :grim :grim ...pa še predraga je...

Kt sem že reku enkrat, pr nas res lepo cagivo najdt je že umetnost :grim ...moja je bla,ampak je bla tud štrihana že...na srečo so barvo zlo dobr zadel in je bla k original...to kar pa folk dela k štriha na ene čist neoriginalne barve je pa res grdo,pa po možnosti še brez nalepk <_< in potem prodajajo pod zelo lepo ohranjene....

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se tudi zdi dost pojebana, pa km in kit?!? NEvem, to je nateg če mene vprašaš. Pomoje je ribnla pa je dal kit notr, zdej se pa hoče hudiča znebit :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kt sem že reku enkrat, pr nas res lepo cagivo najdt je že umetnost :grim

moja je :> pa nikol barvana :>

drgac pa pomoje je tut nateg tole...sam za takole ceno bi jest zdj mojo prodal (ce bi jo prodajou) pa je isti letnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@aselak: al pa da sploh ni cifre drugač bi itq klicu a ni logičn??

ja pomoje je tale cagiva res zgonjena tko da...

no k bom pršu domov vm bom pa povedu kok so realne cene teh cagiv(razdeljeno po letnikih-prepisano iz moto revije) :D

Popravljeno . Popravil weerus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm...mene samo zanima kaj je to za en avspuh ko ga ma ta cagiva gor? Kaj to pol nea nič duši motor če je taki vlki dušilec gor? pa kak je ovi slovenec naredo akrapoviča na cagivo(to bi jaz tudi meu)??? tisti mi je bil ubitačn eee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapovič ne dela za 2T.

lol gre se za princim... itaq je tist kr ena zblj firma... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm...mene samo zanima kaj je to za en avspuh ko ga ma ta cagiva gor? Kaj to pol nea nič duši motor če je taki vlki dušilec gor? pa kak je ovi slovenec naredo akrapoviča na cagivo(to bi jaz tudi meu)??? tisti mi je bil ubitačn eee

Sej vemo da si štajerc, sam vseeno, eni bi radi brali tko da kej razumemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa res zanima kaj ti nena zastopiš kaj sn napiso? Saj sn se potrudo in skoraj vse po slovenko napiso :P

Kolko pa kaj pride taki dušilec akrapovičov ? Sn gleda od LeoVince dušilec za 30k v eni trgovini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vemo da si štajerc, sam vseeno, eni bi radi brali tko da kej razumemo

Pa beri bolj počasi. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nje, sej je urjdi, sm sz Promorske, use razumm, sam če bi usak po swaje pisou pwal valjda njebi dwasti razumeli, je tku?

Mal se potrudt... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je taku :P

Ampak barva zgleda pa k da bi jo s cimetom bošpricu :P N vem, res zlo zgleda da je kit not dau zato k je ribnla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te ta stari mitoti so men tok nagravžni da ga nikol ne bi meu tud če mi ga da kdo zaston :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste luči so tok grde da vse odvrnejo. A mašine so pa s 7-speed menjalnikom in mikuni 35 fergazerjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste luči so tok grde da vse odvrnejo. A mašine so pa s 7-speed menjalnikom in mikuni 35 fergazerjem.

ja pa grejo ko satan :) drgac pa kej mal se igras doma szi poliestrom in kitom pa mas ven spredno masko mamagari od ninje :D skratka .. plastic fantastic :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si nrdiš svojo zverino. Se prpeleš pred enga z novim motorjem in un misli kwa maš ti za ene gare. Mu predlagaš en race, budalo jasno nasede in pol ga uščiješ (jasno greš stavt za njegov motor :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si nrdiš svojo zverino. Se prpeleš pred enga z novim motorjem in un misli kwa maš ti za ene gare. Mu predlagaš en race, budalo jasno nasede in pol ga uščiješ (jasno greš stavt za njegov motor :P )

mhm ..... to bi bla ena od varjant ..... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej me bojo spluval kva fantaziram. Ker je ta motor prov fletn, edin videz ga mal j*be :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ponavad so te tastari mitoti (do 95) slikani od uzad al pa od strani... .)

Popravljeno . Popravil weerus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!