Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ja lahko bi šli pogledat na kšn odpad pa ga mal zropat :D

A MA KDO ZA PRODAT JOLLY MOTO za mitota seveda AL PA ČE VSAJ KDO POZNA KOGA K BI GA KDO PRODAU??

a so to te blokade k jih majo nemci..pa sej če bi to kupil pol bi lahko bi vsi si zablokeral mitote sploh ne bi biu več problem met odprtga mitota??al se motm

klik

Jolly moto ti ne da pol k*, poglej kaj drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ne vem kok so tisti testi zanesljivi. Pa dobri so predvsem za bolj radikalne mitote!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no na mitotu vem da je zlo dobr ne morš gledat tko če je na nsri skor isti performance da je pol pa še na mitotu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je mito un dirkaln...men se zdi da se mu reče sp525...al neki tazga...popravte me če se motm..pa drugač je to že neki strani nazaj napisan

al sm pa jst zgrešu bistvo kaj sprašuješ :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps: aprilijasi neki hocje dregat z nami :> (denik misle da njegova pumpa dela cudeze :>)

:OK: :OK: :OK: :OK:

jooooo kok je f00king mrz.... dons sm mau laufou prasico. fajn se pele po ledu hehe pa ugotovu sm da novo svecko rabm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jolly moto je po testih k sm jih nek gledu najbolši izpuh za mitote.

Jolly je najboljši tudi za NSRke! Preverjeno, vem od tipa ki je probal vse tri(arrow, đianeli in jolly)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sej je dobr, sam a se za tako ceno splaca? za tako ceno vsem aprilijam pustim da me pocjo... :devil: :devil:

denji, ne deni. en clovk k ma mitota, pa men ga je posmeku tut :>

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak noben nau vrjeu...tko da je BV. hitr u glavnem :> men stevc okol obrne (220+), pa do 13500 se mi zvrti. (ceprov stevc laze se mi zdi da gre hitr :>)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajajo samo 3 hitrosti: hitro, zelo hitro in o shit!!

Ti pa kr men na PM povej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj ti pravim po stevcu 220+, pa zdj cakam se na karbonske membrance pa za eno vecji zpredn zobnik pa she ene par stvari

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa ni sram povedat da sm sou najvec 140 :naughty: pa se to cez trojane, pa se to par sekund predn so me prvic polcaji ustavl... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!