Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Mitofreak 220+ ? khm....

Pol pa jst motor zdele zapelem v prvi graben k ga vidm ker namreč ne gre men 40km/h manj. No ne bom nč reku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf pizda a si ga kej najebu?? :D

220???uuuu a to ti resno mislš.. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole lepotico bi pa za rit skoz šlatu :P

get a room u perv.... :devil:

men stevc okol obrne (220+), pa do 13500 se mi zvrti. (ceprov stevc laze se mi zdi da gre hitr :>)

a maš kej zobnike menjane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mitofreak 220+ ? khm....

Pol pa jst motor zdele zapelem v prvi graben k ga vidm ker namreč ne gre men 40km/h manj. No ne bom nč reku.

ej tadej, sj pravm da po stevcu mojmu

mam menjane zobnike, predelan auspuh, bat na en obrock...

heh kok ste smesni

2x napism da je to po mojmuj stecu pa nocte vidt....ce pa en rece vm sprejemljivo stevilko k je mal visja od vase se pa kuj obrnete na to kok stevci lazejo.....sori k nwem kok laze. vem samo da mi je su kuj k sm ga dubu PO MOJMU STEVCU 180 zd pa 220. tko ...se kej ?

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagiva mito 7-speed pri 13,500rmp doseže 199,3km/h izračunano. Za mojo rso sm zračunu 173,4 po števcu pa pokaže 180km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sj pravm da nwem kok stevc prevec kaze...aja jest mam drgacne prenose k probiker. mam u knizci druge. ti lahk poslem ce hocs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagiva mito 7-speed pri 13,500rmp doseže 199,3km/h izračunano. Za mojo rso sm zračunu 173,4 po števcu pa pokaže 180km/h.

kako pa upor vneseš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk pošleš sam mam drugač že za ush 7 prestav vpisane prenose k sm jih na netu dobu. Lohk pa pošleš ja.

Upora se ne vnese. Če se pač motor klub uporu zavrti do določenega števila vrtljajev je hitrost ob tistem trenutku takšna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok sj vem da sm sam tole zacel....sam a losk kar se tega tice od zdj naprej po pm? kr tole ni vec za sm pomoje. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok sj vem da sm sam tole zacel....sam a losk kar se tega tice od zdj naprej po pm? kr tole ni vec za sm pomoje. :blush:

dejmo eno debato po MSN-ju

jst organizeram :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zdj spet vprašanje a si 100% da se 13500 zavrti? Denjiju se 13000 kokr vem.

Aja pa dobr zmotu sm se za 3km/h priznam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mmm ja zihr, res pa je da je bla nova svecka, bat nov na novo vse nastavljen. mogoce se zdj ne vec...nwem. (komaj cakam da sprobam).

sicer sm pa tud ze Rsmaniacu napisu v PM (ne pic*u matr:>) da mozno da je pihou vetr, ker po pravic povedan nism bil pozorn k sm na stevc gledou, sam tut ce je biu ni bil velik ker to bi cutu ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakn bat ma mito?

kok obročkov mislm??original seveda(tovarniško...) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam mislm da so mel usi stari letniki en batn obroček.... Aja še neki dons je bratranc zvedu od vegla da se da na nove mitote in sicer letniki 2000 in novejši največji uplinjač le velikosti 32mm. Ker naj bi biu princip motorja malo drugačen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje neki me zanima ...

a mi lahko kdo pove kaksen konektor (kok pinski) ma obratomer od cagive mito ..... in ce je podoben aprilienemu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!