Skoči na vsebino

Bonneville


Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni. Zanima me, če je že kej več lastnikov Bonnevilla pri nas. Če se najde kdo,naj se mi prosim javi. Zanima me par tehničnih zadev, ker mislim da me malo zajebava mešanica zraka in bencina. Seveda bi se pa tudi rad dobil na kaki pjači pa kakšni lušni furci.

Lp iz dolenjske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Zanima me, če je že kej več lastnikov Bonnevilla pri nas. Če se najde kdo,naj se mi prosim javi. Zanima me par tehničnih zadev, ker mislim da me malo zajebava mešanica zraka in bencina. Seveda bi se pa tudi rad dobil na kaki pjači pa kakšni lušni furci.

Lp iz dolenjske

Jaz sem tudi bil Bonnevillar, ampak je to že prekleto davno v preteklosti.

Sem pa po duši še vedno malo s srcem zraven...

Fajn je blo, čeprav smo šraufali k norci! :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se pa tudi rad dobil na kaki pjači pa kakšni lušni furci.

Fajn je blo, čeprav smo šraufali k norci! :wallbash:

A ne da? :D Ni ga lepšega, kot če se vikend dopust spremeni v tedenski, če ne kje dvotedenski..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
A ne da? :D Ni ga lepšega, kot če se vikend dopust spremeni v tedenski, če ne kje dvotedenski..... :P

Hja Vapo, to so bli dedi, ki so se na kaj spoznali, zaj pa pusiji vozijo skutere. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Zanima me, če je že kej več lastnikov Bonnevilla pri nas. Če se najde kdo,naj se mi prosim javi. Zanima me par tehničnih zadev, ker mislim da me malo zajebava mešanica zraka in bencina. Seveda bi se pa tudi rad dobil na kaki pjači pa kakšni lušni furci.

Lp iz dolenjske

Podgurc, jaz bi imel enega, čim bolj starega, s kakšnega senika, da bi eno leto ali več zadevo restavriral, pol pa samo malo na nedeljsko kosila z njim.

Če veš za kakšnega, javi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!