Skoči na vsebino

MOTO oprema - tekstil in cordura, čiščenje, nega, splošno...


mat

Priporočene objave

pr me pa ne deluje.... jaz tud vržem u košaro...sam dlje od nje ne pride :kva1:

Ta škaf je iz Črne gore. Ko si kupila kauč si ga brezplačno zraven dobila. :grim Na nalepki z navodili pa je pisal da je uporaben samo za zabavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk k eni za čistila dajo, zadošča meni za nabavo novih cunj :D

Milnica v sprici, obešena obleka v tuskabini, zmocim, naspricam z milnico, z res mehko krtaco skrtacim svinjarijo, posušim, naspricam z impregnacijskim sprejem. Job done ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Imam vprašanje: po padcu so na tekstil jakni vidni črni sledovi(od asfalta verjetno). S čim naj to spravim dol, brez da uničim jakno. V službi sicer prodajamo hud razmaščevalec za pranje zobnikov in verig, pa ne vem, ali naj uporabim ali ne(bitumen je pač nafta, nafta je pa maščoba).

 

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje: po padcu so na tekstil jakni vidni črni sledovi(od asfalta verjetno). S čim naj to spravim dol, brez da uničim jakno. V službi sicer prodajamo hud razmaščevalec za pranje zobnikov in verig, pa ne vem, ali naj uporabim ali ne(bitumen je pač nafta, nafta je pa maščoba).

 

Hvala.

Oj

 

je sicer off sam vseeno me zanima ta vaš razmaščevalec...bi potreboval kaj dobrega

za čiščenje ketne, zobnikov, prostora okoli prednjega zobnika...

 

napiš kaj več lahk tud v temi o zobnikih....thx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedros Oranj Peelz. Dobiš v vsaki bolje založeni kolesarski trgovini.

 

oranj_pelz_obd.jpg

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za čiščenje zobnikov in mastnih kovin pa uporabljam najcenejši avtomobilski disc cleaner.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za čiščenje zobnikov in mastnih kovin pa uporabljam najcenejši avtomobilski disc cleaner.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

 

Zadnjič sem v Mercator tehniki opazil motoristične jakne znamke Roleff za ceno 120€. Za tako podloženo jakno iz tekstila, se mi cena zdi še kar sprejemljiva, zato bi vprašal če jo ima slučajno kdo od vas in če lahko poda kako mnenje...

 

Prilagam slike: post-41731-0-38921700-1372277166_thumb.jpg -od spredaj

                  post-41731-0-09289600-1372277182_thumb.png -od zadaj

 

 

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Imel nekaj časa eno.. Ni to neka top brand zadeva ampak za svoj denar zadovoljiva. Izdelava še kar dobra, funkcionalnost in kroj tudi tako da zakaj pa ne.

 

So pa Roleff jakne trenutno v akciji v Louisu za pol toliko kot bi zanjo plačal v Mercatorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam Roleff - bolj jesensko jakno že 4 leta in moram reči, da je to bil izjemen nakup.

Kupil sem jo pri Lujzu .... je pa bila kar draga, če se ne motim enih 169eurov (l.2009)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel nekaj časa eno.. Ni to neka top brand zadeva ampak za svoj denar zadovoljiva. Izdelava še kar dobra, funkcionalnost in kroj tudi tako da zakaj pa ne.

 

So pa Roleff jakne trenutno v akciji v Louisu za pol toliko kot bi zanjo plačal v Mercatorju.

Vem da ni to neka znamka, vendar poskušam najti nekaj primernega mojemu budgetu. Zdaj za nakup prek spleta pa se mi kljub nižjim cenam zdi edina negativna stvar to, da ne gre sprobat. Ne bi pa rad naročil nečesa, ki mi pol ne bi niti malo ustrezalo pa četudi je za pol nižja cena- pa brez zamere  .)

 

Naslednji teden bom šel pogledat še verjetno v Moto opremo Murska Sobota, da vidim ali imajo tam kaj zame ter da lahko pomerim, šele nato se odločam...

Nekaj pa skor mora bit zame v naši regiji...  :lol:
 
Drugače pa hvala za nasvet, bom morda koristil Louisa če se bom slučajno kdaj odpravil v Graz  .)
 
LP
 

 

Jaz imam Roleff - bolj jesensko jakno že 4 leta in moram reči, da je to bil izjemen nakup.

Kupil sem jo pri Lujzu .... je pa bila kar draga, če se ne motim enih 169eurov (l.2009)

Meni je ta cena sicer malo preko mojega budgeta, ampak vidim da jakna te znamke le ne bi bila tako zgrešen nakup...

Ampak kot sem rekel, čimveč sprobat, pa bomo vidli  .)

 

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da daš še 30e in maš tole

http://www.louis.de/_1055dd57bec678fedb9cc6a3e2f065dc1a/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=506636

 

bil v torek v gracu so meli s, m, l, in xl na zalogi

saj bi šla skoz glede na budget, samo kaj ko ne vem kako se mi prilega... različni kroji lahko pomenijo velike razlike med velikostmi...  :hmm:

če bom imel kje pri nas priložnost sprobat da ugotovim katera velikost je zame, potem naročim, drugače ne...

 

Hvala in LP  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj bi šla skoz glede na budget, samo kaj ko ne vem kako se mi prilega... različni kroji lahko pomenijo velike razlike med velikostmi...  :hmm:

če bom imel kje pri nas priložnost sprobat da ugotovim katera velikost je zame, potem naročim, drugače ne...

 

Hvala in LP  :OK:

Moto oprema Ms..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj bi šla skoz glede na budget, samo kaj ko ne vem kako se mi prilega... različni kroji lahko pomenijo velike razlike med velikostmi...  :hmm:

če bom imel kje pri nas priložnost sprobat da ugotovim katera velikost je zame, potem naročim, drugače ne...

 

Hvala in LP  :OK:

 

Ja, ne priporočam nakup preko neta, ker kot si sam omenil je od kroja do kroja razlika, zato je najbolje stopit v Graz in pomerit zadevo in izbereš res tisto, ki ti najbolj paše, pa še sitnostnim z menjavanjem se izogneš. Kot sem omenil .... jaz sem izredno zadovoljen z njo in vsekakor ko bom ponovno iskal jakno, bom najprej pogledal za Roleff.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nova jakna kupljena, sicer ni Roleff ampak M-Tech, po solidni ceni  :D

 

bo pa Roleff morda kdaj v prihodnosti dobil priložnost, da se izkaže  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni,

 

Imam namen kupit jakno za motor  v Grazu sedaj pa me zanima če ve kdo za kakšne dobre in ugodne:-),trgovine v Grazu oz, okolici.

 

Hvala

lp.Ivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je Graz O.K.

 

Samo ne vem zakaj nebi jakne kupil pri nas? V MB pri Aprillji je g. Dvoršak (če se ne motim) zelo pomaga pri izbiri pa tudi kakšen popust se dobi, jakna bo pa sigurno boljše kvalitete kot tista iz Louisa (imel so Dainese; upam da še niso zaprli ker tam zadnje čase ne hodim okoli :blush: ).

Drugače pa do LJ ni daleč, sedaj se že "začenja" posezona in kakšen % popusta za jakne (kvalitetne) se da iztržit skoraj vsepovsod. Sam zadnje čase kupujem v TC in AS Domžale in sem z cenami zelo zadovoljen (Revit, Dainese, pa še kao od Givi-ja se najde). Pa da ne bo kdo rekel, da delam reklamo v LJ imaš tudi KMC, pa BS center in še verjetno kakšno moto trgovino sem spustil.

Popravljeno . Popravil skuterist
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

Imam namen kupit jakno za motor  v Grazu sedaj pa me zanima če ve kdo za kakšne dobre in ugodne:-),trgovine v Grazu oz, okolici.

 

Hvala

lp.Ivo

V Prodajalni Moto-oprema v Murski Soboti imaš sedaj Alpinestars Andes Drystar jakno že za 169 EUR.

Trenutno najbolj iskan model tekstilne wp jakne.

Torej iz Maribora 20 min...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Prodajalni Moto-oprema v Murski Soboti imaš sedaj Alpinestars Andes Drystar...

... katero jaz drug teden kupim, ko dobi mojo številko. Dejstvo pa je, da ti v tej trgovini zriktajo vse kar ti srce poželi za zelo ugodno ceno. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ker je vreme primerno za čiščenje opreme se lotim tega, pogledam listke, ki jih je treba še odstrižti in kaj vidim, nasveti za pranje :kva1:

 

dsc1442.jpg

 

:hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!