Skoči na vsebino

Vzpon na Roglo z mopedi


GileraStalker

Priporočene objave

skoda za wass....js sn sou gor...pa je blo zelo lepo...soncek.. :rolleyes: gor sem naekaj popil... :kava: ..pol pa dol pocas...ce me je kdo slucajno cakal on 3 u gostilni....sem malo zamudil..tako da me tam ni blo...sem kar naprej šibal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship::worship::worship: Tudi meni se zdi, da se vam vleče... :whistle::whistle::whistle:

Pa saj ne greste na Nordkap, telefonske si izmenjajte pa en popoldan gasa...

Sem mislil, da ste že petkrat bli gor :naughty:

zdej pa ena v tem stilu: ka pa če pičimo zdle ob 3h gor ?

dežja ni, cajt mislim da mamo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skuterist... mislim da se poznamo...moj oce kot __kvant_ ima burgmana 400... tako da se skupaj vozite...

kako je svet majhen...

Pa še res je, smo že bili skupaj na "furcah".

Saj bi šel zraven (na Roglo), vendar solex ni za v hrib, pa tudi po ravnem so flexerji in podobni mopedi hitrejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko zaj keri ka predlaga, če pozna kako zanimivo turo :D Zaj mam vse porihtano tak da bom lahko prišo polek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm...kozjansko...zelo lepi hribcki.., kavica ob jezeru(motel) pa nazaj u krogu... predlagam to soboto..ce ne se bomo spet 520 let men pa nkamor nakonc sli skp...tak ko je blo tokrat....torej...ce je kdo zaiteresiran to soboto naj powe...pa se bomo bolj natancno dogovoril kje, kdaj, zakaj...dans zvecer bom gor pa juter cez ceu dan pretezno... aja pa se tole...js se ne mislim vozit hitro..tam ene 45-50 mi je dost kr ce ne ga teram... tak da ce kdo misli hitrej nej pac ne gre zram :whistle: ,..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm...kozjansko...zelo lepi hribcki.., kavica ob jezeru(motel) pa nazaj u krogu... predlagam to soboto..ce ne se bomo spet 520 let men pa nkamor nakonc sli skp...tak ko je blo tokrat....torej...ce je kdo zaiteresiran to soboto naj powe...pa se bomo bolj natancno dogovoril kje, kdaj, zakaj...dans zvecer bom gor pa juter cez ceu dan pretezno... aja pa se tole...js se ne mislim vozit hitro..tam ene 45-50 mi je dost kr ce ne ga teram... tak da ce kdo misli hitrej nej pac ne gre zram :whistle: ,..

bom js vodu kolono, sm namreč od tu doma :whistle:

v temi od 50tk mam en onboard kjre se vidi mal kake ceste so ;)

Popravljeno . Popravil fbevc93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Jaz sem za !!!

Samo povejte, ki bi se naj dobli pa kdaj !!! Da vem kdaj morem od doma it !!!

Popravljeno . Popravil GileraStalker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gilerastalker...prides u celje, pa grema skupaj "dol" proti _fbevc93_???

Pa ja bi se dalo zmenit :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fbevc povej če boš za kako turo jz sm iz krškega :trance_33_sleep:

lahk ja.. pridem js enkrat dol tut mal raceland pogledat ;)

Pa pol po keri poti bi šla "dol" ???

priporočam iz šentjurja tam gor... sami ovinki :grim

kdaj pa to?.. jutr al nedela :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juter jes na zalost ne morem zram... delamo nekaj pa bom moral doma ostati... ce bo vreme sploh...drgac pa sam da bo vreme.. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fbevc93 mas prau...unale pot je zlo lepa, sem se ze pelau tam...gilera stalker, ce ti ugaja se dobima pred akvonijom v sentjurju... a wes ki je to (no pa sej je bol malo mestece tak da so 3 ceste pa je to to...), em nedelja naj bi blo lepse.., pondelk pa zelo lep, tako da bomo vidli pa se domenmo bolj natancno.,

ce pa grete juter pol pa na zalost ne morem,.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fbevc93 mas prau...unale pot je zlo lepa, sem se ze pelau tam...gilera stalker, ce ti ugaja se dobima pred akvonijom v sentjurju... a wes ki je to (no pa sej je bol malo mestece tak da so 3 ceste pa je to to.. .) , em nedelja naj bi blo lepse.., pondelk pa zelo lep, tako da bomo vidli pa se domenmo bolj natancno.,

ce pa grete juter pol pa na zalost ne morem,.

lp.

tud js ne ;) pondelek? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fbevc93 mas prau...unale pot je zlo lepa, sem se ze pelau tam...gilera stalker, ce ti ugaja se dobima pred akvonijom v sentjurju... a wes ki je to (no pa sej je bol malo mestece tak da so 3 ceste pa je to to.. .) , em nedelja naj bi blo lepse.., pondelk pa zelo lep, tako da bomo vidli pa se domenmo bolj natancno.,

ce pa grete juter pol pa na zalost ne morem,.

lp.

Ne vem glih ki je to xD pa se bomo že neki našli

Pa lahko v ponedeljek :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pridem pa en prijatelj (oba iz oplotnice) ,, zaj je fiksno v pondeljek 13.7.09 ob 15.00??? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pridem pa en prijatelj (oba iz oplotnice) ,, zaj je fiksno v pondeljek 13.7.09 ob 15.00??? :winkiss:

no, se vidimo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nebomo zdej vsak na enem mestu.. pondelek ob 15.00 pred hotelom v zrečah ? :unsure:

Lahko, to je tam ko je kopališče ne ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj se menimo da bi se dobli pri "hotel pod roglo" !!! (zadnja zgradba pred vzponom)

Popravljeno . Popravil GileraStalker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj se menimo da bi se dobli pri "hotel pod roglo" !!! (zadnja zgradba pred vzponom)

ja , bo najbolš tak :D sam da nebomo samo trije pol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!