Skoči na vsebino

Vzpon na Roglo z mopedi


GileraStalker

Priporočene objave

Letos 1x grem 100% na Roglo sam nevem kdaj...če bi šel kdo zraven ki ga poznam...npr. warum...bi šel sedaj zraven vas....

tako pa se mi zdi bv, ker ne poznam nikogar od teh ki se tu menite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tut ne !!! Samo če nikol neboš prišo na kaki miting neboš nikol nobenega spoznal !!!

Odloči se sam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič kaj se nebomo gor gnali. Saj jaz ne max 60 pa je to to. Za ostale pa nevem. Ubistvu pa tak dvomim da bo komu gor v breg šel skuter 50 nonstop. Tisti bo ziher mel not trde fedre v sklopki (pomoje :hmm: ). Nevem no samo pomoje se nas večina gor nebo gnala !!! :D

pomoje jih bote tišal gor :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Upam da nebo nobenemu zakuho do vrha :D, če bo pa jebi ga :P

Bomo vidli kak bo :D

Pol pa še nameravam naredit vzpon na tri kralje pa na boč :D Pa še mogoče na areh pa še mogoče kam :D

Popravljeno . Popravil GileraStalker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok..."orgarnizator... se 100% vidmo...

drgac pa js sm iz celja...rabm okol 45 min..d zrec...tak da ce kdo gre iz tega konca naj powe pa se bomo skup pelal...bo leps.. :yes: .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok..."orgarnizator... se 100% vidmo...

drgac pa js sm iz celja...rabm okol 45 min..d zrec...tak da ce kdo gre iz tega konca naj powe pa se bomo skup pelal...bo leps.. :yes: .......

mal je blo pomote pr prijawi :headbang: ...drgac sm jest to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Dobro :D Ni panike :D

Popravljeno . Popravil GileraStalker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zaj če ma še kdo kako vprašanje naj praša, če ne se pa tam vidimo :010:OK::yea1: :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za soboto res bol švoh zgleda z vremenom :whistle: gremo kr v petek ? :D mi mamo tak fraj B)

mysi a si ti mogoč 9 razred zdej končau al kak maš cel dan cajt? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj pravijo da bo v soboto dež baje. Zaj če se bote zmenli pa meli v petek te se vam nem mogo pridružit, ker mam skuter na prafaktorjih XD. Tak da povejte kak se bote zmenli !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm ja 9-ga sn koncau...emm js bi predlagu da gremo enkrat nasledn tegn..da gre lah se gilerastalker zraun..ce je ze orgarniziru..sej cajt mate ne???..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi predlagu torek...vreme je za vikend napovedano slabo u zacetku naslednjga tedna pa bolse...pondelek mozne se plohe..u torek pa po usej verjetnosti vrocina..tako kot je bila ta ceu tegn...tako da ce lahko povejte ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si morem neki blokado za skutera zrihtat, ker ga morem dat registrirat !!! Ja do torka mogoče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi predlagu torek...vreme je za vikend napovedano slabo u zacetku naslednjga tedna pa bolse...pondelek mozne se plohe..u torek pa po usej verjetnosti vrocina..tako kot je bila ta ceu tegn...tako da ce lahko povejte ...

glih v torek je orng dež napovedan, v pondelek bi blo najbolš :whistle:

Jaz si morem neki blokado za skutera zrihtat, ker ga morem dat registrirat !!! Ja do torka mogoče

podložka v avspuh al pa sploh ne nič blokirat... mene je spustiu skos pa sm mel odblokiranga :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo js bi pa tole reku.....vi mate usi neke masine k vam letijo 520..ja men ne leti tk hiter. :BUA: .tak da mislm da bi vas sm oviru...(ce mi pa u drugi nbi gor vleku pol pa tak bv)use skp..tak da mislm da nemorn zram...bom sicer prsu tamle u zrece da se mal pokazem..,ampak gor pa verjetno nep slo...tak da lepo se mejte ne..trance_13_cry.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!