Skoči na vsebino

Scooter Meeting?


Tomosaki

Priporočene objave

Zanimalo me je, če je kdo zainteresiran, da bi se pač enkrat dobili vsi skuteristi cele Slovenije recimo v Ljubljani na kakem parkirišču pri BTC-ju. S tem ne mislim povedat, da bi to jast oraganiziral, ker nimam pojma kako se sploh kaj oranizira (še sam nisem zorganiziran), ampak fajn bi blo videt vsaj ene 300 skuterjev na kupu, pa delitev mnenj, pa tut kaki skuter show, barske plesalke (ups), kakšne igre itd. Zgledalo naj bi kao srečanje čoperistov, samo, da bi pač čoperje zamenjali skuterji. Kaj pravite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak men ni blema. Prletim kuj.

Sem pa za to, da se pa naslednjič ogranizira na štajerksem, še naslednjič pa na obali, da bo fer do vseh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, ni panike, pridem oz. se pripelam!!!! Samo potem enkrat v LJ., enkrat v MB,........... in tako naprej!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uletel bom tudi jaz ampak kdo bo pa organiziral pa ostaja uganka ... :wink: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tudi vleto. Pa mislim, da je najboljse, da bi s stajerske tu lepo skupaj sli:) pol pa enih 50 skuterov v vrsti, hehe:) pa ene 85 da se vozimo bi blo kul, ne pa da se tiramo po neki avtocesti:)đ

pa mislim, da bi blo najboljse spomladi to naret, ker preden bi letos kdo to organiziral, bo ze zima in sneg;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uletel bom tudi jaz ampak kdo bo pa organiziral pa ostaja uganka ... :wink: :)

Nisem vedel da Monster spada v to kategorijo :!: :twisted: :wink: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, no tu na štajerskem (v prestolnici - MARIBOR, bi se lahko dobili že prej). Do Lj mi žal skuter še nebi zmogel (je v dokaj razsipanem stanju :cry: :cry: :cry: ). Tak da ono, pravo gala srečanje pa enkrat na spomlad, pa tako da bi iz vseh koncev prišli. In se seveda v kolonah peljali, tak kot čoperisti :D . Samo na plave angele bomo morali paziti, ker če bi vozili cca. 80-90 8) (šli bi po stari cesti - je bolj kul in je lepša - mamo lepo državo :lol: ) in zakon še ne bi bil spremenjen, pol bi lahko meli težave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tam, pri letališču, kjer prodajajo rablene avte; moram it pogledat kako in kaj. Bi bilo fino, ker je ona cesta do letališča tak fajn dolga in ravna (za podirat rekorde :lol: ), pa ljudje takoj poleg ne živijo (se mi zdi), tak da se nebi mogli bunit glede hrupa (trenutno sem še brez dušilca :twisted: ). Ma še kdo iz Mb ali okolice kak predlog.

Let's make it go faster!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tam, pri letališču, kjer prodajajo rablene avte; moram it pogledat kako in kaj. Bi bilo fino, ker je ona cesta do letališča tak fajn dolga in ravna (za podirat rekorde :lol: ), pa ljudje takoj poleg ne živijo (se mi zdi), tak da se nebi mogli bunit glede hrupa (trenutno sem še brez dušilca :twisted: ). Ma še kdo iz Mb ali okolice kak predlog.

Let's make it go faster!

Tam bi lahko ja. ni folka okol. Pa škifi nebi težil..

sam fora je pa v tem, da je tam vsak teden sejm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cool, jast sem tudi zato, da se en dan dobimo. Fanatik: Ne se vstrašit, do Ljubljane ni težko pridet. Tut, če ti belanca malo bolj vstran vleče, bi se dalo prit v dveh urah pa pol maximalno dol. Pa sej veš, če sn jas preživel boš tut ti. Seveda pa sem zato, da se enkrat dobimo tudi pred letališčem. Bom probal karseda velik skuteristov nabrat, da bo dogajanje bolj pestro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sejem je. Vendar recimo okrog ene šestih popoldne (al pa petih, ko je še mal svetlobe), pa do poznih nočnih ur, ko bi lahko čago nadaljevali v kakem priljubljenem baru. a ne bi bilo kul, da se zvečer pripelje v center ene 20, 30 (uuuuu kul da bi nas blo tolko) 8) :twisted: 8) skuteristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene 20, 30??? Tolko jih boste pa ja zbral!

U Železnikih (kraj ima dobrih 3'000 prebivalcev) z bližnjo okolico (5km levo desno spredizadi) imamo, se mi zdi, 36 skuterjev.

F Maribóri nea more bit problem najt 30 skuterov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej prvega srečanja še nebomo mogli met organiziranega (sendviče pa čokolade bi pač blo treba od doma prnest), ker verjetno vsi skupaj nimamo pojma o organizaciji. Sploh pa bi se kmet Jože smejal, ko bi pobiral kuruzo pa bi vidu ene male pezdete kak se naganjajo po letališču s svojimi kosilnicami poleg pa bi jih spremljala (boknedaj) modra roka plavega d(i)rkača, ups, zakona. Enkrat popoldne bi se lahko dobli tam nekje, samo ko bo malo bolj toplo vsaj, ker tam piha ko svija. Bogecu je zmanjkalo drv, da bi segreval letališče. Počakamo vsaj do pomladi al bote takrat že prodali svoje malokolesne bolide?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja valda da bomo še te meli naše malokolesne motovilčke!!! samo to bi blo fajn naredit pred tem ko bomo vsi na tehničnega in imet spet blokade notri, tak da bo hitrost 45 km/h!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, jaz sem mogu mojega pelat na tehničnega (je letnik 98 ) ko sem ga šel registrirat in ni blo nobenih težav. Zgledalo je bolj kot kaka komedija. Mene je blo strah, da nebojo kaj gnjavli, ker mam zvito krmilo, števec nea dela, zadnja bremza že bolj bogo prime,... No, oni tip, kaj mi je tehničnega delau, se je še bolj tresu od mene (pojma nimam zakaj, mogoče je bil HIGH :D ). Samo pogledal je številko motorja, št. šasije, barvo, če luči in blinkeri delajo, pol pa je blo fertik. Pa še prometno mi je tip narobe izpolnil, in zdaj not piše da je masa vozila 84kg (vbistvu jih ma 101 (baje)), kar pa je dejansko razporeditev mase na prvo os (od največje skupne dovoljene - 84 na prvo os, 186 na drugo). Tak da takrat ni bilo nobenih težav. Kaka dva tedna zatem (ko sem naredu tehničnega) pa mi je še dušilec z auspuha dol padu (je prerjavel - zdaj se nea morem z njim kaj preveč vozit, ker je preglasen). Tak da skutera mam ful v K****, na njem pa je nalepka o opravljenem tehničnem. Aja, pa vse blokade sem vun pobral in mi je šel (po števcu seveda) 90 (z zaletom in vetrom v hrbet, ter ko sem bil en teden prej na FIŽOL dieti ( :lol: )). Mislim, ne vem kaj naj rečem :?: :!: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, naj grejo u kurac pa s temi blokadami:)

ce bo ze treba kaj naret, si bom z nemcije naroco ono, ko ti obrate zablokira na doloceno stevilo (elektronsko) in ti leti samo 50 naprimer...fitna je samo v tem kako vzges motor, ce vtipkas pravo kodo noter z bremzo je odblokiran, ce pa ga normalno vzges pa zablokiran...in to je to:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to sem imel v mislih.

Pol pa recimo, da te še policaj ustavi, ki te je na radarju zmeril pri npr. 75 km/h. Upiraš se, da je pomota, da je mogu neki druzga not dobit in ga nekak prisiliš da se gre peljat... pa mu gre 50. Pa nos do tal. :wink:

Pa tud ko kolegi morijo, dej mi za pelat, dej mi za pelat... To je najbl bad. K se bo en razsul, ne bo pa nihče nč kriv. Pol bi jim pa šlo 50 (ker ne bi povedal kode), pa bi jih kaj hitro minilo veselje. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!