Skoči na vsebino

Scooter Meeting?


Tomosaki

Priporočene objave

http://www.scooter-attack.com

pod shop si zberes svojega skuterja in mas pod elektronsko opremo al kaj je Drehzahl begrenzer:)

Lahk tudi prek neta narocis...stane pa malo manj kot 50 eur...

in to je to:D ce bojo tezili na tehnicnem si grem to kupit...

p.s.:se mi je zdelo, da sem en t pozabi ja, samo sem pol ze so dol z neta :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za to sem že slišal ja. En se je enkrat usto, da mi bo to prinesu iz Nemčije pa iz vsega tega potem ni blo nič. Torej, če bo kdo izmed vas šou kdaj v nabavo ga pa prosim, če še zame eno vzame pa mu dam še nekaj evrov za v žep. Ni pa sile, ker mam naslednjega tehničnega komaj 2005. Drugače pa sem slišal, da baje deluje tudi ring, ki je (bil) med jermenicama. To imajo vsi novi skuterji razen SpeedFightov, kateri imajo pa eno tako.....hm.....en tak kolut ob jermenici, da se ne more raztezat. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

kaj zaj fantja in punčke (če jih je kej tu) bo zaj ke iz oniga skuter meetinga al nix?????

ker pomlad bo počasi tukaj(no ja čez 2 mesca) in bi se blo fajn začeti hitro menit, ker prej ko se zmenimo kdaj bomo cajt meli, pa tudi nekaj cajta bo trajalo da bo tisti ki majo skuterje na zimskih popravilih pa to popravili,....

tak da, kdaj bo zaj ke??? enkrat spomladi bi blo najbolj kul

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas sn se danes malo vozo okol (pizda je led povsod) in še kar dobro gre. Upam, da nekih generalk nebo rabo preživet, če pa bo pa to v enem dnevu porihtam (če nebo kaj večjega). Najbolj se bojim, da mi bo jermen spoglodalo, pol pa daš novega noter pa je spet celo ravnovesje v kakem spolnem oragnu. Jas sn pripravlen na meeting. Zaj, ker nas je glih večina iz Maribora in Ljubljane pač predlagam, da se dobimo nekje na sredi poti v kakem Celju recimo. Če komu ni predaleč seveda... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če nas je že tolko iz LJ in MB bi blo Celje najbljižja vmesna postaja

ej beno ti so boš tudi lahko cajt vzel pa prišo z dirkalnim skuterom :) :) pa ti jaz posojim tablce od moje stare čebele

dobimo se tak neke po kosili ob enih 13.-14. na nekem parkirišču in ga tam malo divjamo, pa fajnm bi blo da bi se kakih par tipov najšlo ki bi naredli burnout, to seveda tisti ki že majo stare in znucane gume, jaz imam žal svežo :( drgač bi malo gumo pohal, žiher

večer pa malo v lifea gremo, tak puno skuterov po meste v kaki nočni bar, hehe :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj nam te hočejo škifi??? sej se lahko vozimo po mestu, pa nas naj bo 5 al pa 50, nimajo ke bluzit, sicer pa so zakone zato da se kršijo!!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že hoto organizirat METTING scooterjev pa se mi je isti dan

ko smo nekaj delal za to prereditev zgodila nesreca.

ENA STARA JE PAČ VOZLA Z VSEM 4mi PA SEM JO PREHITEL PA BUUUMMM pa sem se zaleto :cry: :cry:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, pajkani. Cool beseda.

Poznamo še:

-kifeljce

-škife

-modre angele

-možje postave

-texas rangerji

-šerif

-modrosrajčniki

-kapsi (čeprav ta beseda mi je preveč skejterska)

..pa še mnogo drugih bolj sočnih. i

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!