Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

Oj, (upam, da je prava tema.....če ni, se naj premakne)........

Iščem rešitelja oiroma nekoga, ki mu elektro zadeve ne, da niso tuje ampak jih ima v "malem prstu"?!

Želel bi usposobit Dynamic (sequential) smernike spredaj in zadaj. Sprednja dva sta OEM LED,, zadnja bosta aftermarket.....! Gledal sem Ghozt Lightning (V5 sequental) ampak ne vem.....a je to to, kako povezat da bi delovalo....a je ena enota za en smernik ali lahkko na 1 enoto povežem vse 4 smernike........

https://ghoztlighting.com/product/ledsequencer/

 

Ali je možno, to kako pri nas urediti (brez naročanja iz ZDA)?

 

lp

Popravljeno . Popravil Roger G. Jagger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

V Gmail-u sem stvaril skupine prejemnikov (Oznake) in vnesel nekaj stikov.

Ko pa želim poslati pošto tem stikov, mi Gmail ne najde oznake, čeprav navodila pravijo, da jo bo našel. Kaj počnem narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/2/2022 at 8:54 AM, Darko3g said:

V Gmail-u sem stvaril skupine prejemnikov (Oznake) in vnesel nekaj stikov.

Ko pa želim poslati pošto tem stikov, mi Gmail ne najde oznake, čeprav navodila pravijo, da jo bo našel. Kaj počnem narobe?

Moralo bi delovati v new mail. Če začneš pisati ime oznake (label) bi jo moralo samodejno izpolnit. Lahko pa greš v stike, izbereš oznako na levi, izbereš enega in potem zgoral izbereš "izberi vse" in ikonico na desni za nov email ..

Sorry, mam angleško pa nisem 100% da je taki prevod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ugotovil, da dela. Imam namreč en kup stikov brez e-maila (samo telefonske številke) in ko sem jih za poskus vstavil v skupino, seveda ni delalo.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Imam butasto težavo. Moj stari ljubljeni gepl z XP-eji  je dokončno riknil in sem na hiter nekaj rabil.

Staknil sem HP Z400 vorkstejšn, z Ati radeon hd 4800.

Jebe me, ker windovsi nikakor nočejo delati z monitorjem HP Z27i.

Lahko grem v bios, ko se vindovsi zaštartajo, je ekran črn.

Kar me pa še bolj pizdi, računalnik normalno deluje z 15 let starim 17'' lenovom.

Kaj naj naredim?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne imaš možne priključke? Včasih imajo monitorji en "pameten vhod" in enega bolj neumnega če jih priključiš na stare zadeve, provaj ta ekran preko "slabšega priključka" če ga sploh ima. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ati ima 2x dvi, hp ima vse, vga, dvi, hdmi, un tanov dvi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Buschi

Poglej v Biosu, da nima mogoče vklopljeno onboard grafiko. Če je aktivna, jo vzame za primarno, tam pa nimaš monitorja, ker je na izhodu og Ati Radeona... ;)

 

Disejblaj onboard grafiko...

Popravljeno . Popravil C eagle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova težava.

Na starem firefoxu sem imel vse zaznamke. Disk z sistemom in vsem kar spada zraven, imam v računalniku kot tretji disk.

Kako naj zaznamke iz starega firefoxa prenesem na novega?

V starih časih je firefox imel datoteko favorites, kjer so bili noter vsi shranjeni. Kako je sedaj s tem?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko inštaliraš na novo te vpraša če boš kaj importiral.... če ne poskusi ta "češko foro" da stare bukmarke preprosto preneseš v mapo od novih pa preveri če bo zagrablo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

54 minutes ago, Buschi said:

Nova težava.

Na starem firefoxu sem imel vse zaznamke. Disk z sistemom in vsem kar spada zraven, imam v računalniku kot tretji disk.

Kako naj zaznamke iz starega firefoxa prenesem na novega?

V starih časih je firefox imel datoteko favorites, kjer so bili noter vsi shranjeni. Kako je sedaj s tem?

Hvala.

C:\users\tvojusernane\appdata\roaming\mozilla\firefox\profiles

Tu not bi moral bit .sqllite fajl, ki ga prekopiras.

Appdata folder je skrit, tako da omogoci prikaz skritih map in datotek

Aja, pardon, XP.

Torej nekje v c:\documents and setting\tvojusrnsme\applications data\mozilla ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji sistem je bil XP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Buschi said:

Prejšnji sistem je bil XP.

 

1 hour ago, Tex said:

Aja, pardon, XP.

Torej nekje v c:\documents and setting\tvojusrnsme\applications data\mozilla ....

Si našel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našel že, našel že, kateri fajl pa naj skopiram?

Ker sqlite fajlov je precej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem se mi zdi, ker mozila na xp ni imela fajla favicons.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Rabim nasvet za soliden 4G ruter (torej tak da se vtakne notri sim kartica). Karkoli se mi zdi solidno je preko 100€, samo zato da bi šel en štuk več od trenutnega ki je tista "žajfa" ki sem jo kupil pri HOT. Umes so imeli še enega stacionarnega ampak sedaj ga nimajo več. 

Oz če kdo proda rabljen 4G ruter mi lahko tudi napiše, mora bit stacionarni, ne žajfice z baterijo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ob 28. 4. 2022 ob 13:15, Buschi pravi:

Imam butasto težavo. Moj stari ljubljeni gepl z XP-eji  je dokončno riknil in sem na hiter nekaj rabil.

Staknil sem HP Z400 vorkstejšn, z Ati radeon hd 4800.

Jebe me, ker windovsi nikakor nočejo delati z monitorjem HP Z27i.

Lahko grem v bios, ko se vindovsi zaštartajo, je ekran črn.

Kar me pa še bolj pizdi, računalnik normalno deluje z 15 let starim 17'' lenovom.

Kaj naj naredim?

Hvala.

Če bo kateri imel podobno težavo, da mu odgovorim: obstajajo tri različne vrste DVI kablov. Na oko so skoraj vsi enaki:

 

dviconnscables.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ko ti uvalijo display port in imaš potem displayport pa VGA... in se počitiš butasto ker potem edino kar imata ekran in PC skupnega je VGA možnost :D  (đabe met full HD ekran in pol laufat vse preko VGA :lol1:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Eno vprašanje, sam je za PS:

imajo gaming monitorji vgrajene zvočnike in če ja, kateri ali sem pri PS obsojen na LG monitorje z TV tunerjem.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer hovorim iz preteklih podstkov, večinoma za dobri ekrani niso imeli zvočnikov, ampak je bil priklopljen kakšen 5.1 sistem ali pa saundbar. 

Ta hudi gejmerji imajo itak slušalke. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

win7 problem kamerat.

 

sistemski 110gb SSD je ob zagonu PCja zaseden 50%. V roku trteh ur je disk zafilan 99,9% in zadeva pač ne dela več. Resetiram, in mam spet 50% fraj. novih fajlov ni, če kakega zbrišem, se prostor sprosti, in kmalu spet nafila z nečim. A je mel kdo kej podobnega? Nad virusi bdi Avast. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Kugelschreiber pravi:

win7 problem kamerat.

Poglej velikost posameznih map. Začasne mape se ponavadi nerazumno "razlezejo".

Odinstaliraj vse kar ne rabiš.

Win7 BP uporabljam na 2-eh mini računalnikih atom procesor, 2G RAM-a in 120G SSD. Zaseden tan nekje 40Gb.

Na poti dnevno na disk sranim slike pa ni nikoli problem prostora...

 

Popravljeno . Popravil MiNa
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!