Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

Ko pravite novo namestitev, kaj to kar čez stare še enkrat presnet na novo, al je treba kej stare windowse prej poštimat!

Format c:

pa pol na novo inštalirat winse.

Prvo si naredi backup podatkov, upam da imas dva diska, ali pa vsaj dve particiji. Ce jih imas, potem vse podatke, katere nebi rad pogresal presnemi na drug disk ali particijo, nato zberi vse driverje, katere bos potreboval in se prepricaj ce imas tudi vse programe, katere bos potreboval. Potem pa formatiraj disk in na novo nalozi sistem, nato driverje, pa directX, nato programe, katere nujno rabis, ko pa vse to naredis, ti priporocam da si naredis z Norton Ghostom Backup svojega novega sistema. TA ghost ti bo potem pomagal, ce ti bo masina se kdaj delala zelo pocasi, da na hitro se enkrat na "novo" zinstaliras sistem, driverje in programe, katere potrebujes.

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo, kako bi posnel 800mb cd? Overburn sem vklopil, a mi kljub temu napiše, da je na cd-ju premalo prostora (88mb).

CD - mmore cd-r 90/800mb

Nero 5.5.9.14

Plextor 40/12/40a

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo, kako bi posnel 800mb cd? Overburn sem vklopil, a mi kljub temu napiše, da je na cd-ju premalo prostora (88mb).

CD -  mmore cd-r 90/800mb

Nero 5.5.9.14

Plextor 40/12/40a

Hvala!

od kdaj pa obstajajo 800MB CDji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kdaj pa obstajajo 800MB CDji?

Obstajajo ze lep cas, sam jaz jih se nisem videl :D Mora biti pa CDR dovolj nov da to podpira ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tudi teh se nihce ni videl :lol:

Res zanimivo kako to da so v taki manjsini ... saj je res da jih ne iscem, sam opazit bi jih pa ze moral :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.tehnika.net/cgi-bin/tehnika/kat...cd-r-cd-rw.html

Saj pravim ... obstajajo, samo nihce jih se ni videl :D Saj kje se ziher dobijo, sam jaz jih nisem iskal, ker imam ultrastar pekac s 4x hitrostjo, iz enega samega razloga - ker se kar dela ... Nimam pa jasno s tem nad 80min kaj praskat :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, za CD-je 800Mb in več morš meti bolj nov cdwriter pa tudi novejšo programsko opremo, ki to podpirajo.

Sem probal snemat v easy cd creatorju 3.5 posnet 700Mb cd, pa ni slo javlajl da je premal prostora. V Nero-ju 5.5 pa je šlo brez problemov.Tak da software je tud pomemben!

BTW:Mam starega Teac-a CDR55S (SCSI), pa mi tudi na novejše cd-je z 800Mb posnema samo je tezava da ta cd ne moreš prebrat, tak da sem omejen na 700Mb, kr je cist zadosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzames dva cdja. Na zgornji strani ju prilepis skupaj in voila! imas cd na dve strani z dvojno kapaciteto.

Sem dal lih zdaj noter dva cdja tako noter (neprilepljena) in se je lepo spodnji zagnal:) Pol je edino nekaj zelo zruzlo v cd-romu, ampak se vedno dela kolko sem vido...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo, imaš ti kakšne izkušnje z cdji z zmogljivostjo več kot 700mb?

Imam, imam izkusnje z 700Mb(80min), z 800Mb(90min) in tudi z 900Mb(100min). Tako da samo prasaj kaj te zanima.

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole nism bil jaz...zadnja dva posta...spet mi je en u masino udrl...neki bo treba ukrenit!!

Be afraid, be very afraid ... si zamudil svojo sanso, oz. si imel smolo da nisem mel s seboj CDja z linuxom :lol: :lol: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzames dva cdja. Na zgornji strani ju prilepis skupaj in voila! imas cd na dve strani z dvojno kapaciteto.

Kot sem ze na gugovi masini z njegovim nickom napisal .... ti si blond :twisted: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno me zanima:Kje v BIOSU izklopiš 3-kratno čekiranje RAMA??? :?:

Pa še nekaj zadnje čase mi: ko hočem zagnati Internet explorer preteče ene tri minute preden mi ga odpre!Ko dvokliknem na ikono se ne zgodi nič-2-3 minute potem pa se mi prikaže!Če pritisnem CTRL-alt del mi javi program sam o njem ne duha ne sluha!!

HELP!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno me zanima:Kje v BIOSU izklopiš 3-kratno čekiranje RAMA??? :?:  

Pa še nekaj zadnje čase mi: ko hočem zagnati Internet explorer preteče ene tri minute preden mi ga odpre!Ko dvokliknem na ikono se ne zgodi nič-2-3 minute potem pa se mi prikaže!Če pritisnem CTRL-alt del mi javi program sam o njem ne duha ne sluha!!

HELP!!!

Glede Biosa, poglej se mi zdi da je ena opcija precharge control, pa jo disablej.

Za IE pa prvo preveri če nimaš slučajno kak virus. Pa to ti dela po ponovni namestitvi Winsov,ali z starimi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enablaj Quick Power on self test pa pol disejblaj floppy drive pa si vklopi samo hdisk 0. third boot tudi izklopi.

Tocno tako. Ce pa se vedno gre prepocasi, vzami nekaj rama ven. :wink: :shock: :P :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!