Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

No na tem področju sem pa jaz v glavnem mrzu. Zato bi pa rad par nasvetov. Ker imam slab monitor sem dans iz firbca šou v big bang pogledat monitorje in ostalo opremo. Zanima me če je monitor hansol v redu. Mislim glede okvar. Je 17' in stane 42ksit. Ali mi raje priporočate 19' rabljen? Ne bi dal rad preveč denarja za te zadeve k je že tko drugih stvari dovolj. In kaj menite o nakupu rabljenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No na tem področju sem pa jaz v glavnem mrzu. Zato bi pa rad par nasvetov. Ker imam slab monitor sem dans iz firbca šou v big bang pogledat monitorje in ostalo opremo. Zanima me če je monitor hansol v redu. Mislim glede okvar. Je 17' in stane 42ksit. Ali mi raje priporočate 19' rabljen? Ne bi dal rad preveč denarja za te zadeve k je že tko drugih stvari dovolj. In kaj menite o nakupu rabljenega.

Sem ti pustil privatno sporocilo!

Lp

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta hansol ma samo 60hz na 1260x1024 kar je obcutno premalo za 17 palcni monitor po mojem mnenju. V rej resoluciji naj ma najmanj 75hz. Ozri se za kakim Samsungom al pa kako rabljeno Nokio, ki jo kdo prodaja. Nokie so ble zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta hansol ma samo 60hz na 1260x1024 kar je obcutno premalo za 17 palcni monitor po mojem mnenju. V rej resoluciji naj ma najmanj 75hz. Ozri se za kakim Samsungom al pa kako rabljeno Nokio, ki jo kdo prodaja. Nokie so ble zakon.

Se strinjam, sam Nokie, pa tud ne priporocam, vsaj tja do 3 let stare ne, starejse pa...k zadnje 3 leta so sami problemi z njimi....skoz neki crkujejo...so proizvodnjo neki menal, pa ni vec tko kt prej... Al pa kakega starega sonija GS200 al pa GS220 kup, tud ZAKON!!! Seveda ce kupujes rabljeno, drgac pa kukr sm ti napisu!

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GUGO, dej mi no kako ponudbo za TV out kartico pošlji + delo in če se da to hitro naredit? Kok bi to stalo pa magar ta stare ne vzameš v račun? Dej boš MAL zaslužil, no :roll: . Pa tako, da bo tut za špile OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat sem na netu gledal neke cenike rac. firm za delo. pa je blo 2 al 3k sit instaliranje mrezne or sth? peesda samo srkajo dnar. :)

Naj k meni pridejo pa jim za pir nardim:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat sem na netu gledal neke cenike rac. firm za delo. pa je blo 2 al 3k sit instaliranje mrezne or sth? peesda samo srkajo dnar. :)

Naj k meni pridejo pa jim za pir nardim:)

in seveda das 12-mesecno garancijo na tvoje delo in uporabljene dele.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj ce nekaj kupis itak dobis garancijo! pa nima veze kdo ti instalira. saj se vidi ce se unici zaradi vstavljanja...za delo pa driverje pa rajsi naj meni dajo za pivo al pa nic. pa ce ti v firmi delajo ti lahko dajo kar ene dele noter, ki jih ti nisi kupo! sploh ce ti dajo nalepko prek kiste. da je ne smes odpret...pol sploh ne ves kaj mas notri. ti kupis naprimer hercules gradicno ki je drazja od ene y firme. ma pa isti cip in iste driverje. oni pa ti dajo kr neki noter ane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta hansol ma samo 60hz na 1260x1024 kar je obcutno premalo za 17 palcni monitor po mojem mnenju. V rej resoluciji naj ma najmanj 75hz. Ozri se za kakim Samsungom al pa kako rabljeno Nokio, ki jo kdo prodaja. Nokie so ble zakon.

Jaz sem lastnik Nokie 447Zi 17", super ekran, ce dobis kako rabljeno ti jo priporocam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GUGO, dej mi no kako ponudbo za TV out kartico pošlji + delo in če se da to hitro naredit? Kok bi to stalo pa magar ta stare ne vzameš v račun? Dej boš MAL zaslužil, no :roll: . Pa tako, da bo tut za špile OK.

Ti dam prec ponudbo, samo, zaupi mi vsaj kako zeljo, ker na slepo?! poglej..imas KIRO II z 64MB rama in TV-out za cca 12-13K sit, in cene grejo do ...ka pa vem...120K sit....Tako, da mi zaupi, za kaj bi jo imel,a za igre, a za filme al kej X

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, zdej mam not Nvidia GF2, 64MB (menda, sem zlo lev za frčenalnike, nikol ne odpiram in nikol ne delam nekaj, kar ne znam oz. ne bi počel nekaj tacga da sploh ne bi vedel kaj delam, tko da možno, da so me tut kej nahecal), pa sem zadovoljen. PC pa uporabljam za internet, za filme gledat, CD-je pečt, sm pa ke kej poskeniram pa tu pa tam mal word/excell uporabljam in to je vse. Rad pa seveda bi, da bi bla slika na TV čim lepša in da bi vse ostalo delal tko ko zdej. Recimo da sem pripravljen dat ene 30K SIT. Pa pripravljen pridet v LJ, če bi mi to lahko ob predhodnem dogovoru seveda takoj ''v roke vzel'' in kok tok hitr naredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti dam prec ponudbo, samo, zaupi mi vsaj kako zeljo, ker na slepo?! poglej..imas KIRO II z 64MB rama in TV-out za cca 12-13K sit, in cene grejo do ...ka pa vem...120K sit....Tako, da mi zaupi, za kaj bi jo imel,a za igre, a za filme al kej X

LP

Gugo 8)

Gugo povej mi ceno za ATI RADEON 9000 PRO 64 MB DDR(built by ATI)!

je dobavljiva, ali je treba čakati nanjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, zdej mam not Nvidia GF2, 64MB (menda, sem zlo lev za frčenalnike, nikol ne odpiram in nikol ne delam nekaj, kar ne znam oz. ne bi počel nekaj tacga da sploh ne bi vedel kaj delam, tko da možno, da so me tut kej nahecal), pa sem zadovoljen. PC pa uporabljam za internet, za filme gledat, CD-je pečt, sm pa ke kej poskeniram pa tu pa tam mal word/excell uporabljam in to je vse. Rad pa seveda bi, da bi bla slika na TV čim lepša in da bi vse ostalo delal tko ko zdej. Recimo da sem pripravljen dat ene 30K SIT. Pa pripravljen pridet v LJ, če bi mi to lahko ob predhodnem dogovoru seveda takoj ''v roke vzel'' in kok tok hitr naredu.

Po predhodnem dogovoru u roke vzet...to ni problema!

Cena VGA ATI RADEON 9000 PRO 64MB DDR AGP (TwinView, TV izhod+DVI) je cca 29.780,00 sit, pa z to zadevo bos kar zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti dam prec ponudbo, samo, zaupi mi vsaj kako zeljo, ker na slepo?! poglej..imas KIRO II z 64MB rama in TV-out za cca 12-13K sit, in cene grejo do ...ka pa vem...120K sit....Tako, da mi zaupi, za kaj bi jo imel,a za igre, a za filme al kej X

LP

Gugo 8)

Gugo povej mi ceno za ATI RADEON 9000 PRO 64 MB DDR(built by ATI)!

je dobavljiva, ali je treba čakati nanjo?

Da se teb odgovorim... :ATI RADEON 9000 PRO 64MB DDR AGP (TwinView, TV izhod+DVI) cena pa cca 28.780,00 sit

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem formatiru cel disk pa Xp-je naložu-zaenkrat sem kar zadovoljen!

Zdej me pa zanimajo dve stvari: A ima kdo kak disk za prodat pod 10gb!

Pa še če ima kdo napajalnik od 300!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena zadeva:Imam us robotics modem na isdn liniji pa mi dela uredu!priklopljen je na usb!Mi pa ga softver od 3com-a-Control center noče prepoznat!Zakaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena zadeva:Imam us robotics modem na isdn liniji pa mi dela uredu!priklopljen je na usb!Mi pa ga softver od 3com-a-Control center noče prepoznat!Zakaj??

Zato k mas XPje, pa rabs novejsi software stankat iz neta....nc druzga...ta software (control Center) k ga mas ti je ze mal zastarel...

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni USR modem dela v xpjih z enakimi driverji kot v 98:)

samo moras lepo sam povedat kire driverje naj uporabla...

Gugo:ti si povedal onemu ceno za graficno built by ati al kreno firmo? ker je hotel prav iz atijeve tovarne graficno.

Drugace pa bote zlo zadovoljni z 9000.kar prepoceni se mi zdi:) se posebej ker sem jaz pred 7 mesci dal 50k za 8500le:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni USR modem dela v xpjih z enakimi driverji kot v 98:)

samo moras lepo sam povedat kire driverje naj uporabla...

Gugo:ti si povedal onemu ceno za graficno built by ati al kreno firmo? ker je hotel prav iz atijeve tovarne graficno.

Drugace pa bote zlo zadovoljni z 9000.kar prepoceni se mi zdi:) se posebej ker sem jaz pred 7 mesci dal 50k za 8500le:)

Sej ni govoru o driverjih, ampak o control centru...ccc...to ti je ena druga zadeva...ti je za modem stelat...pa cifre pa to...

Kar se pa VGA kartic tice, ja men so tako ceno poslal :D

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se enkrat: das _TI_ 12-mesecno garancijo na _tvoje_ delo?

dz´rko,se vedno cakam na tvoj odgovor. :arrow: bo kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori. pozabo sem:)

Ja! dam ti garancijo. Ce pa ti crkne pa mi daj del, pa ti grem po novega. Samo mi daj racun zraven.

Pa kak ti ne razumes, da je vseeno kdo ti noter naredi pa instalira, ker garancijo dobis, ko stvar kupis. Mogoce sicer v vseh trgovinah ni tako, ampak bi pa moglo bit!

Tak da ti lahko jaz zastojn nardim noter pa oni na servisu za 3k sit, pa je garancije vedno 12 mescov... A monitor ti bojo tudi prisli domov priklopit na graficno? ker ce si ga bos sam, ne bos mel garancije?:) In pol ko kisto kam peljes, ti pridejo oni za 1k sit izklopit, ne:) + potni stroski:)

gugo:aja, pol pa je drugo to :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ves kje je razlika,dragi moj nadebudni elektronik? firmo,katera mi je nekaj (ali ne) naredila,lahko z racunom "vlacim" po sodiscih in zahtevam razlicne postopke (popravilo,enakovreden del/delo,vadiacijo itd.),tebe kot privatno osebo brez racuna lahko pa samo v kurc posljem,ker se mi bos sladko smejal.

se ti pocasi odpirajo vrata razumevanja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!