Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

Ti kupis pr firmi stvar in dobis racun in mas garancijo. In si stvar odneses domov. Ker pa si sam pac ne znas noter vstavit ti jo jaz vstavim. In ce crkne bo crknla zaradi tega, ker je pac slabo nareta in ne zaradi moje malomarnosti. ce ne pa ti novo kupim. iz svojega zepa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, otem sme pa zadel, eBook je, ja :wink:

Jaz imam nekje kompleten LOTR s Hobbitom vred v PDF, ce nucas, povej :wink: Po mojem da mam se na disku ... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena zadeva:Imam us robotics modem na isdn liniji pa mi dela uredu!priklopljen je na usb!Mi pa ga softver od 3com-a-Control center noče prepoznat!Zakaj??

In ti ga tudi ne bo. Očitno je napaka v programski opremi Control centra, ker tudi pod WIN98 in USB ne dela. Če boš kaj nastavljal konfiguracijo modema, ga priključi na serial COM port in potem konfiguriraj potem pa prikopi nazaj na USB. Sicer pa ga itak enkrat nastaviš, pol pa ne rabiš več kaj nastavljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, otem sme pa zadel, eBook je, ja :wink:

Jaz imam nekje kompleten LOTR s Hobbitom vred v PDF, ce nucas, povej :wink: Po mojem da mam se na disku ... 8)

tistega imam jaz tudi, sem ga celo sprintal kompletnega.

Me je pa samo zanimalo, kaka izdaja knjige je in sem zadel ob neznan format :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ce crkne bo crknla zaradi tega, ker je pac slabo nareta in ne zaradi moje malomarnosti. ce ne pa ti novo kupim. iz svojega zepa.

:shock: a je mozno,da so se posteni ljudje na svetu? :shock:

:wink: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: a je mozno,da so se posteni ljudje na svetu? :shock:

Ice, saj vem da si cisto ganjen ob tej ugotovitvi, ampak ... obrisi solzo, ki ti je od ganjenosti stekla po licu in se zavedaj, kako posteni in dobri ljudje so se na svetu, da svet sploh ni tako slab in da je se upanje za boljsi jutri :lol: :lol: :lol: :P :twisted: :twisted: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nima kaj crknit... razen če pokvarjeno kupiš... jas osebno sem sestavil svoj računalnik in sestrin računalnik čisto sam in dela brez problema. sicer pa ti kr vozi na servis in jih kliči domov, če ne znaš sam zmontirat in ne zaupaš prjatlu... dnar je tvoj. Vstavit nekaj v računalnik je veliko lažje kot naprimer zamenjat akumulator na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst za kekšen teži problem kličem enga kolega. Čeprov je bl tko, de če je kej narobe, pol ker sam neki rihta sploh ne de bi me uprašu. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprov je bl tko, de če je kej narobe, pol ker sam neki rihta sploh ne de bi me uprašu. :evil:

:lol: :lol: :lol:

Be afraid, be very afraid :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nima kaj crknit... razen če pokvarjeno kupiš... jas osebno sem sestavil svoj računalnik in sestrin računalnik čisto sam in dela brez problema. sicer pa ti kr vozi na servis in jih kliči domov, če ne znaš sam zmontirat in ne zaupaš prjatlu... dnar je tvoj. Vstavit nekaj v računalnik je veliko lažje kot naprimer zamenjat akumulator na motorju.

sploh ni problem pri sestavljanju in nastavitvah,fora je v tem,da je vse skupaj "uradno" na firmo,vse stroske pokriva firma in tako tudi vzdrzevanje & reklamacije tecejo uradno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nima kaj crknit... razen če pokvarjeno kupiš... jas osebno sem sestavil svoj računalnik in sestrin računalnik čisto sam in dela brez problema. sicer pa ti kr vozi na servis in jih kliči domov, če ne znaš sam zmontirat in ne zaupaš prjatlu... dnar je tvoj. Vstavit nekaj v računalnik je veliko lažje kot naprimer zamenjat akumulator na motorju.

Bog ne daj da se nekaj pokvari ti pa ne veš kaj. Boš videl kako bo letanje po servisih takrat zanimivo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta racunalnik, ki ga mam zdaj, se niti enkrat nisem mel pr serviserju. Procesor, graficno, vse sem sam noter deval in resil vse probleme do zdaj. In se dolgo ne mislim nest racunalnika k serviserju, ker navadno majo se manj pojma kot jaz.

Sem enkrat enega vpraso ce rami delajo na cas2 pr 133, pa me je samo debelo gledal...

Pa pomoje vas dosti se zdaj tukaj ne ve, kaj bi naj to pomenlo. In ne bom povedal:P izobrazite se malo.

Pa eni ljudje se motorja tudi nikol niso na servisu meli pa jim dela celo boljse kot tistim, ki ga redno servisirajo pr pooblascenem serviserju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta racunalnik, ki ga mam zdaj, se niti enkrat nisem mel pr serviserju. Procesor, graficno, vse sem sam noter deval in resil vse probleme do zdaj. In se dolgo ne mislim nest racunalnika k serviserju, ker navadno majo se manj pojma kot jaz.

Sem enkrat enega vpraso ce rami delajo na cas2 pr 133, pa me je samo debelo gledal...

Pa pomoje vas dosti se zdaj tukaj ne ve, kaj bi naj to pomenlo. In ne bom povedal:P izobrazite se malo.

Pa eni ljudje se motorja tudi nikol niso na servisu meli pa jim dela celo boljse kot tistim, ki ga redno servisirajo pr pooblascenem serviserju.

zakaj ne odpres firme,ki se ukvarja z servisiranjem & sestavljanjem PCjev in zraven delavnico za motocikle? pa ti bo moral super ziveti od tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za motore nisem rekel, da jaz obvladam kaj. Ker servisirat motorja pa pac ne znam. jebesh.

Za racunalnike pa mogoce zato, ker bom decembra 17 star pa hodim se v solo in bi rad se malo postudiral potem. Bi pa z veseljem servisiral racunalnike pr nekom malo, ker rad to delam. Ampak kdo bo pa mel 17 letnega "pokavca, ki zna 7x manj od ne vem koga na servisu" v sluzbi. Kao...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za motore nisem rekel, da jaz obvladam kaj. Ker servisirat motorja pa pac ne znam. jebesh.

Za racunalnike pa mogoce zato, ker bom decembra 17 star pa hodim se v solo in bi rad se malo postudiral potem. Bi pa z veseljem servisiral racunalnike pr nekom malo, ker rad to delam. Ampak kdo bo pa mel 17 letnega "pokavca, ki zna 7x manj od ne vem koga na servisu" v sluzbi. Kao...

lame izgovor.pojdi tja.se predstavi in ce je firma "resna" ti bo tudi dala moznost,da pokazes kaj znas.naprej je pa od dogovora odvisno.pa ce te samo 1/2 dnevno vzame (ali za 10 ur/teden,ali whatever)......... probaj,ne pa "iz tega ne bo nic" ze vnaprej govoriti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, spet je treba rešit en problem z računalnikom.

Frend ma probleme z računalnikom, problem je v tem da so Windoofs98 nekaj crknili. Baje da ni nič zbrisal, samo neke datoteke manjakjo (himem.sys...).

Sem mu hotel pomagati pa ajd da formatirava disk, pa na novo namestiva winse. SAmo se pojavi problem da postopek formatiranja gre BP in se zaključi, potem pa so na disku še vedno vsi podatki !?

Formatiral sem po stari, večkrat preizkušeni metodi: zagon z sistemsko disketo, pa v dos-u format c:.

Probal sem ga dati tudi na slave v moj računalnik pa formatirat, pa isto sran...

Zagnal sem tudi scandisk pa je javil da so neke napake ki jih ne more popraviti.

Ma kdo kako idejo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno so kaki bad sectorji al pa kaj.

Low level format treba naret, da se vse nule pa enke nazaj napisejo. Samo tega nisem se nikol delal pa ne vem tocno kaj mores naret;) Ti bo gugo povedal.

Ice:razumes ti, da hodim v solo pa nimam casa da bi tam delal? drugace pa majo vse firme vedno ze prevec serviserjev.

Pa na Ptuju sem doma! tam ni tako kot v lj, kjer je 100 firm... Tu jih je ene par pa v vseh prevec ljudi. Nekako tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, spet je treba rešit en problem z računalnikom.

Frend ma probleme z računalnikom, problem je v tem da so Windoofs98 nekaj crknili. Baje da ni nič zbrisal, samo neke datoteke manjakjo (himem.sys...).

Sem mu hotel pomagati pa ajd da formatirava disk, pa na novo namestiva winse. SAmo se pojavi problem da postopek formatiranja gre BP in se zaključi, potem pa so na disku še vedno vsi podatki !?

Formatiral sem po stari, večkrat preizkušeni metodi: zagon z sistemsko disketo, pa v dos-u format c:.

Probal sem ga dati tudi na slave v moj računalnik pa formatirat, pa isto sran...

Zagnal sem tudi scandisk pa je javil da so neke napake ki jih ne more popraviti.

Ma kdo kako idejo??

Ja, ce mas ti zdele problem samo z formatiranjem, ti priporocim, da vzames disk ven in ga das u svoj comp in nalozis kak program kao partition magic in z njim pregledas in razformatiras in naredis particije po zelji, ce bojo pa se vedno problemi, me pa poklici.

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!