Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

:idea: Torej...moja prva tema...

Bom kratek:

Ce kdo rabi, ali pa bo v prihodnje kdaj rabil kaksno pomoc, pa naj po softwerska ali pa hardverska, naj napise tezave tukaj, jaz pa mu bom poizkusal cimprej pomagati, ce ne preko foruma pa lahko tudi na licu mesta. In da to ne bo izgledalo kot kaksna prepoceni reklama, seveda pomagam brezplacno...ce se le da( z materialom vas ne mislim zalagat )

Izkusen imam veliko, idej pa se vec...

:wink: "Jst sm naceloma taka dusca, da fulll rad pomagam" :wink:

LP Gugo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men brni ventilator, cvil CD, pa škripa disk :D :D :D

Se nisem mogu zadržat :oops:

Bom pobrisu za sabo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej ce me mislte zajebavat, pol nc, ce pa vs kej zajebava, pol pa ja.

K pridem domov, se vsem posvetim...do takrat, pa lepo cicat pa cakat..

Lp

Gugo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, poslus, mam jst en lustkan programcek, ki je zazipa, oz. zraran dolg samo 27Kb, je pa codec finder, oz. ti pove kaksen kodek rabis za kaksen film, katere kodeke imas instalirane itd. Daj mail, pa ti ga posljem.

LP

Gugo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa računalnik ob igranju iger, gledanju filmov, pregledovanju java3d appletov pade v stanje ko teče nekajkrat počasneje kar odpravim z restartom ?

Kaj bi lahko bilo narobe :)

Pa na XP-jih ne znam zamenjat product key-a.

LP,

klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam en mpg file ki ga nikakor ne morem zagnati. Ne najdem kodeka... :shock:

Ja, poslus, mam jst en lustkan programcek, ki je zazipan, oz. zraran dolg samo 27Kb, je pa codec finder, oz. ti pove kaksen kodek rabis za kaksen film, katere kodeke imas instalirane itd. Daj mail, pa ti ga posljem.

LP

Gugo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm se moja skromnost se javlja ;)

Hmm vem da mi je cyc govoru ze o nekem programu pgp al kaj je oz za zascito datotek da so pod geslom in da se ne da brez gesla not it.. A bi lohko mi ta progreamcek poiskau vem za www.pgp.com al kaj je ze sam men ne dela oz vsaj pred casom ni... Aja pa se neki hmm cak da se spomnim

ummmm aja ker je programcek da tko ko downlodam pa da ko grem dol z neta se mi ne prekine ampak sam zaustavi in da ko grem naslednic gor da mi nadaljuje a lohko pls poisces programcka k si se ze javu jz nekak nimam acjta se manj pa volje :)

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm se moja skromnost se javlja ;)

Hmm vem da mi je cyc govoru ze o nekem programu pgp al kaj je oz za zascito datotek da so pod geslom in da se ne da brez gesla not it.. A bi lohko mi ta progreamcek poiskau vem za www.pgp.com al kaj je ze sam men ne dela oz vsaj pred casom ni... Aja pa se neki hmm cak da se spomnim

ummmm aja ker je programcek da tko ko downlodam pa da ko grem dol z neta se mi ne prekine ampak sam zaustavi in da ko grem naslednic gor da mi nadaljuje a lohko pls poisces programcka k si se ze javu jz nekak nimam acjta se manj pa volje :)

HVALA

Ni blema....he he he

Prvo program za dol tankat...khm...jih je vec:

prvi in meni najbolj usec je DAP ali Download Accelerator Plus (verzija ki je aktualna je ze 5.3 - Vsaj mislim)

Potem imas razne godzile pa NetAnts pa GetRight, izberi sama.

Kar se pa tice programa, ki ti zaklene datoteke, diske ali pa samo fajle, ti sporocim naknadno, sem pozabil, ampak bom nasel.

LP

Gugo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen!

Kadar zaženem računalnik oz kadar se mi naložijo windowsi, prvih 30s ne morem delat skoraj nič (npr. datotek ne morem gledat, nekaterih programov ne morem zagnat,...). No, to traja nekaj časa in pol se počasi aktivira antivirus in vsi ostali programi. In pol dela vse normalno. Bi slučajno vedu kaj je narobe? :roll: HVALA!

P.S.

P III 733Mhz

Maxtor 60G

512MB rama

Windows XP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm se moja skromnost se javlja ;)

Hmm vem da mi je cyc govoru ze o nekem programu pgp al kaj je oz za zascito datotek da so pod geslom in da se ne da brez gesla not it.. A bi lohko mi ta progreamcek poiskau vem za www.pgp.com al kaj je ze sam men ne dela oz vsaj pred casom ni... Aja pa se neki hmm cak da se spomnim

ummmm aja ker je programcek da tko ko downlodam pa da ko grem dol z neta se mi ne prekine ampak sam zaustavi in da ko grem naslednic gor da mi nadaljuje a lohko pls poisces programcka k si se ze javu jz nekak nimam acjta se manj pa volje :)

HVALA

Ni blema....he he he

Prvo program za dol tankat...khm...jih je vec:

prvi in meni najbolj usec je DAP ali Download Accelerator Plus (verzija ki je aktualna je ze 5.3 - Vsaj mislim)

Potem imas razne godzile pa NetAnts pa GetRight, izberi sama.

Kar se pa tice programa, ki ti zaklene datoteke, diske ali pa samo fajle, ti sporocim naknadno, sem pozabil, ampak bom nasel.

LP

Gugo

Dej URL direktne linke pac ta ker se teb zdi najboljsi ap da ni zakompliciran pa razloz kako deluje itd ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen!

Kadar zaženem računalnik oz kadar se mi naložijo windowsi, prvih 30s ne morem delat skoraj nič (npr. datotek ne morem gledat, nekaterih programov ne morem zagnat,...). No, to traja nekaj časa in pol se počasi aktivira antivirus in vsi ostali programi. In pol dela vse normalno. Bi slučajno vedu kaj je narobe? :roll: HVALA!

P.S.

P III 733Mhz

Maxtor 60G

512MB rama

Windows XP

LP

Si probal ze razne update, pa servis pack, ce ne ti priporocam..takole na daljavo, ker ne gre drugace. Priporocam ti da uporabis norton utilities, kakor sem ze zgoraj napisal, Zadnja moznost pa je da naredis back up podatkov ki jih potrebujes in sformatiras disk in ponovno nalozis sistem. Ce pa se vedno ne gre, pa spusti sporocilo, pa se bova domenila za "privatno seanso"

LP

Gugo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti, sem ti pozabu povedat do konca. Imam ADSL, tako da imam redno vse update gor. Disk je bil že parkrat formatiran, ampak težava ostaja. Edino še zadnja možnost praviš... norton utilities. Kaj bi naredil s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm se moja skromnost se javlja ;)

Hmm vem da mi je cyc govoru ze o nekem programu pgp al kaj je oz za zascito datotek da so pod geslom in da se ne da brez gesla not it.. A bi lohko mi ta progreamcek poiskau vem za www.pgp.com al kaj je ze sam men ne dela oz vsaj pred casom ni... Aja pa se neki hmm cak da se spomnim

ummmm aja ker je programcek da tko ko downlodam pa da ko grem dol z neta se mi ne prekine ampak sam zaustavi in da ko grem naslednic gor da mi nadaljuje a lohko pls poisces programcka k si se ze javu jz nekak nimam acjta se manj pa volje :)

HVALA

Ni blema....he he he

Prvo program za dol tankat...khm...jih je vec:

prvi in meni najbolj usec je DAP ali Download Accelerator Plus (verzija ki je aktualna je ze 5.3 - Vsaj mislim)

Potem imas razne godzile pa NetAnts pa GetRight, izberi sama.

Kar se pa tice programa, ki ti zaklene datoteke, diske ali pa samo fajle, ti sporocim naknadno, sem pozabil, ampak bom nasel.

LP

Gugo

Dej URL direktne linke pac ta ker se teb zdi najboljsi ap da ni zakompliciran pa razloz kako deluje itd ;)

Ok, tuki imas link za DApa : lepo ga zinstaliri, in nastavi od kje si, pa kaksno download hotrost mas, sej ostalo je pa simpl, ta drug program pa sledi kmalu..ko ga najdem

LP

Gugo :lol: '>http://www.speedbit.com

lepo ga zinstaliri, in nastavi od kje si, pa kaksno download hotrost mas, sej ostalo je pa simpl, ta drug program pa sledi kmalu..ko ga najdem

LP

Gugo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti, sem ti pozabu povedat do konca. Imam ADSL, tako da imam redno vse update gor. Disk je bil že parkrat formatiran, ampak težava ostaja. Edino še zadnja možnost praviš... norton utilities. Kaj bi naredil s tem?

Norton Utilities 2002 je en luskan cd, katerega lepo vstavis in ko se zazene program izberes zagon iz CDja, nadalje pa win doctorja, kasneje lahko pa tudi disk doktorja, ne priporocam pa ti da ga zinstaliras na comp, ker ti bo sele potem comp delal pocasi, skratka program je odlicen, ampak samo z zagonom iz CDja. Ko bos zagnal Win doctorja in bo on oddelal svoje se ti bo pokazalo (vsaj pomoje) en kup malih problemov, za katere sploh nisi vedel, potem v levem kotu izberi repair all in to je to. Seveda so tu lahko cisto hardverske stvari, kot so ozka grla rama ali diska, narobe nastavljen bios in se bi lahko nasteval, ampak prvo probaj nortona, pa odpisi.

LP

Gugo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram formatirat disk,na katerih so naloženi WinXP(NTFS),pa mi nikakor ne uspeva... :cry: 8) :cry:

Ali bi rad formatiral disk na kateremu je sistem, pa upam da nisi v tem istem sistemu in bi ga rad formatiral, to ne gre. Dos tudi ne mara ravno NTFSa, zato bo tudi tezko, lahko uporabis en luskan program po imenu Partition Magic, ki ti bo olajsal mnogao problemov pri deljenju formatiranju in namescanju diskovja, lahko pa tudi zazenes instalacijo XPjev iz cd roma, pa potem zdelitiras particijo in jo na novo ustvaris.

Lahko das tudi zagonsko disketo z katerekolimi winsi 9X in zbrises non dos particijo in jo nato na novo ustvaris in sformatiras...skratka jaz sem ti dal dosti podatkov, ce ne gre se pa zopet javi

LP

Gugo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo, ti bom sporočil. Hvala! :wink:

Optocomm disk lahko formatiraš tudi z cd-jem od xp-jev. Nastaviš v biosu da se ti zažene s cd-ja in potem je vse easy.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen!

Kadar zaženem računalnik oz kadar se mi naložijo windowsi, prvih 30s ne morem delat skoraj nič (npr. datotek ne morem gledat, nekaterih programov ne morem zagnat,...). No, to traja nekaj časa in pol se počasi aktivira antivirus in vsi ostali programi. In pol dela vse normalno. Bi slučajno vedu kaj je narobe? :roll: HVALA!

P.S.

P III 733Mhz

Maxtor 60G

512MB rama

Windows XP

to je zaradi mrežne...

My Network Places / Properites / Local Area Network / Properties / Internet Protocol (TCP/IP)

tuki naštimaj eno IP številko za katico; npr: 192.168.0.1 pa subnet mask nastavi na 255.255.255.0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za www.pgp.com al kaj je ze sam men ne dela oz vsaj pred casom ni...  

Ne, ne .. www.pgpi.org - potrebujes international verzijo :wink:

ummmm aja ker je programcek da tko ko downlodam pa da ko grem dol z neta se mi ne prekine ampak sam zaustavi in da ko grem naslednic gor da mi nadaljuje

GetRight: http://www.getright.com/get.html

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm se moja skromnost se javlja ;)

Hmm vem da mi je cyc govoru ze o nekem programu pgp al kaj je oz za zascito datotek da so pod geslom in da se ne da brez gesla not it.. A bi lohko mi ta progreamcek poiskau vem za www.pgp.com al kaj je ze sam men ne dela oz vsaj pred casom ni... Aja pa se neki hmm cak da se spomnim

ummmm aja ker je programcek da tko ko downlodam pa da ko grem dol z neta se mi ne prekine ampak sam zaustavi in da ko grem naslednic gor da mi nadaljuje a lohko pls poisces programcka k si se ze javu jz nekak nimam acjta se manj pa volje :)

HVALA

Ni blema....he he he

Prvo program za dol tankat...khm...jih je vec:

prvi in meni najbolj usec je DAP ali Download Accelerator Plus (verzija ki je aktualna je ze 5.3 - Vsaj mislim)

Potem imas razne godzile pa NetAnts pa GetRight, izberi sama.

Kar se pa tice programa, ki ti zaklene datoteke, diske ali pa samo fajle, ti sporocim naknadno, sem pozabil, ampak bom nasel.

LP

Gugo

Dej URL direktne linke pac ta ker se teb zdi najboljsi ap da ni zakompliciran pa razloz kako deluje itd ;)

Yo, najdu sem ti kar nekaj programckov, ki ti zaklenejo, ali disk ali file, oz kar dolocis sama. Imas jih na spodnjih linkih:

http://www.flocker.info/flocker.exe

http://www.filetransit.com/category.php?id=239

http://www.it-mate.co.uk/downloads/wt.zip

http://www.r2.com.au/downloads/index.html?...l=syslock&id=11

LP

Gugo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jaz pa mam problem, da sem mi računalnik čez nekaj časa sam preklopi v standby, včasih ga pa več niti s tega standby-ja ne morem vrniti v normalno delovanje (razen z reset-om).

V Win98 sem nastavil napajanje, da je naj računalnik vedno vklopljen!

Pa mi vseeno preklaplja v standby!!???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jaz pa mam problem, da sem mi računalnik čez nekaj časa sam preklopi v standby, včasih ga pa več niti s tega standby-ja ne morem vrniti v normalno delovanje (razen z reset-om).

V Win98 sem nastavil napajanje, da je naj računalnik vedno vklopljen!

Pa mi vseeno preklaplja v standby!!???

Ok prvo ti priporocam za zamenjas OS...ne sej se zezam.

Te tezave sm ze vidu pa tud odpravu v ene 70%, Je pa tko..ti si nastavu, da je rac vedno vklopljen, to pomeni da ti ne ugasne monitorja pa ne ugasne diska itd, potem je lahko tezava samo v biosu, kjer imas tudi enepar nastavitev, se najbolj se mi pa zdi, da nisi popravkou nalozu in win updetja.

Probaj, ce ne pa...mogoce ve se kdo kaksno drugo resite...

LP

Gugo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!