Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)
Ob 3. 2. 2024 ob 10:46, RobiRoberto pravi:

Ta tema se mi zdi še najprimernejša za moje vprašanje. Ali se še komu dogaja, da pri gledanju oddaj na TV, zvok zaostaj za sliko sekundo ali dve ???   :hmm:
Smo "uporabniki NEO TV ?   :hmm:

Na Internetu sem našel spletni naslov Hisense servis, in povezavo poslal možu moje hčerke, ki je na servis kar telefoniral, ker je Hisense znamka televizorjev Gorenja iz Velenja, in prijazna uslužbenka mu je odgovorila, da ji je napaka zaostajanja zvoka za sliko znana, in da je treba na televiror namestiti nov  software, katerega je v mailu poslala možu moje  hčerke, ki je ta software skopiral na USB ključ, in iz njega na naš TV. Sedaj sta zvok in slika kot se šika ...   :OK:   :worship:   :kava:

Hisense.JPG.fadab5ac5ffec704796d9197e58f9faa.JPG

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje nujno: ker sem računalničar iz časov ko je internet še oddajal čudne zvoke nimam pojma, kako shranit celo internetno stran, da je takšna kot jo vidiš na ekranu, razen printscren+obrezovanje v slikarju !

 

Datoteka+shrani kot NE da ven pravega rezultata !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Buschi pravi:

Fantje nujno: ker sem računalničar iz časov ko je internet še oddajal čudne zvoke nimam pojma, kako shranit celo internetno stran, da je takšna kot jo vidiš na ekranu, razen printscren+obrezovanje v slikarju !

 

Datoteka+shrani kot NE da ven pravega rezultata !

shrani naslovno vrstico :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem, ker gre en ful star slovenski forum v franže in je link brezpredmeten !

Pa na njemu sem preživel celih 22 let.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Buschi pravi:

Ne morem, ker gre en ful star slovenski forum v franže in je link brezpredmeten !

Pa na njemu sem preživel celih 22 let.

 

hja.. gre stran po stran :D imaš v mozilli opcijo "save complete page" ampak to samo za stran ki jo trenutno gledaš.

Kater forum se poslavlja a kak swingerski pa bi si vse slike pa kontakte shranu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni to, ker naredi en zmazek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za eno društvo iščem multifunkcijski barvni laserski tiskalnik z avtomatskim skenerjem in dvostranskim tiskanjem. Sedaj imamo starega Canona Ir1020 in HP brizgalnik, ki pa je precej drag za uporabo (kartuše).

Gledam HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdn, razmišljam pa tudi o drugih firmah, recimo Xerox C235DNI ali podobne.

Ima kdo kaj izkušenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že desetletje na Brother multifunkcjski napravi  pa  še kar noče crknit :worship:, res dela malenkost slabše a4 fotografije proti HPju  v ostalem pa ni razlik oziroma so v tem ,da ta reč ,ko jo rabim vedno dela medtem ,ko je HP dobesedno požrl kartuše pa še drage so kot hudič in pa zelo slabe izkušnje z xxl pakiranjem HP kartuš cena velika barve noter pa nič.

Pa  ta Brother sem s skuterjem zadaj na sedežu peljal domav,trgovec je samo debelo gledal sem bil otovorjen kot v indiji:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, damjandugi pravi:

Kaj pa kakšen Brother z ločenimi posodami z barvo? Naliješ ko ti zmanjka.

NPR:   https://www.printink.si/vecfunkcijska-naprava-brother-mfc-t920dw-a4

Se strinjam, definitivno varianta brez kartuš. Eni kurci ala Canon imajo še to tako sprogramirano, da neorginalnih kartuš sploh ne moreš uporabljati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa povprašaš tole firmo za nasvet, kaj je primerno in da ti bodo potem lahko suportirali uporabo kar se črnil tiče.

https://www.cartridgeworld.si/storitve/tiskalniki

Jaz sem nabavljal pri njih in so bili cenovno ugodni sploh z neoriginalnimi kartušami (kvalitetnimi) za moj stari Epson. 

Potem sem pa zajebal in kupil Canona, ker je bila ugodna cena, moram pa se jahat z original kartušami, dobro, da ga bolj malo uporabljam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V firmi je hp od printinka mislim da, meni doma s kartušami iz strani E-kartuše dela canon piksna (😁) čisto ok za kopije in barvno. 

Drugače mam pa samsung laserski za črno belo, pa je sedaj začel malo delat črte, matonerja že 10let nisem menjal. 

Če se dosti tiska bi svetoval laserski tiskalnik. Ne vem zakaj v firmi šopajo inkjet z zunanjimi rezervarji, ki je človek od printinka najmanj 1x na 14dni tam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 hours ago, Darko3g said:

Za eno društvo iščem multifunkcijski barvni laserski tiskalnik z avtomatskim skenerjem in dvostranskim tiskanjem. Sedaj imamo starega Canona Ir1020 in HP brizgalnik, ki pa je precej drag za uporabo (kartuše).

Gledam HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdn, razmišljam pa tudi o drugih firmah, recimo Xerox C235DNI ali podobne.

Ima kdo kaj izkušenj.

meni osebno so se canonove zadeve najbol obnesle. Žal sem oba fizično poškodoval in sta šla v smeti. Menjal s HP, ampak meni ni to to. Imaš pa za HP več licenčne/cenejše potroške. Za Canonna  ne original tonerjev nisem dobil. Laser je verjetno bolš izbira kot inkjet, ker se pač ne zasuši. Vendar, tiskanje slik/fotk z ne original tonerji kar trpi. Pri besedilu, razpredelnicah ni nobene razlike, ko se delajo prelivi in prekriva večje površine, pa so neoriginal tonerji šibki. Pri črnilih tega nisem opazil. Je pa druga zagata. HP tiskalnik se je posodobil sredi dela, ugotovil da ima neoriginal črnila in se ustavil.  Jeba. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!