Skoči na vsebino

KTM 990 SM T


FunBiker

Priporočene objave

veliko. vecina v nemscini. :P

tiger ni slab spljoh, vendar ga smt pri direktnosti in odzivnosti motocikla na impulza voznika prekasa. takisto masina.

domnevajo tudi, da se celotna sklonjena frakcija (to so tisti napol skarakurani na SS zadevah) mora zelo toplo oblecti (in nekaj malega znati), da lahko brezdvomno pusti odlocno gnanega smt za seboj na ravnem, v hribovitem okolju ali serpentinah pa nimajo kaj praskati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veliko. vecina v nemscini. :P

tiger ni slab spljoh, vendar ga smt pri direktnosti in odzivnosti motocikla na impulza voznika prekasa. takisto masina.

domnevajo tudi, da se celotna sklonjena frakcija (to so tisti napol skarakurani na SS zadevah) mora zelo toplo oblecti (in nekaj malega znati), da lahko brezdvomno pusti odlocno gnanega smt za seboj na ravnem, v hribovitem okolju ali serpentinah pa nimajo kaj praskati.

:naughty: prevod pa :worship: no vsaj zame veliko bolje kot v nemščini :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja verjamem da ga prekaša, ker imam občutek, da je SMT precej bolj "FUNBIKE" naravnan, Tiger pa bolj turistično.

Kakorkoli Tiger se tudi dobro pelje :whistle:

P.S. Hvala za prevod oziroma za povzetek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

hojla,

ali že obstaja kak lastnik SMTja med motosvetovci, pa da slišimo izkušnje iz prve roke :rolleyes: ?!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

Ne tolk dolgo nazaj je bila kava cca. 0,50 € (120 sit), danes pa je od 1 € dalje... :surrender:

ne tolk doug nazaj sm biu mlad,danes sm pa ..................a ne, po duši še zmeri KTM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem lastnik novega SMT-ja.

Naj vam povem, da je ta motor resnično je enkraten. Prejšnji teden sem šel z njim v Črno goro, (Ljubljana-Uljcin 930km) in to v enem dnevu od tega 400km v dežju, potem sem tam dva dni malo kolovratil, tretji dan pa spet direktno nazaj v Ljubljano. Nobenih težav z motorjem, nobenih težav z ritjo, zadeva se res dobro obnaša. Mogoče mu manjka ABS vendar Brembo zavore odtehtajo svoje. Priporočam ga vsem interesentom.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

En par vprašanj bi imel za lstnike/poznavalce le teh...

1. Koliko kilometrov naredite z enim tankom?

2. Ko sem malo prebiral navodila za uporabo, me je zbodel (vsaj zame) pogost kompleten servis vzmetenja, na vsakih 15kkm oz. 2 leti. Je to tako občutljivo ali malce pretiravajo?!?

3. Kaj bi pomenilo "Bleed fork legs, every 1000 km"?

Hvala.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za uno tretje je verjetno mišljeno spuščanje zraka iz vilic.

Jp lih to. Se pa čist izi nardi tko, da se točke 3 iz seznama ni za bat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En par vprašanj bi imel za lstnike/poznavalce le teh...

1. Koliko kilometrov naredite z enim tankom?

2. Ko sem malo prebiral navodila za uporabo, me je zbodel (vsaj zame) pogost kompleten servis vzmetenja, na vsakih 15kkm oz. 2 leti. Je to tako občutljivo ali malce pretiravajo?!?

3. Kaj bi pomenilo "Bleed fork legs, every 1000 km"?

Hvala.

lp

1. odvisno od priganjanja, ampak v povprečju cca. 270 km

2. ne vem če je ravno nujno servisiranje

3. bleed naj bi bilo odzračenje vilic, ampak neke potrebe jaz po tem nisem videl (po 6500 kilometrih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odzracevanje je potrebno zato, da se sprosti pritisk v vilicah, ki sicer obremenjuje semeringe. Pac da ne zacne puscat.

Sploh pa je to narejeno v pol minute, ce imas izvijac ze v roki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Prvi servis na 1000km, koliko ste ga plačali?

V enem testu (mislim da Avtomagazin) so napisali da pride 160€, meni so ga zaračunali 250€.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi servis na 1000km, koliko ste ga plačali?

V enem testu (mislim da Avtomagazin) so napisali da pride 160€, meni so ga zaračunali 250€.

lp

Za svoj motor sem plačal okoli 80€. Saj zamenjajo samo olje in filter pa malo ga pogledajo. Jaz bi pogledal specifikacijo računa, kaj vse so ti gor napisali. Zanimivo, meni se zdi zelo veliko. Ja, sem pozabil pa kako uro dela si še vzamejo.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi servis na 1000km, koliko ste ga plačali?

V enem testu (mislim da Avtomagazin) so napisali da pride 160€, meni so ga zaračunali 250€.

lp

jebemti. a to v axlu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pitaj boga :D

čeprav na cross in hard enduro motorjih je to normalno, ker se med vožnjo nabere pritisk v vilicah in je treba ven spustit, da semeringi ne spustijo prekmalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak, zakva pa odluftavat vsakih 1000 km?

Ker tako piše v navodilih. :P

Prvič sem puščal'kri'po 2500 in še nekaj km pa ni bilo nekega pritiska noter, vsaj slišal nisem ničesar. :ninja:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!