Skoči na vsebino

KTM 990 SM T


FunBiker

Priporočene objave

pred 38 minutami, Kmet2 pravi:

Drži ,vozil od Z750,Versysa,KLE,SX itd.....nobeden taprav :D

PS KTM 1050 ADV 13540€ .....0skubljen :P

 

lani je bil v drugi polovici sezone tut tolko, a z za jurčka dodane opreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Drži ,vozil od Z750,Versysa,KLE,SX itd.....nobeden taprav :D

PS KTM 1050 ADV 13540€ .....0skubljen :P

 

Noben taprav tebi.

13540 predrag za kar nudi :P

Niti pod razno neb menjal SXa za 1050. Pa ni slab ne en ne drugi kapišiš? :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, siks pravi:

lani je bil v drugi polovici sezone tut tolko, a z za jurčka dodane opreme

Ne razumem posta ,motor je bil nov toliko kot sem napisal . Na motorju je pa krepko čez jurčka dodatne opreme ,pa ne za to ker bi jo rabil ,ampak zato ker si jo lahko privoščim in si jo !!! Še kaj ?

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Noben taprav tebi.

13540 predrag za kar nudi :P

Niti pod razno neb menjal SXa za 1050. Pa ni slab ne en ne drugi kapišiš? :P

 

Za 13540 mi nudi veliko več kot SX ,boljše luči ,dostopnost do lepih točk pa še žena ne rabi peš hodit poleg motorja :lol1:Komfort  in ne rabiš študirat kaj bi predelal da bi lahko imel zadnji top case ,boljša vetrna zaščita ,pnevmatike za katere ne rabim gledat na potovanjih ali lahko naredim še en krog ali ne :P pa še in še Miško .

P.S. In res je ni slab ne en ne drug sam men je slabši SX ...kapišiš ?:P

Aja ta je še ena ribiška ..........."predrag za kar nudi " ............kaj pa nudi za 13.400 SX več ..... 

Ker te poznam bom na tej točki nehal diskutirat s teboj ,ker znaš zapet zares ,nisi še taprav Dami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prou :ras:

 

luxuz2

11800428_902186003184286_869655007787204

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

prou :ras:

 

luxuz2

11800428_902186003184286_869655007787204

:lol1:ta ni moj ,fotomontaža  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Kmet2 pravi:

Ne razumem posta ,motor je bil nov toliko kot sem napisal . Na motorju je pa krepko čez jurčka dodatne opreme ,pa ne za to ker bi jo rabil ,ampak zato ker si jo lahko privoščim in si jo !!! Še kaj ?

 

Za 13540 mi nudi veliko več kot SX ,boljše luči ,dostopnost do lepih točk pa še žena ne rabi peš hodit poleg motorja :lol1:Komfort  in ne rabiš študirat kaj bi predelal da bi lahko imel zadnji top case ,boljša vetrna zaščita ,pnevmatike za katere ne rabim gledat na potovanjih ali lahko naredim še en krog ali ne :P pa še in še Miško .

P.S. In res je ni slab ne en ne drug sam men je slabši SX ...kapišiš ?:P

Aja ta je še ena ribiška ..........."predrag za kar nudi " ............kaj pa nudi za 13.400 SX več ..... 

Ker te poznam bom na tej točki nehal diskutirat s teboj ,ker znaš zapet zares ,nisi še taprav Dami :)

4valjni vrstni motor napram tresavi kosilnici?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

4valjni vrstni motor napram tresavi kosilnici?

nalašč nism hotu izpostavit :D

pa nehajmo srat po temi 990, gremo kam drugam.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Snecer pravi:

4valjni vrstni motor napram tresavi kosilnici?

Če pa rad kosim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tole sem mel pa šanso včer sprobat.

motor mi je vizualno super, mašina kul ampak sem se kasnje lepše peljal s staro AT letnik 1998. Motor mi tako čudno pada v ovinek, težka balanca, da moraš vbistvu iz ovinka porivat motor :dry:

Neb menjal sx-a za tole NI šans! :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, mladench pravi:

no tole sem mel pa šanso včer sprobat.

motor mi je vizualno super, mašina kul ampak sem se kasnje lepše peljal s staro AT letnik 1998. Motor mi tako čudno pada v ovinek, težka balanca, da moraš vbistvu iz ovinka porivat motor :dry:

Neb menjal sx-a za tole NI šans! :D 

Dobro so ti mogli plačat za to objavo. Supermoto motor si ti porival iz ovinka :lol1:Naslednjič se pelji več kot 2 awinka, da dobiš malce filinga za MOTOR. 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, point said:

Supermoto motor si ti porival iz ovinka :lol1:

 

Moram rečt, da se je tudi meni to zdelo malo čudno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, mladench pravi:

no tole sem mel pa šanso včer sprobat.

motor mi je vizualno super, mašina kul ampak sem se kasnje lepše peljal s staro AT letnik 1998. Motor mi tako čudno pada v ovinek, težka balanca, da moraš vbistvu iz ovinka porivat motor :dry:

Neb menjal sx-a za tole NI šans! :D 

SMT sam pade v ovinek....  al so gume "smešno" pobrane ali pa premalo "napumpane"!

Ta informacija, ki si jo podal je res čudna! 

Jaz sem mojega v križu spustil za cca. 1 cm in je bilo še boljše od prvotnega stanja, pa že prvotno stanje je bilo super!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, kasti said:

al so gume "smešno" pobrane ali pa premalo "napumpane"!

 

Točno to sem hotel napisat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se pa gre za osebno mnenje, zakaj bi lagal, če mu ni sedel moped?

Velik mopedov sem peljal in vsi padejo dost hitrej in lažje v ovinek, kot je padal moj SX, ampak to ni nujno narobe. Moj je bil dokaj trdo nastavljen in mi je bilo všeč, da sem ga v ovinek moral a sabo vleč.

In četudi Mladenchu 990 ni ustrezal ne pomeni, da je slab moped. BDW men tut ni pasal. Mi je pa vizuelno zelo kul.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nihče ne trdi, da laže. No, vsaj jaz ne. Trdim, da mogoče tisti SMT ni bil reprezentačni primerek. :D  Ali pa, da ga je preprosto premalo časa peljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr je, počasi... seveda nisem porival, le karikiral, da se mi zdela težka balanca v ovinku. Gume so bile napumpane (je preveril pred vožnjo), nisem pa pogledal za obrabo.

Da ne vserjem motorja preveč, hočem le povedat, da mi osebno prvi občutki na tem motorju niso bili všeč. Ne rečem, možno da tudi guma ni bila "taprava" al pa kaj drugega in mogoče, če bi se kaj več vozil...

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, mladench pravi:

Dobr je, počasi... seveda nisem porival, le karikiral, da se mi zdela težka balanca v ovinku. Gume so bile napumpane (je preveril pred vožnjo), nisem pa pogledal za obrabo.

Da ne vserjem motorja preveč, hočem le povedat, da mi osebno prvi občutki na tem motorju niso bili všeč. Ne rečem, možno da tudi guma ni bila "taprava" al pa kaj drugega in mogoče, če bi se kaj več vozil...

Ne morem vrejt ,vsi Kawasakijevci ali pa vsaj SX imate probleme z vsemi motorji samo s SX ne .....čudn ,res čudn :P

Motor ima eno boljših ciklistik in pada v ovinek proti SX ko vroč nož v putrček pa sem oba vozil ! 

Zdej ,lahko si naletel na motor zvit od padcev ,slabo dotrajano vzmetenje ,pnevmatike ali pa kaj drugega .....pri teh modelih je že težko dobiti model ki ni bil na tleh tako fuuny so .;)

Definitivno pa si primerjal motorja ki nimata nič skupnega tako po ciklistiki kot po segmentu .

Motor je neprimerno boljši v kratkih ovinkih in neprimerno slabši v hitrih dolgih ovinkih nad 200kmh ,kot pravim različna segmenta .

Vsak ima svoje prednosti in slabosti ,je pa malo "predrzno reči " da motor ne gre v ovinek  ali da gre slabše kot tvoj .

Mladenč,to ni kritika temveč moje opažanje ,zato tudi dopuščam možnost da ni bil motor ravno reprezentančni primerek kot so že omenili in se res ni peljal tako kot mora . 

Sem te že večkrat videl in si dober šofer zato sem kar mal :eek: ko si omenil težko krmilo ,ker motor je igrača narejena za ovinke in ne ST kot SX .

Tudi Dami ki je večletni uporabnik SX je pohvalil KTM v ovinkih ,kako lahkotno se ga prelaga pa se SM prelaga lahkotneje  kot moj ADV .

lp 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozil si pa tudi Kawasakija, ki v ovinku pohara vse te kosilnice :) 

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Mogoče se pa gre za osebno mnenje, zakaj bi lagal, če mu ni sedel moped?

Velik mopedov sem peljal in vsi padejo dost hitrej in lažje v ovinek, kot je padal moj SX, ampak to ni nujno narobe. Moj je bil dokaj trdo nastavljen in mi je bilo všeč, da sem ga v ovinek moral a sabo vleč.

In četudi Mladenchu 990 ni ustrezal ne pomeni, da je slab moped. BDW men tut ni pasal. Mi je pa vizuelno zelo kul.

KTMi padejo v ovinku, SX pa ga tam zvozi

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse endure gredo lažje, al pa dajejo občutek padanja namreč, ker so višje. Več debatirat je brezveze, človek je dal svoje opažanje.

p.s. jebeš KTM in njihovo sestavo, 

rabim moment ključ do 250nm 160€ (moj ma samo do 200nm), natični ključ 60mm cca 60€....ajajooooj :(

še faking gume ne morem snet. Placa za ojler ni.(oziroma ma verižnik ravno 2mm fraj kamor gre lahko cevka)....pizda res sm slabe volje.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, DAMI34 pravi:

Vse endure gredo lažje, al pa dajejo občutek padanja namreč, ker so višje. Več debatirat je brezveze, človek je dal svoje opažanje.

p.s. jebeš KTM in njihovo sestavo, 

rabim moment ključ do 250nm 160€ (moj ma samo do 200nm), natični ključ 60mm cca 60€....ajajooooj :(

še faking gume ne morem snet. Placa za ojler ni.(oziroma ma verižnik ravno 2mm fraj kamor gre lahko cevka)....pizda res sm slabe volje.

Jz mam ključ ,ta velik ,če počakaš ,ti ga prinesem ali pa ga prideš iskat ko pridem ven ......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kmet2 pravi:

Jz mam ključ ,ta velik ,če počakaš ,ti ga prinesem ali pa ga prideš iskat ko pridem ven ......

kamionski?

:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

kamionski?

:D

Za motor KTM .....se pravi traktorski :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sn najprej zamenjal sprednjo gumo....pol sem g pa sprobal na lokalnem "dirkališču"...je kr fajn...:-)

20160407_111328 (1).jpg

20160407_111404.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa še to namontiraš pa imaš bombnik :OK: tud LeoVince ni slab ,po glasu celo boljši ,sem jih imel na 990. Ko sem prišel za avto so se kar sami odmikali na desno :cool: sam so se tud plavci lahko mirno naštimali ,saj so te slišali 5km prej :P

12901425_1086717851349670_83841329458644

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!