Skoči na vsebino

KTM 990 SM T


FunBiker

Priporočene objave

Ja fuuul, oprema je draga, pa bencin tudi. Problem tega motorja je, da se tako pelje, da bi se kar vozil. Ostalo bp. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zdravo,

 

  Zanima me ali sedez od SMT-ja pase na SM-a, ce kdo ve... Ali pa, da bi se kje dobil z kakim SMT-jevcem na pijaci, pa da se sedez probamo zamenjat...

 

 lp, Janez

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 7. 2018 ob 19:42, jvalant pravi:

Zdravo,

 

  Zanima me ali sedez od SMT-ja pase na SM-a, ce kdo ve... Ali pa, da bi se kje dobil z kakim SMT-jevcem na pijaci, pa da se sedez probamo zamenjat...

 

 lp, Janez

 

Paše, na 990 SM sigurno... za 950 pa žal ne vem.

Popravljeno . Popravil kasti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/10/2018 at 2:08 PM, kasti said:

Paše, na 990 SM sigurno... za 950 pa žal ne vem.

 Aha, hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 14 urami, Banjo pravi:

Nisem (še) imel težav z njo, vendar mi jo je serviser menjal pri 60.000 km. 

si dal original?

cilinder sklopke si tudi že menjal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznati, da nimam pojma. Tu popolnoma zaupam serviserju, da naredi tako, da je prav.

Na sklopki nisem še ničesar menjaval, se je pa pred kratkim pojavila težava (trdo in težko menjavanje), kjer je serviser priporočal,  da menjamo cilinder sklopke na ročki. Težavo je začasno rešil (morda celo samo z dolivanjem olja). Po prevoženih 2000 km se težava ni ponovila. Sledi pa menjava cilindra v kratkem, ko peljem motor na redni servis. Trenutno ima malo manj kot 70.000 km.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Banjo pravi:

Moram priznati, da nimam pojma. Tu popolnoma zaupam serviserju, da naredi tako, da je prav.

Na sklopki nisem še ničesar menjaval, se je pa pred kratkim pojavila težava (trdo in težko menjavanje), kjer je serviser priporočal,  da menjamo cilinder sklopke na ročki. Težavo je začasno rešil (morda celo samo z dolivanjem olja). Po prevoženih 2000 km se težava ni ponovila. Sledi pa menjava cilindra v kratkem, ko peljem motor na redni servis. Trenutno ima malo manj kot 70.000 km.

 

cilinder na ročki ali t.i.master cilinder sklopke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...
pred 2 urami, siks pravi:

kako se vzmetenje postavi na tovarniške nastavitve?! sem se zgubil malo....

...v bistvu v navodilih piše, da naj bi bilo za rebound damping zadnjega amortizerja na "razpolago" 20 klikov, pri meni so možni samo trije...poleg tega je v navodilih vijak za regulacijo na levi strani (proti verigi), pri meni je obrnjen stran od verige... ima kdo kake ideje oz. primerjavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo wd40 in razgibaj kliker. Verjetno so ze jemali mortizer vn in obrnil spodnje oko (glede delovanja nima veze kako je obrnjeno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, marincspeedshop pravi:

Malo wd40 in razgibaj kliker. Verjetno so ze jemali mortizer vn in obrnil spodnje oko (glede delovanja nima veze kako je obrnjeno)

nisem upal na silo, da kaj ne zjebem...misliš, da je to to? wd pa razgibavanje levo desno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj, ce nimas obcutka v roki nastimaj moment kljuc na cca 2NM ? Lahko pa da je bil mortizer ze delan, shiman... in kliker nima vec tovarniske funkcije.

Popravljeno . Popravil marincspeedshop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
  • 2 let pozneje...

Pozdravljeni,

Jaz sem pred kratkim peljal SMTja… Naredil sem sicer en krajši krog, vendar od takrat nekako ne morem nehat razmišljat o njem. Pa me zanima vaše mnenje, ga je vredno vzet glede na prevožene kilometre… Vem, da ga lahko zbijem na 5k, opazil sem, da bo treba poserviserat zavore…

Link do motorja:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=17709753&display=KTM SMT 990

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/10/2022 at 10:57 PM, MnM96 said:

Pozdravljeni,

Jaz sem pred kratkim peljal SMTja… Naredil sem sicer en krajši krog, vendar od takrat nekako ne morem nehat razmišljat o njem. Pa me zanima vaše mnenje, ga je vredno vzet glede na prevožene kilometre… Vem, da ga lahko zbijem na 5k, opazil sem, da bo treba poserviserat zavore…

Link do motorja:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=17709753&display=KTM SMT 990

Tezko je govoriti iz druge roke, vendar poznam nekaj lastnikov 990 z precej cez 100k (tudi 200k) brez nekih resnih problemov. Sam imam 990SM in se priblizujem 80k, pa se ni bilo kaj resnega narobe (obcasno zeza oring na senzorju menjalnika). Precej zabaven motocikel, anede? :)

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potisni cilinder sklopke in vodna pumpa so stvari, ki naj bi bile do teh kilometrov že menjane. Če niso, jih boš moral ti. Olja mora vsaj deci na jurja kilometrov pokurit. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, jvalant said:

Tezko je govoriti iz druge roke, vendar poznam nekaj lastnikov 990 z precej cez 100k (tudi 200k) brez nekih resnih problemov. Sam imam 990SM in se priblizujem 80k, pa se ni bilo kaj resnega narobe (obcasno zeza oring na senzorju menjalnika). Precej zabaven motocikel, anede? :)

Motor je vizualno lepo ohranjen in mislim, da lastnik lepo skrbi zanj. Mi je rekel, da če ga ne proda do pomladi ga bo verjetno obdržal, si pa želi nekoliko močnejše mašine. 

Ja res je zelo zabaven. Na zaviti cesti ti da veliko veselja, poleg tega pa zelo udoben. Dovolj močen in živahen, da me ni blo strah prehitevat in mislim da bi se tudi dva kar vredu peljala na njem.🙂

Sem pa zasledil še eno igračo, ki mi je pritegnila pozornost in glede na informacije, ki sem jih pridobil je kar podobna SMTju - DUCATI Hyperstrada. Moram jit počekirat.

Popravljeno . Popravil MnM96
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!