Jump to content

KTM 990 SM T

FunBiker

Recommended Posts

• 1 year later...

Zdravo,

Zanima me ali sedez od SMT-ja pase na SM-a, ce kdo ve... Ali pa, da bi se kje dobil z kakim SMT-jevcem na pijaci, pa da se sedez probamo zamenjat...

lp, Janez

Ob 5. 7. 2018 ob 19:42, jvalant pravi:

Zdravo,

Zanima me ali sedez od SMT-ja pase na SM-a, ce kdo ve... Ali pa, da bi se kje dobil z kakim SMT-jevcem na pijaci, pa da se sedez probamo zamenjat...

lp, Janez

Paše, na 990 SM sigurno... za 950 pa žal ne vem.

Edited by kasti

On 7/10/2018 at 2:08 PM, kasti said:

Paše, na 990 SM sigurno... za 950 pa žal ne vem.

Aha, hvala!

• 1 month later...

Moram priznati, da nimam pojma. Tu popolnoma zaupam serviserju, da naredi tako, da je prav.

Na sklopki nisem še ničesar menjaval, se je pa pred kratkim pojavila težava (trdo in težko menjavanje), kjer je serviser priporočal,  da menjamo cilinder sklopke na ročki. Težavo je začasno rešil (morda celo samo z dolivanjem olja). Po prevoženih 2000 km se težava ni ponovila. Sledi pa menjava cilindra v kratkem, ko peljem motor na redni servis. Trenutno ima malo manj kot 70.000 km.

pred 14 urami, Banjo pravi:

Moram priznati, da nimam pojma. Tu popolnoma zaupam serviserju, da naredi tako, da je prav.

Na sklopki nisem še ničesar menjaval, se je pa pred kratkim pojavila težava (trdo in težko menjavanje), kjer je serviser priporočal,  da menjamo cilinder sklopke na ročki. Težavo je začasno rešil (morda celo samo z dolivanjem olja). Po prevoženih 2000 km se težava ni ponovila. Sledi pa menjava cilindra v kratkem, ko peljem motor na redni servis. Trenutno ima malo manj kot 70.000 km.

cilinder na ročki ali t.i.master cilinder sklopke?

• 6 months later...
  • 3 months later...
pred 2 urami, siks pravi:

kako se vzmetenje postavi na tovarniške nastavitve?! sem se zgubil malo....

...v bistvu v navodilih piše, da naj bi bilo za rebound damping zadnjega amortizerja na "razpolago" 20 klikov, pri meni so možni samo trije...poleg tega je v navodilih vijak za regulacijo na levi strani (proti verigi), pri meni je obrnjen stran od verige... ima kdo kake ideje oz. primerjavo...

Malo wd40 in razgibaj kliker. Verjetno so ze jemali mortizer vn in obrnil spodnje oko (glede delovanja nima veze kako je obrnjeno)

pred 56 minutami, marincspeedshop pravi:

Malo wd40 in razgibaj kliker. Verjetno so ze jemali mortizer vn in obrnil spodnje oko (glede delovanja nima veze kako je obrnjeno)

nisem upal na silo, da kaj ne zjebem...misliš, da je to to? wd pa razgibavanje levo desno?

Probaj, ce nimas obcutka v roki nastimaj moment kljuc na cca 2NM 😁 Lahko pa da je bil mortizer ze delan, shiman... in kliker nima vec tovarniske funkcije.

Edited by marincspeedshop

• 6 months later...