Skoči na vsebino

KTM 990 SM T


FunBiker

Priporočene objave

Evo po 2000km ...

Stroj trga gate ... sem vozu nekaj motorjev sam to je pa res prava stvar,

kaj si pa kej vozil prej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem opazil nobene razlike pri/po prezračevanju.

Imate mogoče kakšno povezavo do teh ventilčkov oz. kakršnokli dodatno informacijo?

Hvala.

lp

Fork Bleeder se imenuje. Bolj pogosto zadevo uporabljajo pri motocrossu. :) Lih KTM jih ima v Power Part ponudbi se mi zdi...in ja :D

http://www.coast2coastoffroad.co.uk/index.php?main_page=product_info&products_id=296

Sam nevem, če bi te pasal. Žal le toliko lahko pomagam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni.

Malo si bom sposodil tole temo, glede na to da je govora o KTMih z malo več prostornine. Zanima me vdržljivost motorja ki ga ima recimo superduke. Se pravi 990 dvovalnik. Kaj pomeni recimo 40 000 ali pa še več kilometrov za ta motor? So vdržljivi, ali imajo potem pri večjih kilometrih kakšno "hibo".

Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Malo si bom sposodil tole temo, glede na to da je govora o KTMih z malo več prostornine. Zanima me vdržljivost motorja ki ga ima recimo superduke. Se pravi 990 dvovalnik. Kaj pomeni recimo 40 000 ali pa še več kilometrov za ta motor? So vdržljivi, ali imajo potem pri večjih kilometrih kakšno "hibo".

Hvala

LP

lp

z adv 950(2003) naredil 103k km,z adv990(2009) imam trenutno 33k+ km,brez omembe vrednih problemov,vsaj pri meni je bilo tako.

post-5502-0-74810000-1305034872_thumb.jpg

Cene

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Zacuda nobenga rabljenega naprodaj. :D

KTMjev je nasploh izredno malo rabljenih in tudi novih naprodaj, zgleda da je problem pri uvozniku, če primerjaš z drugimi motocikli je res v manjšini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Če se je kak lastnik naveličal tresenja dvovaljnika in bi KTM SM990T z ABS zamenjal za V4 zvok z mojim doplačilom dam v račun VFR800A odlično ohranjeno l.2008 z veliko dodatne opreme in 18k kilometri. Oglas je na tu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Labi imajo novega, sicer letnik 2011, za 10.600€.

Zdej sem pa v dilemi, al naj rabljenega GS-a čakam, al nej grem SMT-ja iskat ... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bratranec je lani kupil novega SM-T ja z ful opcijo..je blo fun,kot pravi ko se mu je v Svici uscal..nikoli vec je rekel pa je tip ze prekaljen motorist...fyi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, če pogledam tuje internetne strani, kot so MCN, Adventure Rider, Visordown ne izpostavljajo nikjer nekih večjih serijskih težav. LC8 je preverjen agregat, ni pa KTM za ljudi brez občutka. Za take je Honda :P

Ampak začuda, kljub temu da na svetovnem spletu ne najdem takih štorij, pa pri nas razsaja neka lokalna preganjavica, ki muči predvsem BMW- fahrerje. Ne vem zakaj so ravno ti polni nekih horror zgodbic o KTM-u. Tako kot npr. Ducatiste, ki imajo pravi motor, napram "rižarjem", pa kako je samo H-D edin moped za "ta prave dedce" (karkoli že to pomeni) in podobno.

Costes, ti se pa mal razpiš o tem dogodku tvojga bratranca, prekaljenega motorista. Me resno zanima, kaj je popustilo in zakaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... , pri nas pa testnega kakor vem ni....

Si preveril? Pred kakim letom kolikor vem so bili.

Probaj poklicat Axle v Kopru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Si preveril? Pred kakim letom kolikor vem so bili.

Probaj poklicat Axle v Kopru.

Testnih ni, Honda prodana, ko dobim denar grem po pomarančo, ki je ze rezervirana :OK:

Kakšne izkušnje z Leo Vince izpuhi, na web strani ga nimajo, Akro pa je drag...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

po dolgem času zopet vozil smt.zabava zagotovljena,pospeški,zaviranje,okretnost vse kot mora biti :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No,saj ni lepo ampak vseeno: koliko si pa star? :naughty:

Odgovarjam po 2 letih, ker prej nisem opazil vprašanja. "Bolje ikad, nego nikad"...

Star sem toliko, da sem, kot veš, letos nabavil Adventurerja 1190 in ne SMT. Čeprav sem prepričan, da bi se dobro ujela tudi s SMT...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A kdo kej ve,sem nekje zasledil,da naj bi prenehali z izdelavo SMTjev....? Ce je to res,je skoda :( itk jih ni dost,ampak tole je a must have....sam pogledam ga,pa vem,da je zame izdelan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah ni bil neka uspesnica, pa itak imajo sedaj 1190 ADV, tako da niti nima smisla nadaljevati proizvodnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K folk ne ve, kva je dobr. :grrr

 

Mal gor oz. stran nazaj poglej kaj sem napisal dobro leto nazaj ... :D

 

Ceprav mi ni nic zal, ravno nasprotno.

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/29963-ktm-990-sm-t/?p=1946771

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, BMWja nism se pelu, edin r50 al kva je una starina. :kva2: Ampak tko, sem sel predlani v Axla se prov usest na SMTja, pa mi je cist super, pa letos sm SMRja pelu in je cist dovolj brutalen. Tko da...SMT mi je pa se vizualno vsec....Ce bi kej kupoval, bi sel to iskat, pa 2013 barve, mljask!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred GS-om sem imel v lasti SMT-ja....  TOP MOTOR!!!!

Dostikrat se mi kolca po njem! Vsak prevožen kilometer je bila čista uživancija.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 itk jih ni dost,ampak tole je a must have....sam pogledam ga,pa vem,da je zame izdelan :D

Kdo pravi, da jih je malo? Letos na Col d´Iseranu skoraj sami SMT-ji. No, res so bili trije na kupu, ampak to je res prava redkost.

post-17732-0-94107600-1380797560_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred GS-om sem imel v lasti SMT-ja....  TOP MOTOR!!!!

Dostikrat se mi kolca po njem! Vsak prevožen kilometer je bila čista uživancija.

Sam sem SMT vozil samo enkrat, kar nekaj let pa sem imel SMR-a. KTM-ovi supermoto motocikli so zakon in vožnja z njim je resnično čista uživancija...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!