Skoči na vsebino

Omejevalec Obratov =)


SpecialG

Priporočene objave

Mene pa zanima ki je cinšpula pri Piaggio Zip-u 50 4T in če bi se dalo od tam speljat elektriko za vtičnico cigaretnega vžigalnika? (ne za kajenje amapk vse ostalo kaj se priklopi tja :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo pri aeroxu je cdi pod levo zadnjo plastiko.....drugo omejevalec z mehanskim stikalom je taki kurac da brezveze. sploh se ga ne da naštimat!!!! obrnem prvi šrauf na 7: se ne zgodi nič....ko ga pa obrnem na 8 pa motor, ko dam gas vgasne. Pa še nekaj!!! Policaj ti da motor na popravilo, če maš omejevalec al pa ne.........kolega je meu tako sranje!!!

Policaj mu je vse pregladau, pa je našo samo žičke, pa je takoj vedau da ga ma. Baje da so zelo podučeni glede tega. Tak da jim ne moreš nič......razen če maš veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki je tt cdi pa navitje na aprillii sr50r factory?! povsod sm gledo :headbang: a mi lahk kir to razloz pa kam naj prklucm na zicke od navitja pa cdi al kam? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz bi pa neki prašu zdele sm se pelu z moio gilero čez vrhniko ter prehitel en avto med prehitevanjem sem na moji desni opazil policaja z radarjem v roki obrnjen je bil proti tlem ter ne proti meni, tako da me ni slikal zanima pa me če mi lahko policaj kaj anredi ni mi pomahal ali kakorkoli nakazal da se ustavim mislim pa da tudi ni videl moje registrske tablice saj sem se točno med prehitevanjem peljal mimo policaja ki je bil na desni za avtom imam pa tudi stranski nosilec za tablico tko da mislm da je ni videl če jo pa je kaj alhko naredi policaj ni kej nakazal da me bo začel lovit al pa kej kakor sem pa v ogledalu potem videl me niti gledal ni, ali lahko kej naredi?

Tnx za odg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za registrskonism sigurn ampak nakazu mi pa nikakor ni da me hoče ustavit tk da pomojm ne bo sile nč tnx ayd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje te sploh vido ni ^^ ce ne bo pa pac poloznca prisla na dom ane? :unsure: ne sekiri se ko nebo nc iz tega... js sm se pelo 75 pa me je marica prehitela pa mi niso nc rekl.. se ustavl me niso >.<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe položnce ne bo ker me ni sliku oz. me ni mogu :P glih en avto je meru ko pa je neku merit se je nei nazaj obrnu pa v roki v tla obrnen držu radar jz pa začel prehitevat tk da bi me mogu prej slikat sploh pa v tablco kar ja pa težko... ker mam precej skrito :P tnx za odg. btw ayd fsm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em s5 jz dej mi povejte sry za offtopic sam kako policaj sploh slika motor, če ma registrsko zadi?

Popravljeno . Popravil cvilaa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sei k bo vidu d prhit peleš ti bo sam z "liziko" pumahu ;). Jz mam pa 1 drug problem in upam d mi bote znal pomagat. Kupu sm omejevalc z mehanskim stikalom. Uno črno žico sm dau na maso ostali dve sm pa prkluču na drugo stikalo (ker org. mi ni blo ql xD). Omejevalc mi ni delu na stikalo, čeprav stikalo DELA. Idin, če ga sproti "štelam" z izvijačem pol dela na stikalo pa ne =/. A lahko prestavim stikalo kar na žico, ki gre do mase, kr tko mi bo pol vrjetn delal. Mam pa aeroxa. Hvala!

Lp, Kiki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jst študeram d bi si kupu omejevalc obratov pa bi rd vedu kakšnga uzet za yamaha aerox... ker se najbol obnese... a se jih da sam na cilindru naročit??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst študeram d bi si kupu omejevalc obratov pa bi rd vedu kakšnga uzet za yamaha aerox... ker se najbol obnese... a se jih da sam na cilindru naročit??

Najcenejši ti je na mehansko stikalo in najbolj priročen, vsaj meni. Lahk pa na cilindri al pa skuteristu (sam kle boš prej dubu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najcenejši ti je na mehansko stikalo in najbolj priročen, vsaj meni. Lahk pa na cilindri al pa skuteristu (sam kle boš prej dubu).

aha... kje pa ga maš ti stikal za vklop? na balanci al kje drgje skritga... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha... kje pa ga maš ti stikal za vklop? na balanci al kje drgje skritga... :D

Trenutno odkloplen :D skrij ga tam kjer ti paše pa da ga lahko hitro vklopiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Evo, stvar sn montiru na tzr, tak ko v navodilih piše (rdeča na žičko iz magneta, črna na maso) sam se v vseh pozicijah zvrti do konca.. v leru, na mestu to.. je treba mogoče to v brzini probat?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, stvar sn montiru na tzr, tak ko v navodilih piše (rdeča na žičko iz magneta, črna na maso) sam se v vseh pozicijah zvrti do konca.. v leru, na mestu to.. je treba mogoče to v brzini probat?

omejevalec mora delovat tudi v leru... mogoče nisi kaj prav prikopil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omejevalec mora delovat tudi v leru... mogoče nisi kaj prav prikopil

se mi je zdelo ja.. sm dal pol še na drugo žičko ki pride z navitja pa dela..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

zanima me ce bi lahko dal v skuter JMStar accipter 50 ccm omejevalec hitrosti  PINASCO - Daljinski da bi skuter omejiv na hitrost 25 km h. In če bi ta omejevalec delal brez problemov, ter ce bi lahko s tem naredil tehnični pregled

 
 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, nikmihelak pravi:

zanima me ce bi lahko dal v skuter JMStar accipter 50 ccm omejevalec hitrosti  PINASCO - Daljinski da bi skuter omejiv na hitrost 25 km h. In če bi ta omejevalec delal brez problemov, ter ce bi lahko s tem naredil tehnični pregled

 
 

 

Predvidevam,da bi tehnicni opravil...navsezadnje mislim,da najnizja hitrost mopeda ni omejena pac pa le najvisja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!