Skoči na vsebino

Yamaha XV 535 Virago


Jado

Priporočene objave

Mi lahko kdo pove - izmeri fi luknje dušilca na izpuhu. Tiste notranje cevke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Iščem CDI za yamha virago 535, če ima kdo za prodat prosim kontakt na P.M.

Delta tim Krško ! in še naročit boš moral, kajti model je že v letih !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 let pozneje...

Sicer že nekoliko stara tema, pa morda še kje kdo z Viragotom, ki je imel podobno težavo.

Kot je na posnetku slišati, se mi je občasno začel motor nekako čudno oglašati. Tak kovinski zvok, kot bi v nekaj udarjalo. Ko sem prijel za izpušno cev na začetku kolena, je čutiti da nekaj udarja (vsaj občutek je tak) ampak ne morem ugotoviti, kaj bi to bilo.  Res pa je, da se pojavlja zelo občasno...ni nekega pravila kdaj se ta zvok pojavi. Morda ima kdo kakšno idejo kaj naj bi to bilo? Imam v planu še eno turo v kratkem pa sem kar malo v dilemi, da ne bi vse skupaj hudič vzel.... Sej na zimo bo čas za šraufanja, samo sedaj je pa res dilema?

Hvala že vnaprej za vsak nasvet/pomoč.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kar nekaj časa od tega kar so bili nastavljeni ventili (verjetno slabih 10 let), ampak kilometrov pa niti ni bilo veliko mogoče 10k.

Čez zimo sem ravno mislil dati nastaviti ventile, sedaj pa ne vem ali naj se še podam s tem motorjem na turo 500 km, ki jo imamo v planu?

Popravljeno . Popravil AVI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem tocno kateri zvok te moti, zvonckljanje se mi zdi kot da je nekaj odsraufano izven motorja, ampak...mehaniki to delajo vsak dan, zakaj ne peljat preverit?. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na to sem tudi sam najprej pomislil, da je nekaj slabo prišraufano in zato cinglja, vendar tega ne najdem. Do mehanika imam itak namen iti vendar sedaj ravno ni primerno vreme poleg tega imam namen konec tedna na furo, pa sem malo v dilemi ali iti s tem motorjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!