Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

kdaj pa boste kej dor da vem računat

Jz po 16h...če bo vreme....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obup prvič:

a je treba tam folku težit, se vozit čez črto, a res nimamo enga racelanda da bi tam se drajsal?

obup drugič:

če veste da zgledate smešno na slikah jih vsaj ne gor dajat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obup prvič:

a je treba tam folku težit, se vozit čez črto, a res nimamo enga racelanda da bi tam se drajsal?

obup drugič:

če veste da zgledate smešno na slikah jih vsaj ne gor dajat..

prvič:

Niti enkrat čez polno (rdeča cbr rr) :)

drugič:

Pol pa najbol da od zdej nprej tebe obveščam o našem napredku O:-) pa najprej teb posredujem slike, pa boš dau pol ti zeleno luč za objavo na motosvetu da se ne osmešmo preveč k smo stari 18 let, k eni se nismo pač rodil že s takim darom k zgleda si se ti, pa ne gremo po enmu tednu k mamo motor po komolcu. A prov rejsr? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič:

Niti enkrat čez polno (rdeča cbr rr) :)

drugič:

Pol pa najbol da od zdej nprej tebe obveščam o našem napredku O:-) pa najprej teb posredujem slike, pa boš dau pol ti zeleno luč za objavo na motosvetu da se ne osmešmo preveč k smo stari 18 let, k eni se nismo pač rodil že s takim darom k zgleda si se ti, pa ne gremo po enmu tednu k mamo motor po komolcu. A prov rejsr? :naughty:

prvič:

komentiral sem slike

drugič:

vidim da še prehitr eni dobijo izpit..mogoče bi se lahk mal po @Igorr-ju zgledval..

tretjič:

sej k bo folk mel vsega vrh glave boste naenkrat dubl domov take lepe slikce s plačilnimi nalogi pa boste lahk rejserji na PS-ju ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič:

komentiral sem slike

drugič:

vidim da še prehitr eni dobijo izpit..mogoče bi se lahk mal po @Igorr-ju zgledval..

tretjič:

sej k bo folk mel vsega vrh glave boste naenkrat dubl domov take lepe slikce s plačilnimi nalogi pa boste lahk rejserji na PS-ju ;)

prvič:

ja vem da si govoril na splošno, jaz pa zase

drugič:

najbol da si ti glavni pa da se zmer tebe upraša komu dat izpit :? a pol ga bojo dubl sam tisti k grejo po komolcu al kako? :?

tretjič:

vrh glave česa? da se pelem 90 čez ovink, na rakitno 5x na tedn, po svojm pasu, pa da smešn zgledam? :?

četrtič:

brez veze se kregat ker itq maš valda ti izkušen motorist prov :OK:

KONC debate zame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se pelem 90 čez ovink, na rakitno 5x na tedn, po svojm pasu,

uf ja..to bo to..

kdo se krega? samo svoja opažanja izražam s tipkanjem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič:

komentiral sem slike

drugič:

vidim da še prehitr eni dobijo izpit..mogoče bi se lahk mal po @Igorr-ju zgledval..

tretjič:

sej k bo folk mel vsega vrh glave boste naenkrat dubl domov take lepe slikce s plačilnimi nalogi pa boste lahk rejserji na PS-ju ;)

On komaj čaka da dobi izpit za 25kW, da bo lahko VFR zajahou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih tist čas, ko ste se fotkal sem z biciklom na polno dol uletel.......zleda bil prehitr da bi me fotograf ujel :evilgrin: .........ps.......en ducati zadnje dve cifri 46 na reg.....pred kakimi 14 dnevi si mim mene uletel ko da sem količek na slalomu za svetovni pokal........mal bodi obziren do drugih......no, sem te tud v tor.videl......ti gre že bolš :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ne dolgo tega se je blo na rakitno luštn pelat, sam če bo gor ratala štala bodo začel ta plavi gor težit, pa folk bo mel tega ropotanja dost, pol pa ne bo več luštn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki dajte vtis največjih pussyjev ampak vidim, da vam kar gre :D

Če bo vse normalno se vam naslednji teden pridružim :010

In to reče človk k pa na celotnem forumu daje vtis največjega kretena, ker hoče bit ne vem kakšn poznavalc motorizma, v bistvu pa nima pojma v pojmu :rolleyes:

Prov rd bi vidu tebe, ker vidm da se šteješ med rejserje, sam ti to ne uspeva glih najbolš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nwm sei ce komu ni ušeč ni treba gledat...

Vidm, da ste užival! Dobre fotke :OK:

P.S. Dobr se je naučit, da si vsak ovink cel na svojem pasu,ker ko srečaš bus ali tovornjak nasprot, se moraš še na svojem pasu umikat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Dobr se je naučit, da si vsak ovink cel na svojem pasu,ker ko srečaš bus ali tovornjak nasprot, se moraš še na svojem pasu umikat.

To si dobr povedu ja, na rakitni je treba to kr dostkrat prakticirat hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm, da ste užival! Dobre fotke :OK:

P.S. Dobr se je naučit, da si vsak ovink cel na svojem pasu,ker ko srečaš bus ali tovornjak nasprot, se moraš še na svojem pasu umikat.

hehehe hvala tony...mau treniramo da bomo vs ulovil :worship: hehehe ja to se trudmo da bi pelal sam kdaj ni znesl :P

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ne dolgo tega se je blo na rakitno luštn pelat, sam če bo gor ratala štala bodo začel ta plavi gor težit, pa folk bo mel tega ropotanja dost, pol pa ne bo več luštn

ej glede hrupa

k sm biv z biciklom pr brunarci vs cas k sm piv kofe sta mi ropotala 2 mulca z 2takt croskam direkt pod brunarco

tko da nej najprej sami postimajo po vasi pol sele na cesti do rakitne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe hvala tony...mau treniramo da bomo vs ulovil :worship: hehehe ja to se trudmo da bi pelal sam kdaj ni znesl :P

Res je. Tud jaz sem se učil.

Motoristi poznajo Rakitno že dalj časa, kot pa ta tema obstaja. Za domačine ni to nič novega :whistle:

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!