Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

Jaz se na jezeru še nisem vdr, sem se pa v potoku Cerkniščica, ki teče blizu naše hiše, ko sem bil še otrok pozimi večkrat okopal .) :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej bi blo fajn če zamrzne, vode je full še planina je precej zalita,bom šla jutr mal v kontrolo pa poročam pol,na cerkniškega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, dej se kej namen z županom, da požegna asfaltiranje ceste Cerknica-Rakitna in bomo lahko kombinirali Jezero-Rakitna-Cerknica z zanimivimi ovinki...poleti in pozimi (upam,da brez kopanja)...s Podpeške strani se da take lepe norčije zganjat, ko pa do makadama pridem, me pa kar mine - škoda barve in kroma... :cry: in raje obrnem in grem u brunarco :drunk: (nismajlijakpijekavico :D ) :topic:

je bil kdo v zadnjih 14dneh kaj na Jezeru? sam nisem mel cajta, sem pa prepričan, da je 2xvečje jezero (voda, ne vas... .) ), sam ga ni denarja, da bi šel na Jezerskem jezeru po ledu izzivat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, dej se kej namen z županom, da požegna asfaltiranje ceste Cerknica-Rakitna in bomo lahko kombinirali Jezero-Rakitna-Cerknica z zanimivimi ovinki...poleti in pozimi (upam,da brez kopanja)...s Podpeške strani se da take lepe norčije zganjat, ko pa do makadama pridem, me pa kar mine - škoda barve in kroma... :cry: in raje obrnem in grem u brunarco :drunk: (nismajlijakpijekavico :D )  :topic:

je bil kdo v zadnjih 14dneh kaj na Jezeru? sam nisem mel cajta, sem pa prepričan, da je 2xvečje jezero (voda, ne vas... .)  ), sam ga ni denarja, da bi šel na Jezerskem jezeru po ledu izzivat...

Ja samo po jezerskih ovinkih ga ni prevec za srat jest sm se ze skoraj zeletu enkrat. (avtisevozjopress) Ej Jurij s kje si ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...me pa kar mine...

Hm... Da te lahko mine ob tem ko veš kaj te čaka za tistimi štirimi kilometri makadama :D

Mene na žalost redko kdaj :blush: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo po jezerskih ovinkih ga ni prevec za srat jest sm se ze skoraj zeletu enkrat. (avtisevozjopress)  Ej Jurij s kje si ?

res se po Jezeru ni za zajebavat. so lepi ovinki, ampak je asfalt u kurcu, vozniki pa mislijo, da so na pisti (tudi v nepreglednih ovinkih). Jaz uberem "idealno linijo" samo v preglednem ovinku pred križiščem za brunarco.

Drgač pa sem iz občine Brezovica, v Cerknici mamo pa vikend in sem min 2-3x mesečno tam. Zaradi omenjenega makadama pa se vozim raje po stari cesti po levi strani (skozi Laze) planinskega polja so tud lepi ovinki, malo manj prometa, asfalt pa tko-tko (in da ostanemo v temi H2O), pa na planinskem polju je tud dostikrat poplavljeno. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V izogib udiranju ledu na Cerkniškem jezeru,lahko pridete pa k nam na Bloško jezero! :yea2: (okolica Nove Vasi za tiste k ne veste kje je to)

Samo trenutno ni še za drsat (pre toplo),ko bo povem! .)

Lp tato!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Drgač pa sem iz občine Brezovica...

No, naslednjič ko boš šel mimo Vnanjih Goric, mi prej pošlji PM :)

Se ti pridružim s svojo 125ko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se pa spomnil, da so se na Cerkniškem jezeru tudi že z avtom vdrli. Za enega vem, da je tam ob strani kjer že grmovje raste notri padel, ko ni bilo več vode spodaj :blink: Pol so ga pa s traktorjem ven vlekli <_<

Enkrat je mislil pa en z motornim zmajem pristat (ne vem kaj je sploh mislil :slap: ) na ledu pa so se mu kolesa vdrla in ni mogel več speljat in je bil spet traktor v igri se mi zdi :hmm: (se ne spomnim več dobro, ker je bilo to že kar dolgo nazaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj se res govori da bojo une hribe tam okol rakitne asvaltirali,sam točno ne vem kje in skor ne verjamem da bojo glih te 4km,če prav bi blo zakon.

bila danes na cerkniškem leda ni spljoh za drsat,se bomo mi rajš z motorji vozili :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res se po Jezeru ni za zajebavat. so lepi ovinki, ampak je asfalt u kurcu, vozniki pa mislijo, da so na pisti (tudi v nepreglednih ovinkih). Jaz uberem "idealno linijo" samo v preglednem ovinku  pred križiščem za brunarco.

Drgač pa sem iz občine Brezovica, v Cerknici mamo pa vikend in sem min 2-3x mesečno tam. Zaradi omenjenega makadama  pa se vozim raje po stari cesti po levi strani (skozi Laze) planinskega polja so tud lepi ovinki, malo manj prometa, asfalt pa tko-tko (in da ostanemo v temi H2O), pa na planinskem polju je tud dostikrat poplavljeno.  :D

Jest sm pa z BEVK sej sigurno ves kje je to. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... Da te lahko mine ob tem ko veš kaj te čaka za tistimi štirimi kilometri makadama  :D

Mene na žalost redko kdaj :blush:  ;)

To zakon za supermotarda mal makadama pa spet asfalt :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

v nedeljo je blo cerkniško jezero že zamrznjeno in je privabilo na svojo površino prek 100 drsalcev,tako da kaže da je že varno,sploh pa po včerajšnih in današnjih temp mislim da nebi smelo bit problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem v torek na cirkniškem drsala,sam zdej pa ne vem kaj je k je sneg gor,no verjetn so domačini kej spucali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Da mal obudimo staro temo ;)

Trenutno uzivam na pijacki ob jezeru, sonca sicer ni, je pa cesta v celoti suha in čista! Očitno je še prezgodi, da bi koga srečal, tko da se bom pocas odpravu nazaj.

Ko bom doma prlepim kaksno slikco :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom doma prlepim kaksno slikco :)

Kot obljubljeno, ker s telefona ni šlo.. B)

post-5020-1116246408_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba po sluzbi spet kak dan gor skocit  :whistle:

Če se gor srečamo in prideš pocukat za rokav maš kavo v dobrem :OK:

P.S.: Pomoje bi kakšen od moderatorjev lahko tole temo premaknil v "on the road...." del foruma .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premaknjeno!

Zdaj pa lahko tudi o ovinkih na Rakitno parlamentiramo... :yea2:

Za začetek ena slikica lepega ovinka... O:-) (prvileviovinekpress)

post-53-1116246993_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!