Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

Dopoldne vsi delate al bo jutri kdo gor če bo suho? :naughty:

šetridnidopusta.press .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopoldne vsi delate al bo jutri kdo gor če bo suho?  :naughty:

šetridnidopusta.press  .)

pridem jst ... te bom pocukal za rokav, pa mi kofe častiš, ok? :naughty:

/JOKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se gor srečamo in prideš pocukat za rokav maš kavo v dobrem  :OK:

ehm.....če se srecamo najbrz ne bom vedla koga cukat.... :doze:

..tko da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za začetek ena slikica lepega ovinka...  O:-) (prvileviovinekpress)

Bo treba tudi to obiskat :devil:

Kako si kej naslednji ponedeljek okrog 11h dopoldne :hmm: bom v LJ z mopedom :grim

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem jst ... te bom pocukal za rokav, pa mi kofe častiš, ok? :naughty:

/JOKE

zate kratko brez .)

ehm.....če se srecamo najbrz ne bom vedla koga cukat.... :doze:

..tko da...

Če najdeš kamikazo sm v bližini, če ne bom pa pač pršparu na kavi :P

av-5020.jpg

kamikaza.press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako si kej naslednji ponedeljek okrog 11h dopoldne :hmm: bom v LJ z mopedom :grim

Ravnokar preveril naslednji ponedeljek... mislim, da si bom nekje okoli 11 lahko utrgal 2 urici... :yea2: :yea2: :yea2:

Gizmić, pripravi se za napad rakije.. pardon, Rakitnice... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar preveril naslednji ponedeljek... mislim, da si bom nekje okoli 11 lahko utrgal 2 urici...  :yea2:  :yea2:  :yea2:

Gizmić, pripravi se za napad rakije.. pardon, Rakitnice...  :grim

Ma te bom mogu razočarat k v ponedeljek mam un tečaj k sm ti pravu in ne bo zneslo. Morem bit v NG že ob 9:30. Nevem kako bo izvedljivo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma te bom mogu razočarat k v ponedeljek mam un tečaj k sm ti pravu in ne bo zneslo. Morem bit v NG že ob 9:30. Nevem kako bo izvedljivo :?

:cry: Ampak saj Rakitnika bo še vedno tam... čakala na nas... .) Pa drugič! Pazi samo, da golfek ne dobi luknje v podu, ko boš šel nazaj v NG... :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: Ampak saj Rakitnika bo še vedno tam... čakala na nas...  .)

Ti se samo pazi paparazzov pazi, gregs :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se samo pazi paparazzov pazi, gregs  :OK:

Paparazzov? :hmm: Ih šteke ganz nič... Razen če misliš, da me bo kdo slikal in potem bo debata, ali je kolenčkanje nevarno... :P :blush: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Paparazzov?  :hmm: Ih šteke ganz nič... Razen če misliš, da me bo kdo slikal in potem bo debata, ali je kolenčkanje nevarno...  :P  :blush:  :D

No vidš, da štekaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidš, da štekaš  :P

...saj sem že pred tem nalepil sliko, kjer se vidi, kako "nor" sem... :P paparazzi lahko samo še dodajajo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa drugič!

Sigurno, count on me :OK:

Pazi samo, da golfek ne dobi luknje v podu, ko boš šel nazaj v NG...  :P  .)

Se ne sekiram, bo pa nov pleh zašvajsan :P

...saj sem že pred tem nalepil sliko, kjer se vidi, kako "nor" sem... :P  paparazzi lahko samo še dodajajo... :D

Bojo dodajali, sam d se do gor prpelejo :naughty: sm napounu baterije že zdej, tko d k bo prilika sam še wings zaprede in viaaaaaaa :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ponovno na moji priljubljeni relaciji Brezovica - Rakitna.V jezeru še vedno voda,...kavo še strežejo...,pesek standard na unem levem ovinku navzdol...

Pa še foto:

post-870-1116699793_thumb.jpg

post-870-1116699806_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem jez tole prevert, če še drži. sosed je itak začel nažigat "....ostaču, svobodna i pred tobom i pred njim...." (dirlidirli-dirli-dirli..) tk da mi bo film poču če ne grem nekam drgam.

bom kr dekco pa deklco s sabo vzel. tale travca je zelo vabljiva... :zzz:

če bo kdo gor, me lahk zbudi... sam bom prvih 6min tečn... ;) pol lohk pa kej spijemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...V jezeru še vedno voda,...kavo še strežejo...,pesek standard na unem levem ovinku navzdol...

grem jez tole prevert, če še drži.

biu gor, peska na uvivnku nism opazil (vsaj ne več kot drgje po cesti), voda :grim

travca mehka, sva jo s tamalo potlačla, pol pa nardila tour d vikendice (jih še ni vidla) in sva mal sanjala kero ja pa kero še bl ja.. pa nazaj dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm vaju videl kako sta se peljala mimo parkinga naprej po cesti...sej maš trajka bakrene barve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim prec za parkingom sva levo zavila in šla travo tlačt. drugič pa prideva najprej v brunarco na kofe, a prov? pa če boš mel LT vožnjo gor na kofe in rabš družbo, da te nau strah medvedov na cesti, :xx: pa PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

mal je še prezgodi za rakitno. sem prišel do podpeči, pa je bla ob sončnem vremenu in suhih cestah od podpeči naprej cesta mokra od topljenja snega in vsa v pesku. mejbi čez ene 3 tedne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kurac je to k je ze en mesc ureme vredu za vozt je pa par ton peska gor k se ti ne sprav dol ke do po poletja pa se vsak dezevje ti ga nafuka gor ponovno

fecko kje iz brezovce pa si ti se nikol te nism opazu :? s tem motorckom na rakitni :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!