Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

Rakitna je odlična. Edin mal problem je če nabašeš na kšnga traktorista .... ki po možnosti vleče hlod čez cesto. Drgač pa komej čakam da letos sprobam novo mašinco na tisti cesti ( R1 ). Če je kdo od tam blizu nej mal obvešča kdaj bo cesta primerna....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rakitna je odlična. Edin mal problem je če nabašeš na kšnga traktorista .... ki po možnosti vleče hlod čez cesto. Drgač pa komej čakam da letos sprobam novo mašinco na tisti cesti ( R1 ). Če je kdo od tam blizu nej mal obvešča kdaj bo cesta primerna....

jah, ne boš glih med najhitrejšimi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom povedu kdaj bo kej primerna cesta gor sam vam kr povem da en mesc isgurn se ne zaradi peska na cest

glede hitrosti se pa najdejo eni odbitki k ga puljo tko da sam gledas upam da si bom letos kej vec upu k lan hehehe sm mogu mal filinga se dobt na moji hondici :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lansko leto bilo je nekje septembra, sem se zelo turistično peljal na rakitno, ko mimo mene v desni ovinek prileti nek črn motor brez registracije (prehiti), nakar se je še postavil na zadnje kolo, še dobro da me ni tiščalo na v. potrebo,toliko o cesti na rakitno, je pa res lepa furica, ali mogoče kdo ve , kdaj bodo asfaltirali še tistih par km. do cerknice l.p. janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Relativno varna cesta, tudi z malo dinamičnejšo vožnjo odpeljanimi ovinki. Do 5ih zvezdic manjka samo še dodatek asvalta do Cerknice.

p.s. fecko kdaj bo pol uvodna voznja... :kva2: pozdrav!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za asfaltiranje na cerkniški strani smo se pa že lani nekaj s Sando7 pogovarjal... mrbit bi jo blo za vprašat, če je že kaj zrihtala... :hmm: ker je pot čez Rakitno res lepa alternativa AC ali stari cesti do Cerknice... :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje je tut na nasi brezovski strani u planu sam se morm se tocno pozanmat kdaj bo bo pa baje hmal natancejse odgovor dobite takoj k zvem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Relativno varna cesta, tudi z malo dinamičnejšo vožnjo odpeljanimi ovinki. Do 5ih zvezdic manjka samo še dodatek asvalta do Cerknice.

p.s. fecko kdaj bo pol uvodna voznja... :kva2: pozdrav!!!

Takoj ko bova pri "ta novi" zavarovalnici zrihtala. Mam že cifro od agentke,pravi da pride na dom :naughty: .Mislim da bom konec marca registriral,pol pa prec na krst na Rakitino

sam kurac je to k je ze en mesc ureme vredu za vozt je pa par ton peska gor k se ti ne sprav dol ke do po poletja pa se vsak dezevje ti ga nafuka gor ponovno

fecko kje iz brezovce pa si ti se nikol te nism opazu :? s tem motorckom na rakitni :glare:

Ma iz postaje ,pa ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje bomo tisti kos makedama gledali še kr neki časa.(sem se že navadla)

bom pa probala dobit informaciji če je namenjen kak občinski tolar za asvalt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti makadam naj bi se uredil v sklopu gradnje nekega večjega kompleksa na vrhu ob jezeru. Tako je vsaj povedal natakar v brunarici :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnc sm se mla zmotu k sm napisu da bo baje tut na brzovski strani hmal alsfalt do cerkniske občine sam sm dubu informacije da ne bo tok hmal ce sploh bo na zalost :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede hitrosti se pa najdejo eni odbitki k ga puljo tko da sam gledas upam da si bom letos kej vec upu k lan hehehe sm mogu mal filinga se dobt na moji hondici :blush:

Ja, samo 'upanje' te naredi pravega motorista ...

Relativno varna cesta, tudi z malo dinamičnejšo vožnjo odpeljanimi ovinki. Do 5ih zvezdic manjka samo še dodatek asvalta do Cerknice.

p.s. fecko kdaj bo pol uvodna voznja... :kva2: pozdrav!!!

in malo manj peska na cesti in občasnih kupčkov gnoja in vlažnega listja iz gozda itd ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi taki dnevi so Symru.... podrekani,popeskani.... vendar moram reči, da me na Rakitni še najbol skrbijo medvedi. Mislim, da le-ta ne bi bil najbolj navdušen nad udobnosjo mojega motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa je kdo že srečau medveda na tej relaciji, al sam po pričevanju drugih veste za medvede tm gor?

Bom to sezono šou en krog, pa upam da ne bom kkšnga kje na sred srečov (medveda se razume) :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa je kdo že srečau medveda na tej relaciji, al sam po pričevanju drugih veste za medvede tm gor?

Bom to sezono šou en krog, pa upam da ne bom kkšnga kje na sred srečov (medveda se razume) :blink:

ja frend ga je z biciklom pa se je sma obrnu pa biv v rekordnem casu odspodi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja frend ga je z biciklom pa se je sma obrnu pa biv v rekordnem casu odspodi

tole pa vrjamem... sej bi bli usi verjetno :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna je pa cesta gor, al je bolj položna al je tko kot naprimer Ride...? pa kolk je douga cesta od začetka do gostilne gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna je pa cesta gor, al je bolj položna al je tko kot naprimer Ride...? pa kolk je douga cesta od začetka do gostilne gor?

Ti se kar pusti presenetit in počakaj na lepo vreme . Vsakič , ko se boš odpeljal gor , boš hotel it dol in še enkrat gor in še ... :OK:

post-5346-1141709099.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!