Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

Da še jaz nekaj napišem. Sem bil v sredo prvič tam gor, pa tudi ženo sem imel za hrbtom. Pri jezerui sta se kolega obrnila nazaj proti Ljubljani, midva pa naprej proti Cerknici. In kaj se zgodi? Po par sto metrih nama cesto prečka kar velik medved. Tudi če odštejem tisto, da ima strah evlike oči, je bil še vedno velik. Za obračanje ni bilo časa, tako da sem se obesil na hupo, kar ej očitno pomagalo. Je mrcina vklopila vse štiri, pa gas v hrib, midva pa naprej.... Zanimiva izkušnja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jaz nekaj napišem. Sem bil v sredo prvič tam gor, pa tudi ženo sem imel za hrbtom. Pri jezerui sta se kolega obrnila nazaj proti Ljubljani, midva pa naprej proti Cerknici. In kaj se zgodi? Po par sto metrih nama cesto prečka kar velik medved. Tudi če odštejem tisto, da ima strah evlike oči, je bil še vedno velik. Za obračanje ni bilo časa, tako da sem se obesil na hupo, kar ej očitno pomagalo. Je mrcina vklopila vse štiri, pa gas v hrib, midva pa naprej.... Zanimiva izkušnja.

To mogoče na unem delu cestu, ki ni asfaltiran ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jaz nekaj napišem. Sem bil v sredo prvič tam gor, pa tudi ženo sem imel za hrbtom. Pri jezerui sta se kolega obrnila nazaj proti Ljubljani, midva pa naprej proti Cerknici. In kaj se zgodi? Po par sto metrih nama cesto prečka kar velik medved. Tudi če odštejem tisto, da ima strah evlike oči, je bil še vedno velik. Za obračanje ni bilo časa, tako da sem se obesil na hupo, kar ej očitno pomagalo. Je mrcina vklopila vse štiri, pa gas v hrib, midva pa naprej.... Zanimiva izkušnja.

to te bo čakalo tudi na Gerovem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam danes namen na rakitno,upam da se me bo medved ustrašu če ga srečam :grim

Če ga srečaš, mu vzameš trn iz šape, on pa ti v zahvalo prinese celo zibelko hrušk... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga srečaš, mu vzameš trn iz šape, on pa ti v zahvalo prinese celo zibelko hrušk... :kva2:

če ga srečaš ga dej raj 3x okol kepe in mu reč nej ne hod na cesto :lol1:

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem ga srečala,tok da veste je pa gor full prijetno kar se tiče klime se človk prov mal shladi :grim pa cesta je cool

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem ga srečala,tok da veste je pa gor full prijetno kar se tiče klime se človk prov mal shladi :grim pa cesta je cool

Rakitna rox :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....in potem svizec zavije čokolado....he-he-he-he....... :OK: Takole je lahko pisat, pa tudi smešno je, ko ti pa tista žvau stopi na cesto, otem pa :eek: :eek: :eek: :eek: Saj ni panike, je pa res malo hecen občutek...zato priporočam čim močnejše hupe...ha-ha-ha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....in potem svizec zavije čokolado....he-he-he-he....... :OK: Takole je lahko pisat, pa tudi smešno je, ko ti pa tista žvau stopi na cesto, otem pa :eek: :eek: :eek: :eek: Saj ni panike, je pa res malo hecen občutek...zato priporočam čim močnejše hupe...ha-ha-ha :lol1:

Majčkeno previdnosti vseeno svetujem. Lahko se zgodi, da pripeljete ravno med mamo medvedko in mladiče. Potlej ni več vprašanje kdo bo koga 3X okoli kepe. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a medvedje salame so za kej

tolk da vem,če ga slučajno srečam ga kr povozim pol pa nardimo salaminjado .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a medvedje salame so za kej

Ne bi vedel. Se pa medvedi bojda parijo od aprila do avgusta. In glede na to, da še nisem videl medvedke, ki bi se pritoževala nad 300 kilami osnega pritiska, bi se ti mogoče splačalo skoknit na Rakitno in prečekirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a medvedje salame so za kej

Salame ne vem. Zrezki pa so izvrstni. Sploh velja medo za specialiteto.

Ne bi vedel. Se pa medvedi bojda parijo od aprila do avgusta. ....

:eek: Porkaš, pa še v tistih kožuhih v tej vročin. :cry: Pa sej so čist zmešan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Porkaš, pa še v tistih kožuhih v tej vročin. :cry: Pa sej so čist zmešan!

Zgleda da so fetišisti. Mogoče trzajo tudi na ledraste kombinezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da so fetišisti. Mogoče trzajo tudi na ledraste kombinezone.

Zdejle si me pa mal prestrašu. :blink: Misliš da bi moral revolver s sabo vozit, ko grem v ledru čez Rakitno? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar flinto lepo zraven vozi. Pa ko kakega kožuhca počiš....se priporočam za degustacijo šniclov. B)

Spet lačnaaaaaaaaa? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a medvedje salame so za kej

so,

ponawadi so dobre za pojest :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a medvedje salame so za kej

tolk da vem,če ga slučajno srečam ga kr povozim pol pa nardimo salaminjado .)

So dobre :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ce si lacn je vse dobr

a je biv kdo od tuki dons gor k je blo full motoristov dons gor ob jezeru

Jst :) Sej smo se vidl, pa še ena mito je za tabo pelala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst grem pa tole rakitno dele mal obiskat :yea1:

Fantje glejte da boste pozdravlal na cesti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!