Skoči na vsebino

Nosilec za GSM oz GPS


madrider

Priporočene objave

Iščem kakšen pametni nosilec za GSM oz GPS za pritrditev na krmilo.

Super bi bilo še če bi bil vodotesen ni pa to pogoj.

Ima kdo kaj podobnega, kje je kupil za koliko ...

LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Zdravo. Iščem nosilec za iPhone 5 za na motor. Obvezno mora biti vodotesen, po možnosti odporen tudi na kakšne ostale zunanje vplive. Delovati mora touchscreen zaslon, mora imeti možnost obračanja (vodoravno/navpično) in imeti mora možnost polnjenja. Zaželjeno je, da ima možnost fotografiranja (prozorno okence na zadnji strani) ter hitrega snemanja/nameščanja.

Trenutno še nimam 12v vtičnice zmontirane na motorju, zato sem gledal komplet, ki ima že vgrajen polnilec. Ni ravno poceni, zato me zanima ali pozna kdo kaj podobnega za iPhone 5, ampak cenejšega?

http://www.ebay.co.uk/itm/Powered-Hard-Wire-Motorcycle-Handlebar-Mount-Apple-iPhone-5-Waterproof-Case-/360544191400?pt=UK_Holders_Mounts&hash=item53f21bc3a8

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre se toliko za tisti napis, bi si pa želel, da je možno pritisniti oba bistvena gumba na telefonu, ko je v ohišju. Glede na to, da veliko slikam s telefonom, bi me tudi precej motilo, če ohišje ne bi imelo okenca za kamero (na pravem mestu) in bi potem moral vedno telefon jemati ven.

Bom poklical v BS Center, ampak ta ohišja za petko so dražja... Sem sicer gledal ohišje brez napajanja, ampak na koncu ohišje+držalo stane cca 50 eur, 12v vtičnica kakšnih 15, pa potem še tisti USB pretvornik in kabel...pa sem na koncu praktično čez ceno tistega s prvega linka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj bi mel telefon na belanci? Z rokavicami touch screeen ne dela, za fotkanje ga je lazje vzet iz torbe.... :unsure: in ce petka karkoli dela, baterijo fenta prej kot u desetih urah, torej je polnilec obvezen.....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman predvsem zaradi navigacije...precej ceneje je uporabit telefon, kot kupovat namensko navigacijo. No, pa še fajn je videti kdo te kliče, če imaš interkom v čeladi :)

Kolikor sem gledal, v BS še nimajo za novi model. Bom počakal do začetka sezone, pa upam da do takrat dobijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak navigacija na iPhonu hudučevo hitro sprazni baterijo, pa še telefon se pregreje ,da lahko jajca ocvreš na njem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej tvegam posmeh.....A to na iPhonu res dela? Pa ne surfa po netu za kartami in lokacijami? Je pac navigacija? Ker mam garmina, se nikoli nism probal ce to res dela.

Me pa garmin razpizdi vsakic ko grem v Italijo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dela na applovih ingračkah in androidih. Redno uporabljam.

Karte prej naložiš. Med navigiranjem ne surfa po netu, brez skrbi. Dela kot klasična navigacija le da je največkrat brezplačno, za nekaj dolarjev pa dokupiš full verzije, ki so še boljše od teh brezplačnih.

Popravljeno . Popravil aero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Med navigiranjem ne surfa po netu, brez skrbi.

Konkretno katero bi priporočal za androida?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sygic, žena jo skoraj vsakodnevno uporablja za Avstrijo in Nemčijo in še ni bilo pripomb.

ima pokrito tudi črno goro, albanijo in makedonijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piše da transit roads only. Kaj to v praksi pomeni? Avtoceste in kakšna večja glavna cesta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam Navigon in ima tudi črno goro.Deluje pa brez dodatnih plačevanj za prenos podatkov. http://www.navigon.c..._iphone_eu.html

tudi sam največ uporabljam Navigon, me je lani vodil po celi toskani brez problema. letos pa sem pogledal za črno goro, albanijo, makedonijo in so samo glavne ceste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!