Skoči na vsebino

Nosilec za GSM oz GPS


madrider

Priporočene objave

Ampak..navigon je v AppStoru 100 ojrov. Je v Italiji res bol racionalen kot GarmiN? Garmin nima nobene klasifiacije cest, strasno komplicira in isce lude "bliznjice" ki to seveda niso...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v italiji mi je navigon spregledal samo kakšna 2-3 krožne ki so bili na novo, ostalo je bilo vse kot mora bit. Imam JB-an iphone tako da se dobi free :) moj navigon ima samo glavne ceste v črni gori, albaniji in makedoniji.. (npr. v ohridu ne najde nobene ulice)

Imam pa vprašanje za vse ki uporabljajo interphone, se vam je popraskal kaj sprednji del, torej ta ki pride na ekran? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mogoče kdo kje zasledil kakšen univerzalno nosilec oziroma namenskega za Samsung galaxy Xcover? Ni potrebno da je vodotesen. Glavno da je telefon zanesljivo pritrjen. Razne torbice ne pridejo v poštev.

Popravljeno . Popravil Tomyboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Iščem nosilec za iPhone 5 za na motor. Obvezno mora biti vodotesen, po možnosti odporen tudi na kakšne ostale zunanje vplive. Delovati mora touchscreen zaslon, mora imeti možnost obračanja (vodoravno/navpično) in imeti mora možnost polnjenja. Zaželjeno je, da ima možnost fotografiranja (prozorno okence na zadnji strani) ter hitrega snemanja/nameščanja.

Trenutno še nimam 12v vtičnice zmontirane na motorju, zato sem gledal komplet, ki ima že vgrajen polnilec. Ni ravno poceni, zato me zanima ali pozna kdo kaj podobnega za iPhone 5, ampak cenejšega?

http://www.ebay.co.uk/itm/Powered-Hard-Wire-Motorcycle-Handlebar-Mount-Apple-iPhone-5-Waterproof-Case-/360544191400?pt=UK_Holders_Mounts&hash=item53f21bc3a8

 

Za 4-ko imam tega iz bs centra. Zakon, primarno za navigacijo in musko, pa še vidim kdo me kliče in se potem odločam al ustavljam al ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z malo iznajdljivosti in dobre volje si nosilec narediš sam!   Še nobenega nisem kupil, pa mam na mopedu navigacijo, fotoaparat, na prejšnjem celo radar detektor, nosilec za mobitel (omnio) itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z malo iznajdljivosti in dobre volje si nosilec narediš sam!   Še nobenega nisem kupil, pa mam na mopedu navigacijo, fotoaparat, na prejšnjem celo radar detektor, nosilec za mobitel (omnio) itd...

Imaš kje kako fotko kako to zgleda pri tebi?? Če ne pač če lahko eno prilepiš.. Me malo firbec matra ker bi 

Tudi jaz imel kaj podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš kje kako fotko kako to zgleda pri tebi?? Če ne pač če lahko eno prilepiš.. Me malo firbec matra ker bi 

Tudi jaz imel kaj podobnega.

 Bom poslikal, morda še danes zvečer in  prilepim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se da pri nas kaj takega dobaviti?

Gledam sicer ram mount, toda ni mi jasno ali se to kupujejo po koščkih te stvari ali kaj ???

 

http://www.rammount.com/NewProducts/garmingpsmap62mounts/tabid/3306/Default.aspx

 

Obstajajo tudi druge rešitve.

 

Lahko uporabiš kar nastavek z avto.

 

http://www.ebay.de/itm/Car-Dashboard-Window-Multi-Surface-Suction-Mount-fot-Garmin-Oregon-300-400t-/121049302156?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item1c2f19c48c&_uhb=1#ht_1393wt_1042

npr. tega.

 

Uporabiš pa samo nosilec.

 

Ter npr. za krmilo dokupiš tole zadevo.

http://www.hermann-mechatronik.de/index.php?c=lia&itlia=GRUPPE5

 

Pa imaš zadevo rešeno brez ram mounta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In vse to, še razmeroma "lično" in prijazno izgleda - kot pa npr tiste "kugle" in "robotske roke" od rammounta... Tudi sam sem predelal kar nosilec za na šipo od Garmina in nikoli še nisem kaj izgubil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolm če hočeš zadevo hitro in poceni si nabavi original nosilec za bicikel za par evrov.Predvidevam da imaš 62ko.Obvezno pa špahco s karabinčkom nekam pripopaj za vsak slučaj.Če se obnese na terenu se bo tudi na asfaltu.

Če ti je dolgčas pa nedgrajuješ z RAMom ,Turatekom..

http://www.garmin.si/view_product.php?product=010-11023-00&cat_id=52

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo...

 

Moji "home made predelani"  nosilci...

 

Zgornji je za fotoaparat, lepo ga privijem s krilato matico, spodnji za garmina - predelan avtomobilski..

 

post-16856-0-88073800-1359812858_thumb.jpgpost-16856-0-01894600-1359812866_thumb.jpg

post-16856-0-11656100-1359812879_thumb.jpgpost-16856-0-59838200-1359812896_thumb.jpg

post-16856-0-04654300-1359812919_thumb.jpg

 

Vse je sicer globoko za vetrobranskim steklom, tako da ni straha, da bi kaj odletelo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Živjo,

da ne odpiram nove teme, bom vprašal kar tukaj....

 

Iščem nosilec za telefon za motor, s tistim dolgim držalom..... Če dam navaden nosilec, ne vidim telefona preko ogromne tank torbe :) 

 

Ima kdo kakšno priporočilo mogoče? Nebi rad kupil neke škart robe, ki mi bo po enkratni uporabi razpadla :)

 

najlepša hvala za pomoč!

 

lp

mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Zanima me kje bi se dalo dobiti nosilec ki se pritrdi na krmilo da bi potem lahko namestil nanj telefon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Ob 2. 4. 2016 at 19:14, miha9977 pravi:

Zanima me kje bi se dalo dobiti nosilec ki se pritrdi na krmilo da bi potem lahko namestil nanj telefon?

Eden od mnogih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se danes zapeljal do Saplex-a v Račah, kjer sem si ogledal in nato kupil nosilec telefona SHAD Mirror bracket (ref. SG60M) ter ga doma takoj namontiral. Presenečen nad kvaliteto materialov, še bolj pa z čvrstostjo, ker ko ga enkrat nasrtaviš in zategneš, ga ne moreš več ganiti. Super zadeva, sicer pa za 50€ mora biti, dobi se pa v več velikostih, moj je 5,5". Evo še dve sliki:

20160708_125546-960x1280.jpg20160708_125649-1280x960.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!