Skoči na vsebino

Nosilec za GSM oz GPS


madrider

Priporočene objave

Fantje, rabim pomoč. Ker so me kitajci zajebali z dostavo, nujno rabim gsm nosilec za balanco. Iščem samo nosilec, brez torbice (zaradi pregrevanja). Ker grem za prvomajske na daljšo pot bi rad imel navigacijo na telefonu. Kje pri nas bo dobil nosilec? Za neko normalno ceno?

 

P.S.: Kitajci ne pridejo v poštev, ker ne bo pravi čas dostavljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Fantje, rabim pomoč. Ker so me kitajci zajebali z dostavo, nujno rabim gsm nosilec za balanco. Iščem samo nosilec, brez torbice (zaradi pregrevanja). Ker grem za prvomajske na daljšo pot bi rad imel navigacijo na telefonu. Kje pri nas bo dobil nosilec? Za neko normalno ceno?

 

P.S.: Kitajci ne pridejo v poštev, ker ne bo pravi čas dostavljeno.

xgrip od rama pri BSju. Aja ni pa kot kitajc poceni. Do prvomajskih ti pa tudi Lojz pošlje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema. Ta od Givija mi je všeč. TC piše da ga ima na zalogi, če jim seveda to prav kaže, cena 74eur. Sem jim poslal mail. BS center nima xgripa na zalogi, Louis ima samo zgornji del. Sem pisal v Motoport Tolmin, da vidim če ga imajo oni. 

Raje dam par evrov več kot pa da kje po poti zgubim telefon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, J.a.m.e.s said:

Fantje, rabim pomoč. Ker so me kitajci zajebali z dostavo, nujno rabim gsm nosilec za balanco. Iščem samo nosilec, brez torbice (zaradi pregrevanja). Ker grem za prvomajske na daljšo pot bi rad imel navigacijo na telefonu. Kje pri nas bo dobil nosilec? Za neko normalno ceno?

 

P.S.: Kitajci ne pridejo v poštev, ker ne bo pravi čas dostavljeno.

Imam nosilec Interphone Crab viška če te zanima. Je univerzalen.

Interphone-MotoCrab-10038080_890_FR1_17.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo prebral komentarje uporabnikov tega nosilca, niso najbolj spodbudni. Enemu je celo iphone 8 poletel v čelado. Bom dal raje par evrov več pa da je na ziher. Vseeno hvala, pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, J.a.m.e.s pravi:

Ker grem za prvomajske na daljšo pot bi rad imel navigacijo na telefonu.

Nikoli se ne zanašaj samo na eno napravo, če odpove si "gol in bos". Enega od problemov si že sam zaznal...

Osnovni modeli GPS so poceni in namenske naprave za navigacijo tako, da bolje opravijo delo kot vse v enem. Seveda imam tudi aplikacijo na telefonu vendar je le kot backup ( še nisem rabil).

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva in najbolj zanesljiva varianta je še vedno klasična karta, brez katere ne grem nikamor. Navigacijo rabim bolj za po mestu, kjer bi si s karto težko pomagal.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Prva in najbolj zanesljiva varianta je še vedno klasična karta, brez katere ne grem nikamor. Navigacijo rabim bolj za po mestu, kjer bi si s karto težko pomagal.

Kam pa greš, da bo tak navigacijski zalogaj? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, J.a.m.e.s said:

Prva in najbolj zanesljiva varianta je še vedno klasična karta, brez katere ne grem nikamor. Navigacijo rabim bolj za po mestu, kjer bi si s karto težko pomagal.

Jaz bi šel z X-gripom. Če je original od RAMa, pol se nimaš kaj sekirat. Recimo iz MB:

edit: ne dovoli linkat .. poglej na motorjetovo stran, pod nosilci za navigacije. Maš xram mount, vmesni člen, pa potem nosilec.

Če je daljši del poti mam potem še elastiko na vogalih fona, ki ga drži fiksno. Na poceni nosilcih sem pa ponavadi imel še dodatno vrvico z sponko, ki se je enkrat izkazala kot zelo uporabna - se mi je cheap china nosilec zlomil pri vpetju in bi komplet odletel, če nebi bil 'privezan'..

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem napisal, da bo navigacijski zalogaj. Zgoraj sem že napisal glavni razlog zakaj hočem imet navigacijo. Lani ko sem bil v Albaniji in sem se vozil po centru Drača, si nisem predstavljal, da bi se moral v tisti norišnici znajt brez navigacije, na cesti pa vlada zakon močnejšega. Apartma pa tud v taki ulici, da bi se verjetno celi dan mimo vozil. 

 

To mam v planu:

Fura.jpg

Popravljeno . Popravil J.a.m.e.s
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Nisem napisal, da bo navigacijski zalogaj. Zgoraj sem že napisal glavni razlog zakaj hočem imet navigacijo. Lani ko sem bil v Albaniji in sem se vozil po centru Drača, si nisem predstavljal, da bi se moral v tisti norišnici znajt brez navigacije, na cesti pa vlada zakon močnejšega. Apartma pa tud v taki ulici, da bi se verjetno celi dan mimo vozil. 

 

To mam v planu:

Fura.jpg

jaz še vedno nimam navigacije, razen na founu. Mamo pa 2 founa, pa gulg mape, pa wifi občasno, pa table so. V kafiču napišeš mesta po vrsti kam greš, listek nalimaš na rezervar in gas in dolge.

Za tole slikco zgoraj, pa je dovolj, da jo natisneš in ekola navigacije.

hočem povedati, četudi foun crkne, ni to nek problem odpeljat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zadeva rešena. So mi pravkar iz TC motoshop odpisali, da imajo omenjenega na zalogi. Naročeno, jutri bo pr men.

 

Rezultat iskanja slik za S920L SMART CLIP

P.S.: Še 1x hvala vsem za pomoč.

 

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

jaz še vedno nimam navigacije, razen na founu. Mamo pa 2 founa, pa gulg mape, pa wifi občasno, pa table so. V kafiču napišeš mesta po vrsti kam greš, listek nalimaš na rezervar in gas in dolge.

Za tole slikco zgoraj, pa je dovolj, da jo natisneš in ekola navigacije.

hočem povedati, četudi foun crkne, ni to nek problem odpeljat.

z navigacijo izboljšaš vodenje, izlet (če jo prav uporabiš), ti lahko precej pomaga

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snecer pravi:

z navigacijo izboljšaš vodenje, izlet (če jo prav uporabiš), ti lahko precej pomaga

to se pa strinjam.

Ampak biti v strahu da boš zmrznil če vse crkne, je pa tudi pretirano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne vem, ali bi se smejal, ali nekoga bek pospravil.:headbang:  Danes mi poštar prinese paket in zgoraj omenjen nosilec. Si vzamem čas, da bom ja v miru po navodilih sestavil, čeprav ni neka umetnost. In kaj se mi zgodi, najprej mi ena uha ostane v rokah, nato še druga. Pizdomaterno jebena givi šlamparija :angryrant1:. In to pri nosilcu za 74eur. Ostala dva dela sta trdna, dva sta odletela ko keks. Sem poslal prodajalcu fotografiji, zdaj čakam odgovor, upam da se še tu kaj ne zatakne. :cry:

 

IMG_20190412_083524.thumb.jpg.69077af317768f154c50c6f5368af703.jpgIMG_20190412_083506.thumb.jpg.e161d59c0939eef7c4b7666655bd8ecf.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ti ugodijo. Glede na to, da je cena kar vesela ..

Sam bi sicer za ta dnar rajši vzel zgoraj omenjeni x-ram, pa še modularni je.

Popravljeno . Popravil Tex
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Saj ne vem, ali bi se smejal, ali nekoga bek pospravil.:headbang:  Danes mi poštar prinese paket in zgoraj omenjen nosilec. Si vzamem čas, da bom ja v miru po navodilih sestavil, čeprav ni neka umetnost. In kaj se mi zgodi, najprej mi ena uha ostane v rokah, nato še druga. Pizdomaterno jebena givi šlamparija :angryrant1:. In to pri nosilcu za 74eur. Ostala dva dela sta trdna, dva sta odletela ko keks. Sem poslal prodajalcu fotografiji, zdaj čakam odgovor, upam da se še tu kaj ne zatakne. :cry:

 

IMG_20190412_083524.thumb.jpg.69077af317768f154c50c6f5368af703.jpgIMG_20190412_083506.thumb.jpg.e161d59c0939eef7c4b7666655bd8ecf.jpg

kugla je ista dimnezija kot za ram mount?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ram A ball je 0,56', torej 14mm .. z vmesnim arm delom (slika) bi verjetno šlo skup.

Torej ram A ball nosilec, rokica vmes in ta tvoj nosilec. Je na nosilcu žogica gumirana? Če ni (plastika), bi se ti znalo vrtet oziroma premikar od vibracij in jo je fajn z kakšno gumo oblepit .. ČE ti ne priznajo ..

rama201.jpg

Popravljeno . Popravil Tex
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom počakal na odgovor prodajalca. Sicer bi se dalo nosilec prilagoditi, dve manjši lukenj zvrtat in dve vezice čez, samo naj se jebejo če sem že dal toliko zanj, hočem da zadeva že v štartu funkcionira. Glede ostalega nimam pripomb, telefon stisne tak kot je treba, lahko maham z njim pa se ne premakne, edino tu zgleda, da so šparali ali pa sem imel samo jaz smolo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!