Skoči na vsebino

Nosilec za GSM oz GPS


madrider

Priporočene objave

pred 3 urami, J.a.m.e.s pravi:

Saj ne vem, ali bi se smejal, ali nekoga bek pospravil.:headbang:  Danes mi poštar prinese paket in zgoraj omenjen nosilec. Si vzamem čas, da bom ja v miru po navodilih sestavil, čeprav ni neka umetnost. In kaj se mi zgodi, najprej mi ena uha ostane v rokah, nato še druga. Pizdomaterno jebena givi šlamparija :angryrant1:. In to pri nosilcu za 74eur. Ostala dva dela sta trdna, dva sta odletela ko keks. Sem poslal prodajalcu fotografiji, zdaj čakam odgovor, upam da se še tu kaj ne zatakne. :cry:

 

IMG_20190412_083524.thumb.jpg.69077af317768f154c50c6f5368af703.jpgIMG_20190412_083506.thumb.jpg.e161d59c0939eef7c4b7666655bd8ecf.jpg

Vidim, da sem jaz pred časom omenil, da je tisti del občutno slabše kvalitete ? Ampak vseeno vsaj moj ne deluje, da bi ravno med transportom po pošti razpadel ;)

 

 

Ob 29. 3. 2018 ob 16:29, Rey pravi:

Imam jaz na Versysu. Izredno kvalitetno narejeno držalo, nekoliko manj trpežen pa deluje tisti del kateri se pritrdi na krmilo in se notri vpne držalo za telefon. Držalo je res 10/10 kar se izdelave tiče, tisti del kateri gre na krmilo pa je kot na vseh Givi torbicah za na krmilo, recimo 6/10 kar se kvalitete tiče. Ko sem odprl škatlo sem mislil, da so mogoče napačnega dali notri, ker je res očitna razlika v plastiki (debelina, tekstura,...). Overall zelo dober izdelek.

 

Ob 9. 5. 2018 ob 15:55, Rey pravi:

@XTR  si nabavil? 

 

 

Evo sem imel ravno pri roki pa sem naredil še dve sliki. Zadeva je res narejena vrhunsko. Sem dal na tehtnico...230g.

 

IMG_20180509_154933.jpg

IMG_20180509_155006.jpg

IMG_20180509_155028.jpg

 

Ob 10. 5. 2018 ob 8:49, Rey pravi:

Na zalogi v Motocharlie, za 56€ ga dobim. 

 

Popravljeno . Popravil Rey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da šparajo ravno na delu. ki je najbolj obremenjen. Tistega, ki je konstruiral nosilec bi za jajca obesil. Mah zdaj je kar je, po eni strani mi je ta nosilec res lep, lepše zgleda kot od Rama xgrip, samo po drugi strani, če bi se še enkrat odločal, bi vzel xgripa zaradi trpežne izdelave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, J.a.m.e.s pravi:

Zanimivo, da šparajo ravno na delu. ki je najbolj obremenjen. Tistega, ki je konstruiral nosilec bi za jajca obesil. Mah zdaj je kar je, po eni strani mi je ta nosilec res lep, lepše zgleda kot od Rama xgrip, samo po drugi strani, če bi se še enkrat odločal, bi vzel xgripa zaradi trpežne izdelave.

definitivno je xgrip trši. Zna bit da se je tudi kdo igračkal z zgornjim nosilcem pa zategoval objemko brez vstavljene krogle, čeprav se ne bi smelo zlomiti.

Jaz bi kupil samo od RAMa kuglo za balanco in podaljšek, problem rešen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 8 minutami, Arzen pravi:

tule je veliko klobasanja okrog nosilcev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
pred 18 urami, DAMI34 pravi:

ta QI polnilec+nosilec se mi dopade..cena pa je več kot zadovoljiva. Če vzameš povej, lahko vzameva tudi skupaj oz. je tako free shipping?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, dkee46 pravi:

ta QI polnilec+nosilec se mi dopade..cena pa je več kot zadovoljiva. Če vzameš povej, lahko vzameva tudi skupaj oz. je tako free shipping?

fri fri, sem dal link, edino mal sem skeptičen, kdaj crkne filanje. Sej jaz mam x grip že doma, pa morem videti kako bo na ninđo sedel, potem se pa odločim.

Načeloma pa bi zadeva morala špilati tudi v dežju, to je prednost pred 12V vtičnico. Sedaj je itak večina founov štandarda 67 ali 68

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, DAMI34 pravi:

tole wireless polnjenje pozabi... mam doma ene tri wifi polnilce... šrot da glava boli... če pa še navigacijo vključiš, je pa sploh žalost..... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, motozajebant pravi:

tole wireless polnjenje pozabi... mam doma ene tri wifi polnilce... šrot da glava boli... če pa še navigacijo vključiš, je pa sploh žalost..... 

e to, zato sem mal skeptičen, pod drugo pa cvikam kok je zadeva sploh wotrpruf

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

e to, zato sem mal skeptičen, pod drugo pa cvikam kok je zadeva sploh wotrpruf

Edin vidim, da je kao fast charger... sam, mam tut doma enga fast... pa je bolj slow fast :) 

Konektor za on/off, mi dleuje da ni ravno za v dež.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, motozajebant pravi:

Edin vidim, da je kao fast charger... sam, mam tut doma enga fast... pa je bolj slow fast :) 

Konektor za on/off, mi dleuje da ni ravno za v dež.... 

problem je, ker zadeve ne moreš stestirat, pa se potem odločit. Če ne bi mel Xgripa bi nabavil, tako pa najbrž ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

problem je, ker zadeve ne moreš stestirat, pa se potem odločit. Če ne bi mel Xgripa bi nabavil, tako pa najbrž ne.

Brez debate lahko vrneš :) 

Return:

30 days for refund, the buyer pays the cost of returning

Tule je opisano. https://pages.ebay.it/acquistare/restituzioni.html 

 
Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

Brez debate lahko vrneš :) 

Return:

30 days for refund, the buyer pays the cost of returning

Tule je opisano. https://pages.ebay.it/acquistare/restituzioni.html 

 

aha, poštnina za vračilo u Kinu pa je?

So me nategnil 1x z "rumbo robot" ko so poslali nekaj drugega namesto naročene robe (otroška igrača cca 70€). Sem naredil reklamacijo, peypal je reku da jim vzame denar, tako ko dobijo potrdilo o vračilu blaga, ker majo kup reklamacij in vedo za problem. Poštnina bi me prišla cca 40€, pa še potem bi bilo vprašanje kake finte ma trgovec, da se pritoži, kao poškodovano itd...od takrat samo še kar se mi zdi preverjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

aha, poštnina za vračilo u Kinu pa je?

So me nategnil 1x z "rumbo robot" ko so poslali nekaj drugega namesto naročene robe (otroška igrača cca 70€). Sem naredil reklamacijo, peypal je reku da jim vzame denar, tako ko dobijo potrdilo o vračilu blaga, ker majo kup reklamacij in vedo za problem. Poštnina bi me prišla cca 40€, pa še potem bi bilo vprašanje kake finte ma trgovec, da se pritoži, kao poškodovano itd...od takrat samo še kar se mi zdi preverjeno.

sicer sva malo zašla, ampak vseeno.... torej, s teh strani je vedno "riziko"... ampak, jaz do sedaj vedno pozitivne izkušnje... oni so predvsem mahnjeni na feedback in za pozitivnega, naredijo VSE! 

Imel ravno zdaj eno takšno izkušnjo (nosilec za telefon), poslali drugačno ročko, kot je bila opisana. Vso kupnino so mi vrnili, samo zato, da sem dal pozitiven feedback! 

 

Aja, ko smo že ravno pri temu... PODARIM ovitek za telefon  za 5,5 inčen ekran... :) vodotesen.... 

https://www.ebay.com/itm/Waterproof-Motorcycle-Scooter-Phone-Holder-Bag-Motorbike-Case-for-Mobile-Phone/254383672542?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=553967440421&_trksid=p2057872.m2749.l2648 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam, ampak se mi ne da ugotavljat, zato sem nabavil "pameten polnilec" za foun, obični enako ne zmorejo dovolj filanja če laufa navigacija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, motozajebant pravi:

tole wireless polnjenje pozabi... mam doma ene tri wifi polnilce... šrot da glava boli... če pa še navigacijo vključiš, je pa sploh žalost..... 

jaz pa ravno obratno... iPhona polnim že cca. 2 leti vedno in res izključno vedno le z brezžičnim polnilcem. Sicer ne tistim za 2-3€, ampak malo več, Anker deluje odlično. Dejansko sem uporabil kabel pri telefonu mogoče 2-3x v 2 letih, ko sem ga priklopil zaradi prenosa podatkov z PCjem, pa še to imam več ali manj avtomatizirano, na wifiju. Tu jaz res ne vidim nobenega problema.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, dkee46 pravi:

jaz pa ravno obratno... iPhona polnim že cca. 2 leti vedno in res izključno vedno le z brezžičnim polnilcem. Sicer ne tistim za 2-3€, ampak malo več, Anker deluje odlično. Dejansko sem uporabil kabel pri telefonu mogoče 2-3x v 2 letih, ko sem ga priklopil zaradi prenosa podatkov z PCjem, pa še to imam več ali manj avtomatizirano, na wifiju. Tu jaz res ne vidim nobenega problema.

 

Ti morda res ne vidis problema, jaz ga.. :)

torej, polni zelo počasi in to me živcira. Ker imam gumijast ovitek na telefonu, moram včasih prav lepo naštimat tel, da se začne polnit in to mi gr3 na živce.

največji problem zame pa je ta, da recimo v službi, sem ogromno na telefonu in ce ga dam filat in ravno zazvoni tel, se javim in se polnjenje prekine. In se mi je ze tak spraznila baterija (je bla na 15% ko sem dal polnit), da mi je sredi pogovora crknil... hvala lepa :)

ampak, vsakemu svoje... sem pa mnenja, da v kolkr zalaufas se navigacijo, bo tole bolj švoh- če bo kdo sprobal, naj poroča. 

pred eno uro, DAMI34 pravi:

se strinjam, ampak se mi ne da ugotavljat, zato sem nabavil "pameten polnilec" za foun, obični enako ne zmorejo dovolj filanja če laufa navigacija

Pameten? Mislis fast charger? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, motozajebant pravi:

 

Pameten? Mislis fast charger? 

prilagaja potrebo in zmore več kot 1,2A torej tisti ki jih kupiš na pumpi. In da, sem imel problem, ker je navi + filanje preveč žrlo. S "pametnim" ali fast ali Aadaptive Fast Charging AFC teh problemov ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

prilagaja potrebo in zmore več kot 1,2A torej tisti ki jih kupiš na pumpi. In da, sem imel problem, ker je navi + filanje preveč žrlo. S "pametnim" ali fast ali Aadaptive Fast Charging AFC teh problemov ni.

Aja, sem mislil da se obicnih chargerjev sploh ne prodaja vrč ??

No, telefon ti mora podpirat quick charging... da ne bo kdo presenečen 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem..sem nabavil tole - ja mal skeptičen- zmontiral in ualala : 57% baterije , vklopil navigacijo , čez 1h45min 100% ..

https://www.ebay.com/itm/Motorrad-Telefon-Ladegerate-Cradles-Halter-Lenker-Spiegel-Bar-Bracket-Ersetzen/173396593889?hash=item285f3e0ce1:g:gfQAAOSwh8NbPwUv

za ta denar špicaaaaa .. pribil nekajkrat v luknjo na cesti , grbine, kratke neravnine..ni da ni ..fon pa kot pribit in poln..ja res - se strinjam..usb kabel navit malo okoli ne zgleda fensi.. sam me ne briga ..dela..

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, dkee46 pravi:

@thumper zgleda obetaven ;)

@DAMI34, kje si pa nabavil klasičem xgrip? jaz že nekaj časa gledam, pa ne najdem nič pametnega za soliden denar. Ne dam jim 30€+ za kar neki nosilec.  

no ja..cca 10000km je na balanci.. not vtaknem x-cover 4 .. podatek zaradi teže.. če je prišel do sevastopola in nazaj bo dober tudi za čez ljubej..:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!