Jump to content
  • Sign Up
  1. Rogerg

Rogerg

2. izibajker

izibajker

3. DAMI34

DAMI34

4. XTR

XTR

5. Quest

Quest

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• raza
      Reset ne naredi nobene škode, razen izgube tvojih nastavitev in zgodovine tvojih vnosov poti, POI. Pač postavi napravo v tovarniške nastavitve, ki jih je po resetu treba ponovno nastaviti (Državo, BT povezave, domačo lokacijo.....) Postopek reseta je opisan v prejšnjem postu.
    • tomash
      Med vožnjo sem opazil opozorilni seznam na beli podlagi, da je pomnilik poln, ali nekaj podobnega. Stisnil sem ok in peljal dalje. Od to dalje pa do postanka, ko sem motor ugasnil ni bilo beležene poti. Potem je beležil in kazal pot dalje. Naredim še reset (kako že) ali pustim pri miru?
    • raza
      @tomash Si imel aktivno ruto in te je usmerjal, ali je bil samo vklopljen in kazal zemljevid. Si opazil, da je med vožnjo zemljevid na ekranu obstal? Si vmes ustavljal in ugašal napravo? Včasih se zgodi, da naprava zmrzne in če je ne spremljaš in tega ne opaziš, logično ni beleženja sledi.  Druga možnost je da med zapisovanjem loga naprava zgubi napajanje in fajl gre v franže. In prav napajanje naprave zumo 3xx je problematično. S takimi nedokončanimi fajli pa naprava počasi zgublja lokacije za uspešnega zapisovanja in vedno večkrat se to pojavlja sploh, če je pomnilnik že zaseden z zgodovino. Kot pravi @Snečer probaj prvo počistiti zgodovino in narediti reset. Palec na desni spodnji kot ekrana in vklop. Palec držiš dokler ne dobiš poziva na ekran za reset, ki ga potrdiš.
    • tomash
      Master reset???? - v mapi \GPX\Archive sem zbrisal vse. Bilo je cca 20 datotek, ki so zasedale cca 30MB (to se mi ne zdi veliko). Ali je to bil vzrok za nastalo težavo?, - lahko še kje kaj naredim (vem, da to verjetno kje piše, ampak takole je lažje)?  
    • Snečer
      Verjetno bo smiselno narediti Master reset naprave, pobrisati arhivirane sledi itd. \gpx\archive\ = verjetno polno, da prepisuje Mapo Map lahko prestaviš na spominsko kartico, a to ne bo vplivalo na delovanje, ki ga opisuješ...  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!