Jump to content
  • Sign Up
  1. Rogerg

Rogerg

2. izibajker

izibajker

3. DAMI34

DAMI34

4. XTR

XTR

5. Quest

Quest

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Tex
      ?? Kaj se te to sami neki gospodje v "zrelih" letih slinijo.. A krepkih mladine pa na forumu ni?? 🤣 Je rekla, naj pozdravim nazaj.. Enega, zdaj pa se vidva zmenta kak pa kaj.. 
    • gospodar
      zdravo zanima me f6b 2013-17 vrlik sem 165 in ali je dovolj nizki sedež, nikjer ne uspem da bi naredil kak kilometer  lp
    • barney
      A2 za začetek, ja. hvala za nasvet hvala za nasvet. Tudi sam razmišljam o tem, da nabavim močnejšega in si ga blokiram na 35kw, kasneje pa odblokiram.
    • spartanbp
      Jaz bi ga zagotovo imel, moped namreč. Ampak moja boljša polovica pa se jih boji zaradi bolečin v tazadnji in hrbtu. No...saj  ji ne zamerim, res je skopo odmerjen sovozniški prostor. Vprašanje kako se obnese takšen cestak na dolgi turi. Ker vidim, da so ročice tudi dokaj nizke za voznika....
    • Kričač
      Zdravila ni, v tem trenutku smo edino zdravilo mi sami in naše odgovorno obnašanje, le tako bomo zmanjšali število okuženih in preprečili širitev na najbolj ranljive (naše starše, še živeče babice in dedke). Ne bodimo sebični, pomislimo malo tudi na druge!
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!