Skoči na vsebino

Nosilec za GSM oz GPS


madrider

Priporočene objave

Zato jaz ze od 2018 prisegam na gumijasti nosilec, ki lepo absorbira vse tresljaje. Ali pa vsaj veliko veliko bolj, kot karkoli fiksnega, kjer se tresljaji prenasajo na telefon. Tudi telefon se iz leta 2018. Na motorju ves cas, letno prevozenih cca 10 kkm. Jurja, dva +-.

Screenshot_20230121-095430_Brave.thumb.jpg.85d0d0cc1422a8614e4ead7a60c9eee9.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekomplicirano. Meni je vazno da je funkcionalno, preprosto, hitro snemljivo s cim manj orodja, pa da tudi ne zgleda, kot, da je vesoljska ladja pristala na krmilu. Ampak to so samo moje zahteve 🙂

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maxxa pravi:

Prekomplicirano. Meni je vazno da je funkcionalno, preprosto, hitro snemljivo s cim manj orodja, pa da tudi ne zgleda, kot, da je vesoljska ladja pristala na krmilu. Ampak to so samo moje zahteve 🙂

to je samo antivibracijski vmesnik. Jaz sem opazil, da lahko uporabim samo ploščico kot del nosilca, pa mam zadevo za 2 mopeda :P Sicer pa dovolj je ena gumica na nekem mestu vpetja, pa že duši vibracije.

 

V glavnem, skoraj vsak posnetek na YT ko pogledam ma klapa telefon navigacijo. Včasih celo poleg GPS naprave. In to so v glavnem ofroad posnetki. Zgleda, da vseeno telefoni ne crkujejo tako pogosto, al pa jih klapa menjuje 1x letno.

Potem pa itak ni panike, ko star model zrihtaš za navi.

Torej, ne morem trditi, da mi yu3 ne crkne. Možnosti so 50:50. Z lahkoto pa trdim da sovražim namenske navigacije in imam raje foun, za tisto kar pač počnem cca 2x letno do 7 dni, pa nekajkrat letno po kak dan.

Founi (osmand ali kaj drugega) mi omogočajo delovanje na način, ki meni ustreza. Predvsem je razlika pri hitrosti ogleda, povečevanja, hitrega programiranja in na koncu CENI!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa Samsungove tablice. Še AJP PR7 jo ma.

Sicer smo o tem čvekali že v tejle temi:

 

Nahajamo se sicer v temi "nosilci".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sevede ga ma, da se vam ne gunca. :P

Pol pa avtu, kamionu kombijo vsak fukne telefon v predal ali nek brezvezen čipšit nosilec in se sploh ne sekira. Edin ko pa foun pride na motor, pol pa ve, da so hujše vibracije in se začne sekirat :P

Mal se šalim mal je res. Ampak dve karbon ploščice z vmesno gumico (vse skupaj za 10€) na aliexpresu odpravijo problem. Še vedno se trese :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

lani sem nabavil R1200RT, letnik 2018, vse super in OK.
Namesto "original" navigacije (BMW Navigator VI - premajhen, predrag, samo za en namen, ...) sem se odločil za tablico Crosscall Core-T4 (8" ekran, IP68, 7.000mAh) in DMD2. Danes sem po pošti prejel še Crosscall X-Ride in tablico lahko namestim na krmilo oz. na podaljšek krmila (https://www.wunderlich.de/shop/en/sku/45150-411/). Tablica je pregledna vendar mi tak način zakriva kar precej števca - ni hudo, pa vendar ni optimum ...

Boljša bi bila centralna montaža nekako na mestu/višini kjer je mesto za original BMW navigacijo.
Torej, iščem (pa nikakor ne najdem ... :() nek nosilec, ki bi ga namontiral na centralno konzolo
(npr. https://www.shopbmwmotorcycle.com/products/rcu-r1200rt-wc-14-accessory-shelf?variant=12734585339963), nato pa nanj seveda Crosscall tablico. Pozna kdo boljšo rešitev oz. jo lahko izdela, ker ta, ki sem jo prilepil mi deluje bolj kot senčnik (preveč ravna ploskev), čeprav se reklamira kot "accesory shelf".

Upam, da sem napisal približno razumljivo, nalepim še kakšno sliko kasneje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!