Skoči na vsebino
sesir

BMW F 800 R

Priporočene objave

Kawalir    729
Kawalir

Ko sem še pogledoval tudi po BMW F 800 R in si na You Tube ogledoval posnetke o njem, sem naletel na tale balet. Ko pa enkrat TAKOLE obvladaš svoj motor, mislim, da ti se lahko klanjajo vsi, ki te srečajo :worship: Me pa zanima, koliko padcev, zdrsev, zvinov in zlomov je potrebnih, preden takole brezhibno odpelješ takšno "Labodje jezero". :D

Popravljeno . Popravil Kawalir

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Lenkas    41
Lenkas

A kdo ve, kje bi v LJ ali okolici dobil SKF ležaje in semeringe oz. podobno kvaliteto?

Trenutno imam 6204RS, forumi pravijo, da potrebujem 5x 6204 2RS oz. 6204 2RSH, čeprav sodeč po dimenzijah semeringov, rabim 3x 6204(47mm) in 2x 6205(52mm)?

Semeringe pa: 30-52-7, 35-52-7, 2x 30-47-7

Hvala

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
MiNa    8449
MiNa

To rabiš za prednje in zadnje kolo?

V Celju imamo trgovino Intercom in Gita  ni vrag, da ni nekaj podobnega tudi v Ljublani. Pri njih sem nabavljal vse kar sem potreboval od ležajev in semeringov za Ubermašino. Precej ceneje kot "originali".

Original v kolesih in krmilu na mojem F650GS/800 so bili NTN.

Popravljeno . Popravil MiNa

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Lenkas    41
Lenkas

Da, potrebujem za sprednje in zadnje kolo. Dva na zadnjemu sta že zelo boga (groba na ročno vrtenje, pa mau lufta mata). En v delu zadnjega zobnika je OK. Sprednja sta OK.
Menjal bom vrjetno kar vseh 5, pa nove semeringe, da bo mir, ker ni nek strošek (4-5€ po ležaju).

Hvala obema, sem dobil še nekaj predlogov za ostale če bodo kdaj rabili.

Kotal, tinex, tuli, intercom in tehimpex.

Še eno vprašanje, teli "absorberji" oz. "cush drive" 33 11 7 712 298, moji so mau bogi že, s kje naročate te originalne dele?
Hvala

Popravljeno . Popravil Lenkas

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Lenkas    41
Lenkas

Pri Louisu, sem dobil večino zadev ja. Samo škoda, ker nekaterih izdelkov nimajo za moj motor, npr. TRW set sklopke sm gledal, pa je louis nima za moj motor. Novega gasketa za glavo tudi ne.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
MitcH'    137
MitcH'
Ob 31. 3. 2018 ob 18:14, Lenkas pravi:

A kdo ve, kje bi v LJ ali okolici dobil SKF ležaje in semeringe oz. podobno kvaliteto?

Trenutno imam 6204RS, forumi pravijo, da potrebujem 5x 6204 2RS oz. 6204 2RSH, čeprav sodeč po dimenzijah semeringov, rabim 3x 6204(47mm) in 2x 6205(52mm)?

Semeringe pa: 30-52-7, 35-52-7, 2x 30-47-7

Hvala

KOTAL TRADE na Dolgem mostu, imajo vse če pa ne pa zrihtajo v kratkrm času, pa tudi poceni so.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Lenkas    41
Lenkas

Super, hvala.
TRW res nima kita za BMW F800R, ima pa posebaj fedre sklopke (MEF313-6) in plate (MCC612-9), nimajo pa tistih navadnih kovinskih, ki so vmes. Pomoje, kar iste uporabiš, če so OK.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   0 članov

Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!