Skoči na vsebino

Metzeler, Pirelli gume


Ice

Priporočene objave

Kolikor je meni znano, je sploh se ni v prosti prodaji. Sirnik jih je imel par kompletov za testne voznike. Micken se pocakaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mouc vem da jih ima že montirane neki cajta, nima pa še dosti izkušenj z njimi. Prodajajo pa se že en lep cajt, med drugim tudi širnik ponuja po zelo ugodni ceni, če ne bi montiral svojih starih gor bi kr pri njemu en komplet kupu...tako morem pa moje do konca sfurat. Zanima pa tudi mene še kako mnenje kako se obnesejo. Po testih sodeč so odlične, sam dobro je prebrat kej iz "prve roke" .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tako, kot rdeči pravi, je na motorju :grim - samo še ni bilo časa stestirat (detaljno) :grrr .

Sicer pa se je že prodajala 2. in 4. julijem 2010 v Garmischu na BMW days.

Guma se prodaja - če ne verjamete, vprašite "strica googla"...sicer jo pa že imajo dosti po Sloveniji .) .

Prvi občutki, bolj "mehka" vožnja proti Z6. Več ko bom opravil kako daljšo vožnjo... heheheee :D

Tud pri nas jo vulkanizer naroči za tako ceno, kot je pri Širniku. :whistle:

Zadnja Metzeler roadtec Z6 mi je zdržala 13K km, prva pa je še gor (90% vožnje v dvoje + prtljaga). :OK: Tako, da ko bodo menjane obe bodo še bolj relavantni

občutki proti predhodnici.

Bomo videli, kaj bo pokazal čas in kaj bodo povedali še drugi uporabniki.! :hmm:

Več ko bo kaj novega... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, če je že kdo vozu tele Metzler racetek K3, so to gume sam za na pisto al tud za cestno rabo, kokr sm prebrou na njihovi strani naj bi ble tud za cestno rabo, ker so z profilom :D

Zanima me pa tud kaj je razlike med K3 interact in navadnim K3 :P

Dec, ti kr kupi K3, ker so zelo dobre gume. Tudi za na cesto so odlične, nimam nič slabega čez njih za povedat. Razen to, da jih zmanjka prehitro, kot vsako gumo tega ranga rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz jo vozim že dva meseca in sem z njo super zadovoljen.

prvih 2000km prevoženih z to gumo je bilo odličnih ,prej sem vozil z6 in lahko rečem da je razlika med z6 in z8 kar precejšna z8 je veliko bolj vodljiva in lahkotna za vozit v nagibu je motor veliko lažje drži smer .glede tudi oprijem mi je boljši kot pri z6 .

aja pa obrabe še ni opazit

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kašna je pa bla kilometrina k si naredu z njimi? :D

Sicer niso bile K3, ampak K2 :rolleyes: (niso homologorane za cestno rabo) 3000 pa je bilo konec.. ampak kapo dol.. :worship: drži res zelo...zelo dobro :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sem dal gor m5, in po prvih 200 km super. Gre že na ridah 100% bolje k z prejšnjimi (road smart), čeprav sem še vedno totalni amater:P NImam še tolk jajc kokr lahko guma in motor ponudita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kašna je pa bla kilometrina k si naredu z njimi? :D

Jaz mislim, da iz K3 stisneš enih 5000 do 6000 km če normalno voziš in ne nažigaš po ravnini brezveze. Sm naredu 2000 km, pa 2 marofa z njo pa enkrat šel na panonijo preden je šla v koš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da iz K3 stisneš enih 5000 do 6000 km če normalno voziš in ne nažigaš po ravnini brezveze. Sm naredu 2000 km, pa 2 marofa z njo pa enkrat šel na panonijo preden je šla v koš.

tega ne razumem. gor natikat 'športne' gume za normalno vožnjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega ne razumem. gor natikat 'športne' gume za normalno vožnjo?

Pod normalno je verjetno mislil,da ne nažigaš na polno iz vsakega semaforja ali pa kafiča:naughty: ,ker je problem sredina gume,če pa voziš na polno po ovinkih pa ni panike da ne bo zdržala:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega ne razumem. gor natikat 'športne' gume za normalno vožnjo?

Hvala Bagio :yea2: Problem je sam sredina, če ga grobo pospešuješ po nepotrebnem. Lahko pa vsak da gor kar mu najbolj odgovarja, sploh pa spet ni take razlike med eno K3 in M5 naprimer, ki je "samo" ss guma. Kilometrina je ista... Kaj je pa "normalna" vožnja je pa relativna stvar :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor je meni znano, je sploh se ni v prosti prodaji. Sirnik jih je imel par kompletov za testne voznike. Micken se pocakaj.

U petek sem zmontiru Z8 ,kupil pri Širniku za 265 eur z montažo vret. Naredil sem cca300 km in sem zadovoljen predvsem z oprijemom se mi zdi da ga je še več kot pri Z6 čeprav mi ga tudi tam ni manjkalo,pa tudi v nagib gre zelo rada. Je pa malce bolj nemirna pri zelo nizki hitrosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

: (30 September 2010 - 20:35) Me ne zanima, vendar gume metzeler tourance exp., namenjene za Varadera niso tako kristusovo dobre, kot so se razgovorili v trgovini. Naredil sem slabih 3000 km, pa so že hin do polovice. Pa glede na to, da govorimo o kršu kot je vaRadero, mi lahko verjamete, da ga nisem nič kaj preveč šponal. Veliko kilometrov bodo zrdžale.. Moj es.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

: (30 September 2010 - 20:35) Me ne zanima, vendar gume metzeler tourance exp., namenjene za Varadera niso tako kristusovo dobre, kot so se razgovorili v trgovini. Naredil sem slabih 3000 km, pa so že hin do polovice. Pa glede na to, da govorimo o kršu kot je vaRadero, mi lahko verjamete, da ga nisem nič kaj preveč šponal. Veliko kilometrov bodo zrdžale.. Moj es.

Imel se na Tigru navadne Tourane pa so zdržale več kot 20.000km. Pa še bolj so zgledale. Edina napaka je bila da je prva pnevmatika pri počasnem zaviranju oddajala čuden zvok, ki je bil podoben zvoku traktorske gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

pozdrav,

ima kdo izkušnje z gumami pirelli angel st (sport touring)?

sem pregledal celotno temo in nikjer nobene informacije glede te gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav,

ima kdo izkušnje z gumami pirelli angel st (sport touring)?

sem pregledal celotno temo in nikjer nobene informacije glede te gume.

Moje izkušnje so take: raje kupim malo dražjo Metzelerko in naredim z njo po 12K+ Kil.kot kako drugo znamko(Michelin,Pireli,Dunlop,Bridgestone) in z njo naredim max.6K Kil.tako prišparam eno montažo in centriranje nakoncu se voziš ceneje !:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje izkušnje so take: raje kupim malo dražjo Metzelerko in naredim z njo po 12K+ Kil.kot kako drugo znamko(Michelin,Pireli,Dunlop,Bridgestone) in z njo naredim max.6K Kil.tako prišparam eno montažo in centriranje nakoncu se voziš ceneje !:whistle:

Če gledaš isti segment gum, takih razlik ziher ni, ne v današnjih časih, ko so proizvajalci tako izenačeni.. Sploh pa ne napram Pirelliju, glede na to da Metzeler spada pod Pirelli :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gledaš isti segment gum, takih razlik ziher ni, ne v današnjih časih, ko so proizvajalci tako izenačeni.. Sploh pa ne napram Pirelliju, glede na to da Metzeler spada pod Pirelli :)

Točno sem vedel,da boste pljuvali po mojem osebnem mnenju,NIKOMUR to nevsiljujem pač moje mnenje.Vse navedene gume so dobre morda celo se bolje držijo ampak naredijo malo kilometrov še sploh z motorji nad 160 Ps, zato vozim najraje Metzeler !!:whistle:

Pač to je takole:

Če neveš kaj kupiti in nisi poznavalec

KUPI:

Olja - maziva - Motul

Gume - Metzeler

Svečke - NGK

Oblačila - Dainese

Zavore - Brembo

Dodatno opremo - original

Ps:Metzeler pod PIRELI tako kot Goodyear pod Savo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!