Skoči na vsebino

Metzeler, Pirelli gume


Ice

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Če ima kdo željo za cca. 2, 3kkm zdrgnit gumo, ugodno prodam... Pirelli Scorpion Trail II, 120/70/17 in 190/55/17, DOT4617, prvovgradnja na Multistradi 1260s (2018), narejeno 5000km

IMG_20200112_144620.thumb.jpg.12b90b2efbf91dcfd0763a3d2b9cdc0e.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zvozil eno zadnjo M7RR na aprilii V2. Kilometraža in občutki podobni kot na SF+  za kar nekaj več eur....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/13/2020 at 7:24 AM, mladench said:

Se kaj v dvoje voziš?

Koliko km narediš z enim kompletom?

Premalo - kaksnih 1000km nardim letno v dvoje. Med 5000 in 6000km nardim s kompletom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Kaj mi bolj priporočate, za er6n - sport touring vožnja

michelin pilot road 4

pirelli angel gt

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, Drosa said:

Kaj mi bolj priporočate, za er6n - sport touring vožnja

michelin pilot road 4

pirelli angel gt

Hvala

Na to malo Kawo jaz ne bi dal touring gume gor, Angel gt je narejena da dela kilometre tudi na težkih motorjih, jaz bi dal raje na motor športno gumo, boš ziher bolj užival, pa s kakšno Sportec M9 od Metzelerja boš naredil tudi dovolj km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr4 nisem vozil, Angel GT sem pa prejšnji model in mi je bila všeč do pred koncem obrabe. Bolj kot gre proti koncu, bolj sem čutil malenkostna odrsavanja zadnje gume. Bolj kot angel GT sem bil pa navdušen nad Conti Road Attack 3. Ima tudi nekoliko višji in globji profil gume, lepše pada v ovinek.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam da so obe gumi ( Conti Road Attack 3 in Sportec M9 ) vrjetno nekoliko bolje od moje izbire, vendar sta tudi dražje za cca 50 € na set, kar pa ni malo.

kaj pa Conti Road Attack 2 ali Conti Sport Attack 2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Conti Sport je športna in boš vrjetno manj km iztisnil ven. Sredica Road je trša in več km.

Drugače s pirelijem ne boš razočaran!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem da ne, vsi je pohvalijo, sedaj vozim metzeler Z8 interact, ni slabo, vendar bi sprobal še kaj drugega, zato sprašujem kaj bi bilo ok, a ima kdo izkušnje z metzeler z( nasprem moje naslednje izbire (michelin pilot road 4 - pirelli angel gt )

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdijo Metzeler Z8, Z01, Angel Gt, Roadsmart3 vse tm tm. Conti je tud super, sam manj zdrzi. Pilot pa nisem se probal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Evo, jaz sem ljubico obul v nove čevlje - M9RR. Prvih 100km je za mano, 50 je bilo otipavanja in postopnega nagiba, nato sem skoraj pobrisal prostor za reklame (kdor je zelel, je zamudil, morda bi se kaksna ozka sla gor :naughty:). IMG_20200827_171327.thumb.jpg.f8843b5641d48276f7471b7d3140738d.jpgIMG_20200827_191139.thumb.jpg.32934c4b88dc864469ffff2cfb27f43d.jpg

 

Bom obveščal kako se drži guma, zaenkrat je odlična, zaupam precej bolj kot Michelin Pilot Power 2CT (ki sem jih imel prej). :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me ima da bi probal Metzeler Roadtec 01 SE.

So kitajske?

Z M5 interact in Tourance sem se ze opekel enkrat, pa niso bile kitajske.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, krucymucy pravi:

Me ima da bi probal Metzeler Roadtec 01 SE.

So kitajske?

Odvisno od dimenzije. Ko sem jih prvič kupil sem bil presenečen, da je bila zadnja (160) izdelana na Kitajskem, prva (120)  pa v Nemčiji. Ko sem malo posrfal sem videl, da so določene dimenzije narejene na Kitajskem in ne, da imajo npr. trgovine v nemčiji gume narejene v Nemčiji. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Update: Slika je z 900km, danes sem presel 1000km. Zalivk sploh ne občutim, čez malenkost peska v ovinkih gre v redu, super drži prelaganje in relativno močno pospeševanje. Priznati pa moram, da pri bolj ostrem odpiranju plina podrsava, predvsem če asfalt ni grob (sploh tile novi asfalti), priznam, da sem pričakoval več v takšnih trenutkih, zato ne bom popolnoma sproščen pri bolj agresivni vožnji na robu. 

Obraba se mi ne zdi pretirana, cca 300 km je bilo AC, le enkrat preko 200kmh, sicer pa do 150kmh. V ravnini brez ostrih pospeševanj z izjemo prehitevanj. 

Stay tuned... :scut:

IMG_20200911_181225.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 8. 2020 ob 0:10, krucymucy pravi:

Me ima da bi probal Metzeler Roadtec 01 SE.

So kitajske?

Z M5 interact in Tourance sem se ze opekel enkrat, pa niso bile kitajske.

Glede na to, kok hitr zginejo, so. ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!