Skoči na vsebino

Metzeler, Pirelli gume


Ice

Priporočene objave

Ampak, ponavadi se zmer najprej obrabi zadnja guma, al se motim? V mojih prejsnjih primerih z Dunlopkami in na tem motorju s pirelli strado je blo tko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, a79 pravi:

Ampak, ponavadi se zmer najprej obrabi zadnja guma, al se motim? V mojih prejsnjih primerih z Dunlopkami in na tem motorju s pirelli strado je blo tko..

ne, odvisno od tipa gume

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na in po vcerajsnji furi kolega ne more prehvalit supercorse... Pelje se konkretno, guma lima, sam kolk km bo to kaj zdrzalo? Vozi jo na ducatiju 1100 evo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, a79 pravi:

Na in po vcerajsnji furi kolega ne more prehvalit supercorse... Pelje se konkretno, guma lima, sam kolk km bo to kaj zdrzalo? Vozi jo na ducatiju 1100 evo..

Najmanj sem naredil 1000 km...največ mislim,da celo malo čez 3000km...pač odvisno od desne roke in leve noge...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z  Tourance sem naredil po 20000 kilometrov pa je še ostalo ene dva milimetra dezena.

Tourance Next je zdžala 17000 kilometrov z ostankom enega milimetra in pol. Jasno, turistična vožnja ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lahko kpd primerja ScorpionTrail2 z Angel GT? Za Multistrado, samo asfalt, dinamicna voznja, brez avtocest... Sem sicer zelo adovoljrn s ScTrail, ampak verjamem da so boljse gume tudi. .. Cena ni ovira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem ravno danes menjat moje supercorsa SP, vozil sem jih na moje Duku. Za moj okus je guma top, zamenjal bom za enak model. Ta set, ki je sicer bil prvi in sem ga prvih par tisoč km vozil zelo uglajeno, je zdržal cca 5k km, se pa bojim, da bo ta drugi zdržal pol manj, kar pa glede na užitke v vožnji ni pomembno. Na pisti je še nisem sprobal, na cesti pa guma lima in omogoča nore občutke. Edino kot že rečeno nekaj krajši rok uporabe ima, pa cena je nekaj višja.

p.s.: koliko pritiska vozite v teh gumah tisti, ki jih imate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, perry pravi:

Lahko kpd primerja ScorpionTrail2 z Angel GT? Za Multistrado, samo asfalt, dinamicna voznja, brez avtocest... Sem sicer zelo adovoljrn s ScTrail, ampak verjamem da so boljse gume tudi. .. Cena ni ovira

Gt je bolj športna kot sc2. Odlična guma sploh za dež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Do sedaj sem imel Roadtec Z8 Interact gume in razmišljam o Roadtec 01.

Če prav razumem, naj bi bile novejše in boljše?

Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceprav sam vozim Metzeler (trenutno M7RR) ze dolgo casa,   bi ti raje priporocal da premislis se o  Pilot Road 5 ali pa Conti Road Attack 3. Roadtec 01 ni slaba guma, vendar po testih se obnesejo Pilot Road in Road Attack boljse. Ali pa se enkrat vzames Z8 ce si bil zadovoljen z njo. Novo ni vedno boljse :) 

Poglej si se tale video: 

 

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost ne znam nemško, tako da mi ta video ne pove veliko.

Sem pa že naročil roadtec01 in bomo videli, kako se bodo obnesle.

Drugače bodo naslednje spet z8 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAz pa sem vzel dobre stare z6.

PA da vidimo, kak bo.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/11/2018 at 3:04 PM, branko1 said:

JAz pa sem vzel dobre stare z6.

PA da vidimo, kak bo.

 

 

Dobre stare Z6 so ble super ko sem jih vozil - zvozil sem ene 5 parov ziher.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa imam vraga.

Metzelerke so made in china, si ne upam na cesto.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
pred 4 urami, STAR pravi:

Metzeler Tourance:

 

IMG_7223.JPG

Zvozil kar nekaj kompletov. Zadnji je bil Kitajski in se je čudno obrabljal. Drugače sem bil z njimi zadovoljen. Zvozil Metzeler Next in Pireli scorpion trail 2 - z obema sem bil zadovoljen. Mogoče malo bolj s Pirellijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Zvozil kar nekaj kompletov. Zadnji je bil Kitajski in se je čudno obrabljal. Drugače sem bil z njimi zadovoljen. Zvozil Metzeler Next in Pireli scorpion trail 2 - z obema sem bil zadovoljen. Mogoče malo bolj s Pirellijem.

 

 

To je u bistvu cestna guma, ne? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kugelschreiber pravi:

 

 

To je u bistvu cestna guma, ne? 

Tudi tourance je bolj cestna, ni glih za makadam. Vsestranska guma. Jaz sem jo vozil bolj kot ne po asfaltu in bil z njo zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Tudi tourance je bolj cestna, ni glih za makadam. Vsestranska guma. Jaz sem jo vozil bolj kot ne po asfaltu in bil z njo zadovoljen.

 Asfalt je zakon. Mel sm conti traillatack in zdej vozim teraforce. Ma si zelim bol asfaltnih gum. Ker se makadama izogibam, ne cutim potreb po globokih profilih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kugelschreiber pravi:

 Asfalt je zakon. Mel sm conti traillatack in zdej vozim teraforce. Ma si zelim bol asfaltnih gum. Ker se makadama izogibam, ne cutim potreb po globokih profilih. 

Jaz si želim globokih profilov s katerimi bom prevozil veliko kilometrov. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Jaz si želim globokih profilov s katerimi bom prevozil veliko kilometrov. :)

 

Pa se dejansko pozna? Ti delas fine fure, si primerjal kako roadsmart roadattack s temi “adventure” gumami? Probal bi kej, de.vidim kako je. Kasn je filing, ce je sploh kej razlike....

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kugelschreiber pravi:

 

Pa se dejansko pozna? Ti delas fine fure, si primerjal kako roadsmart roadattack s temi “adventure” gumami? 

Enkrat pred leti sem namontiral, preden sem šel na turo Roadsmart. Motor ni bil vozen. V ovinek je padel, naravnost pa ena sama katastrofa, levo desno za popi...Takoj sem jih zamenjal.

Tako sem se nekaj časa držal preverjenih gum tourance in zvozil kar nekaj kompletov. Vedel sem koliko guma zdrži in ali še bo šla za naslednjo turo. Zadnji komplet je bil Kitajski, ki se je hitro obrabil napram prejšnjim.

Probal sem Next, zadnja je zdržala okoli 19 jurjev in malo manj Pireli. Gre za turistično vožnjo v dvoje, skoraj zmeraj polno naložen. Zame zelo dobre gume, ker mi je pomembna kiometrina, tudi občutek je dober.

Recimo imel sem na motorju anake 3, te pa ne bi dal gor, pa če mi jih šenkajo. Glasne za pop.... To so moja spoznanja.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po prevoženih cca 3800km, se mi zdijo roadtec 01 super gume.

Tudi v Albaniji, kjer sta dva rekla, da jima je malo zdrselo, jaz nisem imel tega občutja.

Vozili smo vsi isto hitro, čeprav ostali na čoperjih, goldwingu in tracerki.

Tako, da sem zaenkrat zadovoljen.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Snecer pravi:

bo treba na Mitas Terraforce :)

Je že na motorju:  Terra Force-R:  17″  150/70R17  69V 

     
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!