Skoči na vsebino

Metzeler, Pirelli gume


Ice

Priporočene objave

pred 8 minutami, Wakasaki pravi:

, si ti pravil da je super v mokrem.

katera je bila najbolj zaupanja vredna v mokrem po tvoji oceni

Prvi pa res ne, je kar veliko o angel gt napisano. Še boljša predvsem če še suho cesto dodam , beri športna, je Conti RA2evo. Kmet bo potrdil. Obe sta pa res dobri na mokrem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

Prvi pa res ne, je kar veliko o angel gt napisano. Še boljša predvsem če še suho cesto dodam , beri športna, je Conti RA2evo. Kmet bo potrdil. Obe sta pa res dobri na mokrem.

Imel zadnjo Dunlop RoadSmartIII in je bila po mokrem zelo dobra, zdržala 14.000km do konca "legalnosti" ne do žice. Zadnjih 3-4k km je bila malo bolj drseča. Zdaj imam zadaj Conti RoadAttack3, na suhem tam tam z RSIII, na mokrem  boljša. Po 10.500km je še kakšnih 500-100km do menjave (sredina). Še vedno drži kot prvi dan.

Spredaj sem imel RSIII in ni bilo nikoli težav v mokrem (je pares, da me je v celem obdobju ujel dež 2x pa še to za par km). Zdaj imam spredaj AngelGT. Letos po Alpah tudi v dežju na spustih iz prelazov b.p. Na parkirišču in cesti pri hotelu sem v temi in dežju testiral kdaj bo prijel ABS....40-0 km/h zaviranje na polno in ABS se ni prižgal, samo zabilo me je skoraj z glavo v števec :OK:

Zdaj gre definitivno še zadaj AngelGT :quad:

Popravljeno . Popravil Rey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Rey pravi:

Imel zadnjo Dunlop RoadSmartIII in je bila po mokrem zelo dobra, zdržala 14.000km do konca "legalnosti" ne do žice. Zadnjih 3-4k km je bila malo bolj drseča. Zdaj imam zadaj Conti RoadAttack3, na suhem tam tam z RSIII, na mokrem  boljša. Po 10.500km je še kakšnih 500-100km do menjave (sredina). Še vedno drži kot prvi dan.

Spredaj sem imel RSIII in ni bilo nikoli težav v mokrem (je pares, da me je v celem obdobju ujel dež 2x pa še to za par km). Zdaj imam spredaj AngelGT. Letos po Alpah tudi v dežju na spustih iz prelazov b.p. Na parkirišču in cesti pri hotelu sem v temi in dežju testiral kdaj bo prijel ABS....40-0 km/h zaviranje na polno in ABS se ni prižgal, samo zabilo me je skoraj z glavo v števec :OK:

Zdaj gre definitivno še zadaj AngelGT :quad:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirelli Angel GT so res dobre gume. Sam jih vozim že 3 sezone.

Moti me edino to, da zadnja na suhem občutno manj zdrsuje kot metzeler z8 pa ne morem tok "slajdad" iz ovinkov ven.

Mogoče pa imam premajhno konjenico pod sabo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Ob 4. 9. 2018 ob 18:32, Dani1234 pravi:

Jst z PDR3 nism mel tega filinga. Zadnja guma pa je zdrzala ene 8k kilometrov. Sprednja je se vredu. Aja voznja je normalno dinamicna :) Z gumami pa sm zlo zadovoljen.

8000km? Smem vprašat kakšen pritisk voziš? Moja je na indikatorju po 2.500km...in to brez večjih pretiravanj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, greg570 pravi:

8000km? Smem vprašat kakšen pritisk voziš? Moja je na indikatorju po 2.500km...in to brez večjih pretiravanj...

Spredi 2.3 zadej 2.6. tlak na mrzlo

Ocitno peljem malo bol pusi....

 

Tko pa je zgledala zadnja po grobniku z tlakom mene se zdi 2.0 na toplo.

Ovinke v desno morem se malo zvadit :)

20180819_134716.thumb.jpg.c126d5026c5c9c968784c2e02ca4b2d8.jpg20180819_134724.thumb.jpg.f860c5f1e72bdf0a777ea201b3375695.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole pa izgleda zadnja pnevmatika po cca 8000 km na moji kravi - lepo je vidna meja med tršo, sredinsko zmesjo in sttranskima, mehkejšima. Je pa zelo zanimivo, da imam nasprotno težavo kot večina vas - po sredini profila "za prodajat", medtem ko so boki že skoraj na idikatorju :? (še za nekih 500 km, torej ta vikend, upam). Spredaj podobna zgodba, z nekaj bolj enakomerno obrabo po sredini pnevmatike 20180919_160323.thumb.jpg.f1ddbea8a4251d0df3eca35e08041203.jpg20180919_160409_001.thumb.jpg.1f557fa2e5efb5e6c793f53f8da4f7f2.jpg...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@nofla 

...moraš dobit enega kamerada, ki stensta gumo po sredini, da kupita enaki gumi...in jih potem zamenjata, da jih znucata do kraja...  :D

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Zivnorc pravi:

@nofla 

...moraš dobit enega kamerada, ki stensta gumo po sredini, da kupita enaki gumi...in jih potem zamenjata, da jih znucata do kraja...  :D

 

@Snecer je glavni kandidat...

Aja on ne vozi gum...sori kdo drug...hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, nofla pravi:

Takole pa izgleda zadnja pnevmatika po cca 8000 km na moji kravi - lepo je vidna meja med tršo, sredinsko zmesjo in sttranskima, mehkejšima. Je pa zelo zanimivo, da imam nasprotno težavo kot večina vas - po sredini profila "za prodajat", medtem ko so boki že skoraj na idikatorju :? (še za nekih 500 km, torej ta vikend, upam). Spredaj podobna zgodba, z nekaj bolj enakomerno obrabo po sredini pnevmatike 20180919_160323.thumb.jpg.f1ddbea8a4251d0df3eca35e08041203.jpg20180919_160409_001.thumb.jpg.1f557fa2e5efb5e6c793f53f8da4f7f2.jpg...

dokaj ravna guma, zato sredina ostaja

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Višji tlak, večja obraba po sredini. Nekaj je tudi v načinu vožnje in teži motorja, LT je krava in večina jo vozi s potiskanjem. Teža dodatno splošči zadnjo gumo in le ta se zato ne obrablja toliko po sredini. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

dokaj ravna guma, zato sredina ostaja

rebound je mal za prilagodit :P

 

pred 4 minutami, motolover pravi:

Višji tlak, večja obraba po sredini. Nekaj je tudi v načinu vožnje in teži motorja, LT je krava in večina jo vozi s potiskanjem. Teža dodatno splošči zadnjo gumo in le ta se zato ne obrablja toliko po sredini. 

nope, ravno obratno :P sredina po mojem ostaja, ker puli ovinke, ne nažiga pretirano po ravnem, predvsem pa ker je izredno trda.

Ampak dokler ima tako gumo pri 8 jurjih je samo za bit zadovoljen. Če pa hoče,  bolj enakomerno obrabo, naj vzame razred bolj športno M7rr (to sem od oka opalil, niti ne vem kaj sedaj vozi)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 10. 2018 ob 17:32, DAMI34 pravi:

rebound je mal za prilagodit :P

 

nope, ravno obratno :P sredina po mojem ostaja, ker puli ovinke, ne nažiga pretirano po ravnem, predvsem pa ker je izredno trda.

Ampak dokler ima tako gumo pri 8 jurjih je samo za bit zadovoljen. Če pa hoče,  bolj enakomerno obrabo, naj vzame razred bolj športno M7rr (to sem od oka opalil, niti ne vem kaj sedaj vozi)

 

AD1) Zna bit nekaj na tem :blush:

AD2) Nobenega ovinka (še) nisem spulil :?, nažiganje po ravnem je pa itak za F1 maherje ..., je pa možno, da je sredinski del res toliko trši ob bočnih, da je takšna situacija, kot je. Kar se pa tiče izbire gume, je pa tukaj kar zoprna situacija (bo @Kmet verjetno potrdil ...) - ni izbire!!! Poleg Avon Storm 3D, ki jo trenutno uporabljam, je na voljo še BT 020R, ki jo uporabniki odsvetujejo, Pirelli Night Dragon GT in "nova Metzeler 888 Marathon - če je primerljiva s "staro" 808 Marathon, je ne zamenjam z Avonko, pa čeprav sem z 808 naklepal celih 17k km ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, nofla pravi:

AD1) Zna bit nekaj na tem :blush:

AD2) Nobenega ovinka (še) nisem spulil :?, nažiganje po ravnem je pa itak za F1 maherje ..., je pa možno, da je sredinski del res toliko trši ob bočnih, da je takšna situacija, kot je. Kar se pa tiče izbire gume, je pa tukaj kar zoprna situacija (bo @Kmet verjetno potrdil ...) - ni izbire!!! Poleg Avon Storm 3D, ki jo trenutno uporabljam, je na voljo še BT 020R, ki jo uporabniki odsvetujejo, Pirelli Night Dragon GT in "nova Metzeler 888 Marathon - če je primerljiva s "staro" 808 Marathon, je ne zamenjam z Avonko, pa čeprav sem z 808 naklepal celih 17k km ...

ups LTja maš, sori, potem so res problemi z dimenzijo, pa še ojačana mora biti. Jaz bi ostal na tem kar si, sploh če si zadovoljen z njo in jo poznaš kako se obnaša. Sicer pa za boke "tenstat" maš že po defoltu dovolj težak moped.

Tlak, je tudi zelo pomemben. (da je dovolj visok)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

ups LTja maš, sori, potem so res problemi z dimenzijo, pa še ojačana mora biti. Jaz bi ostal na tem kar si, sploh če si zadovoljen z njo in jo poznaš kako se obnaša.

Tlak, je tudi zelo pomemben. (da je dovolj visok)

Saj bom, vsaj do nadaljnega ... Na tlak pa pazim, zelo, :book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
On 10/29/2018 at 1:59 PM, poggy said:

Morda kdo ve kdo je pri nas uvoznik za Metzeler?

 

A ni Motor jet , Maribor? Vsaj največ izbire ima na svoji internetni strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
pred 1 uro, krucymucy pravi:

Zadovoljen z gumami? :D

niso slabe, ampak jaz potrebujem bolj dežne gume, ker se povsod vlačim in se ne vozim samo, ko je sončno ;)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, maus said:

niso slabe, ampak jaz potrebujem bolj dežne gume, ker se povsod vlačim in se ne vozim samo, ko je sončno ;)

 

Kje pa si bil celo zimo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!