Skoči na vsebino

Metzeler, Pirelli gume


Ice

Priporočene objave

Matr...me je pravkar prešinlo...pa jst sem pussy k ne vozim korso u p.m. :unsure:

Ehm a ne bo zdj dost s tem prepucavanjem ha?

Pač se pogovarjamo o gumah v temi namenjeni le-temu, ne vem kaj je tukaj narobe; vozi kar hočeš, nihče ni rekel da ne smeš, vsekakor lahko tudi z enduro gumo prehitiš večino folka na ss gumah, ampak tukaj pač "izražamo vtise".

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi lahko kupil,in koliko stane Pirelli Diablo Rosso 120-70-17 in 180-55-17 ?

Mislm da jih drži Protect v Lj., to je pr ta novem bauhausu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
men je čudna, že drug par, včasih mi mal zahrbtno zdrsne ...

Mene pa zanima kakšne gume naj bi ble za na pisto in še za na cesto zdj mam spred Qrr zad Q

pa sem bil v četrtek na Grobnik pa mi je drsel vreškem d sem bil pol še tri ovinke čist usran pa tako iz kroga vkrog-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kakšne gume naj bi ble za na pisto in še za na cesto zdj mam spred Qrr zad Q

pa sem bil v četrtek na Grobnik pa mi je drsel vreškem d sem bil pol še tri ovinke čist usran pa tako iz kroga vkrog-

vrž gp racer gor, pa bo za oboje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je čudna, že drug par, včasih mi mal zahrbtno zdrsne ...

možno, da zaradi motorja? Jaz sem zvozil tri pare. Tazadnji par gum je preživel, kar štiri marofe.. res da s časi nad 1.20., ampak nikoli nobenih presenečenj ali nenadzorovanih zdrsov.

Kot touring guma, si vsekakor zasluži visoko oceno. Za pisto oz. marof pa niti približno ni. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da ne bom zdej takoj skritizeran k se mi ne da po netu gledat pa iskat

zanima me okverne cene za pirelli gume za ss motorje

250+ €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanove Diablo Supercorse na Avtopika netu 270€ set.. Nekateri hočjo pa tudi po 400€ in več zanje :rolleyes:

Tastare supercorse pa tudi tam nekje, mogoče 260..

Ampak če ne računaš it nič na Marof/Raceland pogledat, potem ne vem če jih rabiš, je morda kaj drugega bolj primernega, mogoče kakšne Diablo Rosso..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

naslednji tedn grem na grobnik djte mi malo svetovat ali so ok gume pirelli superbike (slick)

na teh se nisem kdaj vozil, cas imam tam 1.44, vozim pa z hondo cbr 1000 letnik 2008

djte mi prosim povedat ker morem v ponedeljek gume vzet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za na grobnik so najbolše dunlop gp. Tud te so vredu, sam jih zelo zdela, vozjo jih pa tud nekateri hitri dečki, ampak tatamata na grobniku so pa še zmer dunlop :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za na grobnik so najbolše dunlop gp. Tud te so vredu, sam jih zelo zdela, vozjo jih pa tud nekateri hitri dečki, ampak tatamata na grobniku so pa še zmer dunlop :)

..., sam Dunlopa Sportmax (D209GP in D211GP) trenutno ni za dobit v SLO.

V kolikor ima kdo viška (D209GP ali D211GP dimenzij 195/55/17 in 120/70/17), lahko tudi rabljene, dobre za dirko in ne bo porabil letos in bi rad prodal -> PM

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A ima kdo mogoče izkušnje ali pa ve koliko kilometrov približno zdrži Metzeler Racetec K3, ki naj bi bila racing street guma?!

Hvala

<h1 style="font-size: 110%; font-weight: bold; line-height: 120%;">

</h1>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Metzeler je predstavil naslednicoM3.To jeM5-sportec.Zanimivo da bo pnevmatika sestavljena iz ene zmesi.Boljši oprijem in daljšo življensko dobo pnevmatike naj bi dosegli z različnim segmentom karkase pnevmatike in različno napetostjo jeklenih žic v pnevmatiki.V centralnem delu pnevmatike

bo žica najbolj napeta kar bo popvečalo vzdržljivost,proti boku bo karkasa mehkejša kar naj bi pomenilo dodaten oprijem.

post-16964-12644482149_thumb.jpeg

post-16964-126444829237_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še ena zanimivost sporteca M5.Pnevmatika bo imela indikatorje nagiba,ki se bo delil na 25°,30°, 35° i 40°- 45°.To pa bo prava tema za cestne "DIRKAČE" ki bodo za šankom dosegali veliko večje nagibe.:worship:::worship:

Takole izgleda::P:

post-16964-126444910747_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!