Skoči na vsebino

Dunlop gume


roly

Priporočene objave

Kolk bi pa prišle Dunlop "Trailmax D604":

130/80 - 17" (zadnja)

90/90 - 21" (prednja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla

K je ze glih debata od gum, me zanima najmanj koliko mm mora biti globok profil gume za poleti in koliko za pozimi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao ma kje ste bli 1 mesc nazaj ko sem vas rabu :?: :?: :?:

Jst bom rabu eno 207RR in sicer 120/60ZR17 ma to čez en mesc, če ne bolj pole... se sploh splača kupit prej take reči? (se mi zdi da mi bodo rekli vsi "ja, itak, kaj sploh čakaš" :) )

Aja še neki: kako to da so tko poceni? So že tolk stare? Kaki datumi so natiskani? Pa brez zamere, kot potencialnega kupca me pač zanima.

LP duhc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, zdaj ko vemo kje dobit gume, pa naj še kdo proba staknit koga, ki nam bo to lepo zamenjal, ali pa vsaj scentriral...

Tale yamahca je res stara, ampak nebi rad še bolj uničil tistih nekaj plusov, ki jih ima pri vožnji... (OK, trenutno pri čakanju v garaži).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi rabim nove gume...in kakor vidim se je ustvarila že kar konkurenca :D , a da kod 25% popusta :lol: .

Kako pa je z montažo? :?: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi rabim nove gume...in kakor vidim se je ustvarila že kar konkurenca  :D , a da kod 25% popusta  :lol: .

Kako pa je z montažo? :?:  :roll:

Človeku ponudiš prst pa hoče celo roko HALOOO??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ducatiju še sami ne vedo, katere gume bi gor nalimali, zato v knjigi nič ne piše :!:  :twisted:  :wink:  :D

:lol: :lol: :lol:

V resnici je ducati tako dober motor da z vsemi gumami dobro pelje :) :) , pri štorastem BMW-ju pa niti slučajno ni tako, a ne (sicerimavapatrenutnoenakegumenamotorjihd205 press) :twisted: :wink: :arrow: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človeku ponudiš prst pa hoče celo roko HALOOO??????

Ne se jezit, saj je smilete narisal zraven. :lol: :D :) :wink: :arrow: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi rabim nove gume...in kakor vidim se je ustvarila že kar konkurenca :D , a da kod 25% popusta :lol: .

Kako pa je z montažo? :?: :roll:

jaz dobim cca.30% - montaza ekstra (1 ura). :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej gapec :)

Jst bi eno 120/60/17 RR! Mogoče tudi zadnjo (160/60/17) če bi še kej znižu ;) :) :roll:

Kako? Kdaj? Kje? Mail? Privat sporočilo? GSM?

LP duhc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda se da dobiti tudi TRAILMAX in sicer pride 130/80-17 20000sit in 90/90-21 14800sit

Duhc 120/60-17RR ne obstaja mogoče 120/65-17 ta pa je RR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da dobit D 207 dimenzije 150/60 ZR 17? Do kdaj bo akcija trajala?

Ja 150/60R17 bi te prišla okrog 23300sit. Ko jih boš rabil povej pa dobiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi rabim nove gume...in kakor vidim se je ustvarila že kar konkurenca :D , a da kod 25% popusta :lol: .

Kako pa je z montažo? :?: :roll:

jaz dobim cca.30% - montaza ekstra (1 ura). :wink: :lol:

Seveda dobiš, ker dobiš nazaj ddV :twisted:

Hm Ice a imate kej v Avstriji ugodne gume, da dobim jaz nazaj davek :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorči punčka zdej bom pa vedu kaj si, ja za spredaj baje ne obstajajo RR

120/70R17-D207 so 20000 in RR 22500

180/55R17-D207 so 28000 in RR 29600

Nihče mi še ni povedal kakšne se vam zdijo cene so res ugodne???????

Po tvoji varianti plačam za gume 52.100,00 pri Sitarju pa 55.233,00. Pomeni ostane še za tank bencina, sladoled in pir ! :lol:

LP - Rude

A je to z montažo ali samo gume??? :?: :?: :?: :!: :idea: :?: :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhc 120/60-17RR ne obstaja mogoče 120/65-17 ta pa je RR

-------------------------------------------------------------------------------

03031 120 / 65 R 17 ZR SPORTMAX D 207 RR F S 22.491,67 26.990

-------------------------------------------------------------------------------

prepisano od Sitarja

Ja res je 65% višina... 5% me ne bo ubilo :) Sm sicer pogledu nazaj ma nisi nikjer navedu cene točno za te mere te gume. Napišeš prosim? Hvala.

Pol te pa mail-am če se odločim, da vzamem. Sej gumo dobim tkoj..al ne? :) Samo v LJ morm prist.

Se slišmo

LP duhc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost samo gume brez premontaže - drugače sem pa jaz nesel gume k Greg.... v Mengeš in mi je zamenjal + centriral za 1800sit obe brez vijačenja, ker sem jih odvil doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm Ice a imate kej v Avstriji ugodne gume, da dobim jaz nazaj davek :wink: :wink:

MEZ4 kombo stane v AUT cca.€ 410.- brez montaze,v SLO € 300.-.avonke stanejo v AUT € 460.-! .......go figure. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm Ice a imate kej v Avstriji ugodne gume, da dobim jaz nazaj davek :wink: :wink:

MEZ4 kombo stane v AUT cca.€ 410.- brez montaze,v SLO € 300.-.avonke stanejo v AUT € 460.-! .......go figure. :?

ma za vaše plače je to drobiž :lol: ..no, se pravi, da odpade varijanta o razmišljanju glede nakupa čez mejo.. :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Torej - če bo cekin, bom drug teden kupil nove gojzarčke za mojo Transo. Najbrž bodo kar Dunlop Trailmax D604. A mi lahko kdo (Gapec, MotoManiac, Roly,...) pošlje PM z informacijo, kje v LJ jih dobim z 20% popustom? Upam, da niste že vsi na dopustu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej - če bo cekin, bom drug teden kupil nove gojzarčke za mojo Transo. Najbrž bodo kar Dunlop Trailmax D604. A mi lahko kdo (Gapec, MotoManiac, Roly,...) pošlje PM z informacijo, kje v LJ jih dobim z 20% popustom? Upam, da niste že vsi na dopustu...

Probaj enkrat Metzeler Tourance - sicer ti jih naš zastopnik (Motor Jet) ne more zrihtat :?: :evil: (preberi moje izkušnje v temi gume), ampak dobiš jih pa pri Vadlci v Celovcu. Višjo ceno kompenzirajo z boljšim oprijemom in daljšo življensko dobo, pa še sprednja guma ne postane "žagasta". Če te zanimajo točne cene, v torek ali sredo grem za sebe gor po sprednjo gumo (zadnjo dobim pri nas).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!