Skoči na vsebino

Michelin gume


lampa

Priporočene objave

Pozdravljeni! Tudi jaz jih moram pohvalit, naredil 3000km zaenkrat super, zelo mirna v ovinkih, nic ne trese, obrabe ni velike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pilot power 3 in naredil 1000 km in še za cca. 2000 km ???

Kaj so te gume tolko boljše od navadnih PILOT POWER (jaz naredim 6000-6500 z enim kompletom).

Popravljeno . Popravil SV650SK5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pilot power 3 in naredil 1000 km in še za cca. 2000 km ???

Kaj so te gume tolko boljše od navadnih PILOT POWER (jaz naredim 6000-6500 z enim kompletom).

Ravnokar se odpravljam namontirat michelin road 4.Z road 3 naredil 12000 in so na idikatorju.Lahko bi še,pa me imajo zadnje čase "taplav"radi in se ne grem.Z 3 sem bil kar zadovoljen.Vožnja v dvoje 60%-70%.Obraba dokaj enakomerna.Oprijem dober.Dvakrat me je sicer lepo premetavalo po cesti po dežju,kar pa je bila bolj moja krivda kot pa guma.

Sedaj bom vzel 4 in sicer zadno z oznako gt,saj naj bi bila bolj kompaktna za vožnjo v dvoje.Kolega ima 4 na hornetki 900 in pravi da je precej trda.

Bom poročal kako se bodo obnesle,ko se vrnem iz Omiša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Oj,

zanima me če mi lahko kdo tukaj strnjeno pove kakšne ima kaj izkušnje z Pilot power 2CT in 3. Namen vožnje imam 1x - max 2x letno it na novi marof ali raceland (ne divjanje - "normalna" vožnja brez pretiravanja za učit se) ostalo turistično športna vožnja, občasno v dvoje (zato zagledan v PP3). Naredim okoli 4000 - 5000 km letno, iščem pa kompromis grip/vzdržljivost. Za te dve gumi sem se ogrel ko sem videl na youtube posnetek od kanadčanov, ki PP3 uvrščajo na drugo mesto. Vozim pa Hondo cbr 600f.

 

Hvala za informacije in lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne delaš glih dolgih fur, je brezveze kupovat neki kar zdrži kilometre, rajši maš večkrat frišne gume in je tud filing drug. 

Jst bi v primeru kot ga opisujeś vzel mitas sportforce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 12. 2016 at 11:43, hajoktejn pravi:

Če ne delaš glih dolgih fur, je brezveze kupovat neki kar zdrži kilometre, rajši maš večkrat frišne gume in je tud filing drug. 

Jst bi v primeru kot ga opisujeś vzel mitas sportforce.

Delam tam turce do 500 - 600 km na dan, ne vem sedaj ali je to veliko ali malo? Drugače pa mitasa se malo branim ker ne zaupam ...trenutno imam nove Dunlop  Smartroad 3 gor pa bo verjetno enak rezultat. Drugače trenutno gledam še Bridgestone Battlax S20 Evo (cenovno najbolj zanimive od teh treh) in pa  Metzeler Sportec M7 RR, ki pa so pomoje najboljše od omenjenih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Sem pred menjavo sprednje gume na BMW R 1200 RT in kolebam med Metzeler Roadtec 01 HWM in novo Michelin Pilot Road 5 .

Če ima kdo iskušnje s katerokoli, se priporočam...:OK:!

Popravljeno . Popravil bisson
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Jaz sem imel PR4 in se je v vročini pregrevala pri malo bolj športni vožnji. Obraba pa je tudi poletela posledično. Dobrih 10k kilometrov sem naredu na Hornetki, kar je pod pričakovanji, glede to da je motor lahek in ima sam 102konjiča.:dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, dolenc100 pravi:

Jaz sem imel PR4 in se je v vročini pregrevala pri malo bolj športni vožnji. Obraba pa je tudi poletela posledično. Dobrih 10k kilometrov sem naredu na Hornetki, kar je pod pričakovanji, glede to da je motor lahek in ima sam 102konjiča.:dry:

Večina ST pnevmatik se ob hudi vročini, po možnosti še dodatni obremenitvi sopotnika zelo rado pregreva. Sicer pa 10k ni tako slaba kilometrina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 5. 5. 2018 ob 13:26, mare25 pravi:

Kakšno mnenje imate?

Gume zelo pohvalijo v tujini...

Mare

kot st guma odlična, za preganjanje v nagibih pa ni nevem kaj, postane nekako čigumjasta vse se nekaj premika in izmika.Govorim za 4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Wakasaki pravi:

kot st guma odlična, za preganjanje v nagibih pa ni nevem kaj, postane nekako čigumjasta vse se nekaj premika in izmika.Govorim za 4

Se strinjam. Zamenjal za Dunlop RS3 SP in je v trenutni vročini neprimerno boljša. :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Ob 10. 8. 2018 ob 12:55, dolenc100 pravi:

Jaz sem imel PR4 in se je v vročini pregrevala pri malo bolj športni vožnji. Obraba pa je tudi poletela posledično. Dobrih 10k kilometrov sem naredu na Hornetki, kar je pod pričakovanji, glede to da je motor lahek in ima sam 102konjiča.:dry:

To je veliko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tudi mene zanima ali je kdo že vozil Michelin Pilot Road 5, ker sem do sedaj imel 4 in z kompletom zvozil 17 K, je pa čist hin, kupil bi 5, prosim za mnenja, hvala. Gre za težji motor, GT 1600, hvala.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak motor imam tudi jaz sedaj.Na njem so take gume kot sprašuješ.Zato bom lahko prve resne vtise delil šele tam maja.

Popravljeno . Popravil damjandugi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nasel, bartog imam najblizje. To sem tako vprasal, ker na avto_pika_net jih ni, pac tega modela.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
pred 1 uro, krucymucy pravi:

Pa da vidimo...

20190812_162913.jpg

Sosed ima na super tenere in jih hvali...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, sesir said:

Sosed ima na super tenere in jih hvali...

 

Power RS ima na super tenere?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!