Skoči na vsebino

Motoristi ZVVS


Priporočene objave

Pozdravljeni.

Morda je že kje tale tema, vendar je jaz nisem zasledil.

Zanima me, kateri motoristi ste člani ZVVS (Zveze veteranov vojne za Slovenijo). Zanima me, če bi se kje srečali, kaj podebatirali ... .

Ima kdo kako idejo.

LP iz Krškega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na dan ko se je začela t.i. vojna za Slovenijo,sem se zaletu z mojim Krawasakijem in sem tako postal prva civilna žrtev(zlomljeno zapestje) te legendarne bitke.Glede na to,da je v mojem domačem kraju predsednik društva veteranov človk,ki je 10 dnevno bitko opazoval le iz domače bajte po televiziji in iz grmovja za bajto,potem si nedvomno zaslužim da se me uvrsti na seznam ranjenih in oškodovanih v tej vojni,dodeli vse ugodnosti in beneficije,kot se za veterana spodobi.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOČK :P

js sm tud vojni veteran .. sicer ne druge svetovne vojne :lol1: , temveč vojne za Slovenijo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne bi blo za stran vržt take dobre ideje! 18.07.2009 supernova kranj moto zbor tam ob 18-19h pa veteranske izkaznice si obesite za pas da se bomo pofočkali - če ste za !!!!! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: Šef na šihti me neki dr... . Vikend delam popoldan in ne bo nič z zborom v Kranju. Razen če mi bo ratal kolega nasmukat, da mi v petek ali soboto šiht nardi in mu ga drugič vrnem. :naughty: V tem primeru pa pridem. Če ne sevpa najdemo na prvem naslednjem.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je bla huda ta vojna...

Pol ure nisem smel iz bajte. Groza...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ni bila huda, ampak predno se je začelo ni nihče vedel, kako huda bo. Nekateri so umrli, bili ranjeni in postali invalidi. Če je mrtev en človek, je že dovolj hudo. Po bitki je lahko biti junak, čeprav izpadeš bedak.

Če, če , če , če... ampak bilo je, kot je bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je bla huda ta vojna...

Pol ure nisem smel iz bajte. Groza...

Svaka čast stari, prevzel si prvo mesto na moji top lestvici... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glejte uporabniki tega foruma. Nisem zato odpru teme, da bi se tuki pričkal okol vojne in njenega smisla. Sploh ne. Samo na lep način, sem predlagal, da se malo starejši, ki smo pač to vojno po svoje in ne po naši želji preživeli tako ali pa drugače, kdaj pa kdaj tudi kam zapeljemo, se dobimo kje na kaki pijači in kaj pokramljamo. Komu je pa tale tema zoprna je ni treba odpirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je bla huda ta vojna...

Pol ure nisem smel iz bajte. Groza...

rubrika: Izjava tedna ali pač Kje pa tebe čevelj(škorenj) žuli :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glejte uporabniki tega foruma. Nisem zato odpru teme, da bi se tuki pričkal okol vojne in njenega smisla. Sploh ne. Samo na lep način, sem predlagal, da se malo starejši, ki smo pač to vojno po svoje in ne po naši želji preživeli tako ali pa drugače, kdaj pa kdaj tudi kam zapeljemo, se dobimo kje na kaki pijači in kaj pokramljamo. Komu je pa tale tema zoprna je ni treba odpirat.

Ideja se mi zdi odlična :worship: :worship: Na moto zbor bi 100% prišel, če nebi imel službe, bo potrebno počakat na drugo priliko.

Tudi sam sem aktivno sodeloval v osamosvojitveni vojni in sicer v prvi bojni črti, zato vem kako se počutiš, ko ti krogle žvižgajo okoli glave. Prepričan sem, da tisti, ki se delajo norca iz naše vojne in nabijajo v tej temi, tudi približno niso okusili kako izgleda ko si v neposredni bližini tanka iz katerega streljajo po tebi in soborcih, ker v kolikor bi (bognedaj) to doživeli, bi se drugače obnašali in imeli drugačno mišlenje o vsej stvari. :angry: :angry: :angry: Pa ne zamerite mi.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bok naredil en điro po zasavju in do Kranja, kjer mislim bit nekaj časa na zboru. Dolgo ne, ke imam zvečer službo in se je potrebno še vrniti pravi čas v Krško.

Če gdo želi, me lahko kontaktira na mobi, in se lahko dobimo na kako pijačo in kako rečemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je bla huda ta vojna...

Pol ure nisem smel iz bajte. Groza...

Medtem,ko si se skrival so se drugi streljali in tudi umirali.Sam sem zgubil strica!Tako,da ni glih lepo,da se najde papak kot si ti in neki v prazno pametuje!

Kakšna je bila vojna si lahko tudi prebereš,če že ne veš!Vendar je bilo tudi teh nekaj dni vseeno več kot dovolj,da je kar neki otrok ostalo brez očeta,mam brez sinov,žen brez možev.....!

Tema pa je namenjena motoristom ZVVS in ker več kot očitno ti to nisi in glede na post tudi nikoli ne bi mogel biti ne vem kaj sploh delaš v tej temi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja se mi zdi odlična :worship::worship: Na moto zbor bi 100% prišel, če nebi imel službe, bo potrebno počakat na drugo priliko.

Tudi sam sem aktivno sodeloval v osamosvojitveni vojni in sicer v prvi bojni črti, zato vem kako se počutiš, ko ti krogle žvižgajo okoli glave. Prepričan sem, da tisti, ki se delajo norca iz naše vojne in nabijajo v tej temi, tudi približno niso okusili kako izgleda ko si v neposredni bližini tanka iz katerega streljajo po tebi in soborcih, ker v kolikor bi (bognedaj) to doživeli, bi se drugače obnašali in imeli drugačno mišlenje o vsej stvari. :angry: :angry: :angry: Pa ne zamerite mi.

lp

:worship::worship::worship: Noben ti nima kaj zamerit!tako da se ti ni treba prav nič opravičevati komurkoli.tud moj dober znanec je padel v tej vojni in za sabo pustil ženo in dojenčka!jaz te čisto razumem,kako se počutiš - tako kot vsi ostali , ki smo bili tam!

moje mnenje je, da se vsi, ki so bili takrat še majhni ali pa mogoče na "dopustu v tujini" nimajo kaj vmešavati v to temo!!!!!!

jaz na žalost ne bom sedel na motor kakšne 2 tedna sigurno, ker sem si zvil koleno zaradi enga kombija, ke mu niso delale stop lampe- bom tako rekel : začetniška neumnost in sreča - lahko bi se zabil,pa se nisem.

pa lep pozdrav vse veteranom in ja !!! enkrat se bomo pa res srečali !!! :photo::OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship::worship::worship: Noben ti nima kaj zamerit!tako da se ti ni treba prav nič opravičevati komurkoli.tud moj dober znanec je padel v tej vojni in za sabo pustil ženo in dojenčka!jaz te čisto razumem,kako se počutiš - tako kot vsi ostali , ki smo bili tam!

moje mnenje je, da se vsi, ki so bili takrat še majhni ali pa mogoče na "dopustu v tujini" nimajo kaj vmešavati v to temo!!!!!!

jaz na žalost ne bom sedel na motor kakšne 2 tedna sigurno, ker sem si zvil koleno zaradi enga kombija, ke mu niso delale stop lampe- bom tako rekel : začetniška neumnost in sreča - lahko bi se zabil,pa se nisem.

pa lep pozdrav vse veteranom in ja !!! enkrat se bomo pa res srečali !!! :photo::OK::OK:

Lepo, da se še kdo strinja z menoj :worship: :worship:

BTW, glede na profil, da sva oba iz istega območja :naughty:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čimprej ozdravi potem gremo nekam na :beer2:

hvala! na pivo pa v vsakem primeru gremo.če ne bom vžgal suze, apnčka bom v vsakem primeru!pa za zdej sva pršla še povsod , kamor sva se namenila.lep pozdrav vsem našim !! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra ideja matjazg!! Če ne drugače se pa srečamo 14.08. na škorpijonih kamor zagvišnu prideš :beer2:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!