Skoči na vsebino

Motoristi ZVVS


Priporočene objave

Matjazg jst sm tud član.Tole si se dobr spomnu de gremo namest na orožne vaje z motorjem na kakšn mrzu :beer1: de mau :beer2: in kašno rečemo.Sm šele zdejle vidu to temo :slap: .LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje - tako sem vsaj dobil priporočilo - se danes začne dober zbor s solidnim žurom v Delnicah - Gorski kotor. :naughty:

Torej jutri dopoldan se odpravim na eno furo do tam. Če se bo obetal dober žur ostanem, če ne pa si bom šel rit namočt na Krk. V nedeljo pa seveda nazaj domov.

Me žena ne pusti za dalj časa :headbang::wallbash:

Al bo kdo na tej relaciji, da se ustavmo na kaki :kava: al pa :beer2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje - tako sem vsaj dobil priporočilo - se danes začne dober zbor s solidnim žurom v Delnicah - Gorski kotor. :naughty:

Torej jutri dopoldan se odpravim na eno furo do tam. Če se bo obetal dober žur ostanem, če ne pa si bom šel rit namočt na Krk. V nedeljo pa seveda nazaj domov.

Me žena ne pusti za dalj časa :headbang::wallbash:

Al bo kdo na tej relaciji, da se ustavmo na kaki :kava: al pa :beer2: .

od petka do nedelje ? žena te ne spusti za dalj časa? in potem še :headbang: ? kje s jo pa najdu? a ma kakšno sestro z istimi vedenjskimi performansami pa de je še sama? Se mal hecam , sej ti privoščim ! pa dobr se mej , pa vsi ostali tud! :OK:

če se pa kej srečate, spijte enga še zame ! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes sva se pa dva člana ZVVS malo zapeljala na Roglo in mimo Atomskih toplic nazaj domov. Prav prijetno je bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva se pa dva člana ZVVS malo zapeljala na Roglo in mimo Atomskih toplic nazaj domov. Prav prijetno je bilo.

Je blo kaj sovražnikov kje? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neki jih je blo za cesto :grrr :SS ja, so nišanl, sam da me niso merili z nišanom na flinti ampak na radarju. :):rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še lep pozdrav z Bizeljskega. (mislim da je tole ''brlog od Vragecov'', kjer se kar lepo odžejaš v prijetni senci na poti proti Svetim goram)

post-24251-1249889845_thumb.jpg

post-24251-1249889999_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil matjazg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gre jutri kdo zzvs

slučajno skoz domžale, mu skuham kavo !lp :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kaj zdaj... kdaj se dobimo ... postavimo šotore, zakurimo ogenj, spečemo odojka in zapojemo slovenske bojne pesmi :P

če prevedem v omladinski sleng... kdaj gremo na furco :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kaj zdaj... kdaj se dobimo ... postavimo šotore, zakurimo ogenj, spečemo odojka in zapojemo slovenske bojne pesmi :P

če prevedem v omladinski sleng... kdaj gremo na furco :lol1:

ti ulet k men na kofe :kava: , jaz pa se bom šel peljat,ko se bom pocajtal. vi si pa kar privoščite! :D !! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ulet k men na kofe :kava: , jaz pa se bom šel peljat,ko se bom pocajtal. vi si pa kar privoščite! :D !! lp

se bova zmenla :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bova zmenla :beer2:

Če se bosta zmenila, lahko postavta šotore pri našem :grupni: vikendu. Seveda tudi vsek drug motorist je dobrodošel.

Na uporabo dobita ključe od vikenda za kopalnico, kuhno, roštil je na terasi in pa cisterno v kevdru (pa ne z vodo), da ne bota žejna. Pred dežjem se pa lahko kar v vikend zatečeta.

Aja, vikend na žalost ni za morjem ampak na enem kribčku.

Popravljeno . Popravil matjazg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bosta zmenila, lahko postavta šotore pri vikendu. Seveda tudi vsek drug motorist je dobrodošel.

Na uporabo dobita ključe od vikenda za kopalnico, kuhno, roštil je na terasi in pa cisterno v kevdru (pa ne z vodo), da ne bota žejna. Pred dežjem se pa lahko kar v vikend zatečeta.

Aja, vikend na žalost ni za morjem ampak na enem kribčku.

Ups pomota, tole sem pa še enkrat stisnu pa morem še kr neki napisat.

Letos je že toča vse stolkla, tolk da ne bo nič trgatve, ampak cisterne ne bojo zarad tega presušile. Kr oglaste se :naughty:

Popravljeno . Popravil matjazg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups pomota, tole sem pa še enkrat stisnu pa morem še kr neki napisat.

Letos je že toča vse stolkla, tolk da ne bo nič trgatve, ampak cisterne ne bojo zarad tega presušile. Kr oglaste se :naughty:

a je daleč iz domžal? ker ne vem če se bom leto še kaj vozil z mojo suzi, kake par kilometrov z apnčkom bom pa tam septembra verjetno že lahko naredil. unkurblnadesnipretežekzamojdesnkolen.press :yea1: lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem bil še mulc, se spomnem, da sem gledal v kinodvorani doareportažo od Tfa, ki je šel s tomosovim kolibrijem preko Sahare :rolleyes: torej vse kar je v Sloveniji ni predaleč.

Tukaj je naš vikend:

http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?...ek&tab=maps

Sicer sem pa pred leti iz Krškega do Most pri Komendi, kar je pa relativno blizu Domžal rabil peš dva dni, :naughty: ko sem jo peš drapal na Triglav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem pa pred leti iz Krškega do Most pri Komendi, kar je pa relativno blizu Domžal rabil peš dva dni, :naughty: ko sem jo peš drapal na Triglav.

za taprave partizane ni ovir... današnji taborniki uporabljajo kroske na maršu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo jo kameradi včeraj mahnil na GG tak da sem mal zamoču :headbang:

Sem pa ob povratku razmišljal,da bi skoču še dol ampak po 625 km sem svoje kosti položil le še na dormeo :yawn:

Uletim ob prvi priliki :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, lepe slike.

Dober namig, samo ne potegne zarad šihta. Sicer bo pa relativno kmalu penzija in bo pol več časa :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, lepe slike.

..................... Sicer bo pa relativno kmalu penzija in bo pol več časa :naughty:

to pa jaz tud komi čakam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa jaz tud komi čakam :whistle:

boš prej v komi kot dočakal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tak slabu zgleda??? :lol1:

jst ne vem če bom dočakal,pa tud če bom, ne vem kolk bom kej penzije videl. ja,bol slab kaže. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!